Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Louda: Ty wago, slušně je to auto slisnutý  :o , jak se ti to stalo vlatně?

Jel sem tak 130 do mírné zatáčky, kterou jezdím každý den, a najel jsem na bílou čáru na kraji silnice byla ale vroubkovaná (takový ty hrbolky který tě mají probrat když na ně najedeš) a mokrá. Uklouzlo mi PZ kolo najel sem do protisměru,tam sem to strhl zpátky a už sem se vezl bokem do příkopy, následoval náraz do stromu levým předkem. To me roztočilo nadruhou stranu zadním pravým bokem sem trefil keříky a zastavil sem se o zabetonovaný patník => proražený LP kolo. Daly se použit dvoje dveře a motor,ten byl ale utrhlej z pravýho silentbloku jinak tam nebylo nic dobrýho. Hezkej dárek na Vánoce,co? :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mírně do kopce,dva lidi - 200km/h a jěště by to asi šlo dál,ale byla tam zatáčka(1.9TDi 96KW)

dole kopcom by ti bolo HTP v patach a este k tomu zo 4-mi pasaziermi :D

Tak doufám,že se při další rychlostní zkoušce nepotkáme.

Tak doufám,že se při další rychlostní zkoušce nepotkáme -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah no ja jsem z rychlosti sve fabky docela nestastna. Mam 1,2 HTP a 47Kw, jenze mam ted to auto nove a predtim jsem jezdila Nissanem 2,2 tdi, coz bylo trosicku jiny svezenicko mno... s fabkou jsem zatim jela nejvic 160 a bohuzel vic uz nemam to srdce to tocit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah no ja jsem z rychlosti sve fabky docela nestastna. Mam 1,2 HTP a 47Kw, jenze mam ted to auto nove a predtim jsem jezdila Nissanem 2,2 tdi, coz bylo trosicku jiny svezenicko mno... s fabkou jsem zatim jela nejvic 160 a bohuzel vic uz nemam to srdce to tocit :(

Tocit se to neboj ..si predstav stolni mixer jak mu das turbo ....-)))podobny zvuk ....to prezije auti ver mi .-))jsou tady experti kteri to dotlacili pomalu az do cerveneho pole a porad v pohode jezdi..-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah no ja jsem z rychlosti sve fabky docela nestastna. Mam 1,2 HTP a 47Kw, jenze mam ted to auto nove a predtim jsem jezdila Nissanem 2,2 tdi, coz bylo trosicku jiny svezenicko mno... s fabkou jsem zatim jela nejvic 160 a bohuzel vic uz nemam to srdce to tocit :(

Tocit se to neboj ..si predstav stolni mixer jak mu das turbo ....-)))podobny zvuk ....to prezije auti ver mi .-))jsou tady experti kteri to dotlacili pomalu az do cerveneho pole a porad v pohode jezdi..-)))

keby len k cervenemu ale niektori to drzali v cevenom kym ich az nevyhodil obmedzovac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tady aspon vždycky nasměji=))Možná se tady za chvili objeví i někdo, kdo ten otáčkoměr i přetočí :D

Jsou fakt 2 skvělá témata, toto a ještě o spotřebě=))

jj suhlasim. ale kedysi bola na autorevue tiez dobra tema fovo vs. HTP kto s koho to bolo tiez zaujimave citanie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tady aspon vždycky nasměji=))Možná se tady za chvili objeví i někdo, kdo ten otáčkoměr i přetočí :D

Jsou fakt 2 skvělá témata, toto a ještě o spotřebě=))

Clovek musi nekde dobit baterky .-)a neni lepsi misto nez v mistnosti kde je nejvetsi pocet rudotocicu a 300 km/h jezdicu a jeste abych nezapomel 2l/100 km zroutu ..... :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...