Přejít na obsah

Kabelový svazek Octavia III - dveře u řidiče


Davey3

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

zakoupil jsem ojetou RS Octavii III (2013). Při instalaci dveří jim zřejmě praskla nějaká plastová část kabelového svazku vedoucího do sloupku. Tzn. že je to otevřené a teče voda tam, kde to není žádoucí. Kabelový svazek pro tento model (se sklop. zrcátky) je relativně vzácný a proto i výrazně dražší než pro ostatní případy. Moje otázka zní.. Dá se koupit jakýkoliv jiný kabelový svazek pro Octavii III s tím, že se z něj využije ta chybějící část a doplní se u mých dveří? Nebo jsou tam nějaké zásadní odlišnosti a musím zakoupit svazek přesně pro mé auto? Děkuji za odpověď 20240425-150856.jpg

Editováno: , autor: Davey3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdosi mi říkal, že ty svazky jsou asi v pěti provedeních na Octavii III z tohoto období. Je možné, že ten konektor je pro všechna provedení stejný, tedy mohu koupit jakýkoliv a pak se to jen přehodí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Asi je mi už vše jasné a není nutné kupovat celý svazek kabelů. Měla by mi stačit:

Svorkovnice 27-pólová, tzn. 8K0 972 702 případně i 8K0 972 701, protože ta stávající plastová část není připevněna ke karoserii a jde zastrčit směrem dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...