Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Ja  se tady  aspon  vždycky  nasměji=))Možná  se tady  za  chvili  objeví  i  někdo, kdo  ten otáčkoměr  i  přetočí :D

Jsou    fakt 2 skvělá  témata, toto  a  ještě    o  spotřebě=))

Clovek musi nekde dobit baterky .-)a neni lepsi misto nez v mistnosti kde je nejvetsi pocet rudotocicu a 300 km/h jezdicu a jeste abych nezapomel 2l/100 km zroutu ..... :smich:lol

2 litry na 100, to vychlastám tak já osobně za cestu :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky čas od času seznámím motor s omezovačem, protože motor co nezná omezovač - nežije  ;) , miluju pocit, když rafička otáčkoměru lízá 5100ot. a motor už je úplně zdechlý.  :)

5100 a je zdechly??? to je zajimavy :smich:

do omezovace snim.....pak je teprve zdechly..... :p

Jenže ono to má právě ten omezovač na 5100ot. :o ( jednou se mi to z kopce na II. podařilo dostat na 5400ot. možná 5500ot. , ale už bych si to nechtěl zopakovat, divím se, že mi ten motor nevyskočil. :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni spotreba=))Je to takove male GPS=)) NA budiku 220km/h, GPS 205km/h a na maxiku je to dost podobne tomu GPS, sice je tam 201km/h, ale nejel jsem 220km/h, ze=))

:palec2::palec2: Ten kopec ale musel byt velmi dlhy nie?? :D . Po nejakej 160 km/h to muselo ist dost pomaly smerom hore, nie?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíško ve spolek -_- Koukal sem, že si tu utahujete z Haťapek :p Pravda je, že to nejede, tak jak bych si představoval, ale jednou sem z ní dostalo TACHOMETROVÝCH 180 (z kopce na dálnici), jel jsem sám a už chudinka měla nějak dost - myslím že by ještě šla, ale už sem tomu moc nevěřil :D Jo, je to ta slabší verze 40kW.. Jinak já mám 1,9 TDI 100kW (takže chip), je to stavěný spíš na sprinty nebo na kopce (takže tah) - maximálka tacho 195. Teď si zas asi říkáte proč sem si koupil TDI když s Haťapkou sem dal podobnou rychlost - nedá se to srovnávat, absolutně jiný zátah odspodu a spotřeba je taky jinde -_- Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz by skodovka melo neco udelat s tema supr trupr kecajicima tachometrama, protoze jak jsem prolezal ostatni fora jinych znacek, tak nase tachometry (koncernove) kecaji snad nejvice ze vsech jak jsem koukal.....a pak jsme zbytecne obeti blbych kecu ....a vy to proste podporujete timdle ...ach jo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz by skodovka melo neco udelat s tema supr trupr kecajicima tachometrama, protoze jak jsem prolezal ostatni fora jinych znacek, tak nase tachometry (koncernove) kecaji snad nejvice ze vsech jak jsem koukal.....a pak jsme zbytecne obeti blbych kecu ....a vy to proste podporujete timdle ...ach jo :-(

Alespon můžeme ve městě jezdit tachometrovou 60stkou bez starosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz by skodovka melo neco udelat s tema supr trupr kecajicima tachometrama, protoze jak jsem prolezal ostatni fora jinych znacek, tak nase tachometry (koncernove) kecaji snad nejvice ze vsech jak jsem koukal.....a pak jsme zbytecne obeti blbych kecu ....a vy to proste podporujete timdle ...ach jo :-(

Jo to je skoro pravda Felda 1.3 50kW "kecala" při 140km/h o cca 5km (měřeno přes navigaci) ted fabka pri 140km dle navigace 131km ale nemáte na Yarise motor 1.0 50Kw na dálnici 176km/h navigace 163km (ehm přitelkyně neví že jsem ho takhle trápil) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz by skodovka melo neco udelat s tema supr trupr kecajicima tachometrama, protoze jak jsem prolezal ostatni fora jinych znacek, tak nase tachometry (koncernove) kecaji snad nejvice ze vsech jak jsem koukal.....a pak jsme zbytecne obeti blbych kecu ....a vy to proste podporujete timdle ...ach jo :-(

Jo to je skoro pravda Felda 1.3 50kW "kecala" při 140km/h o cca 5km (měřeno přes navigaci) ted fabka pri 140km dle navigace 131km ale nemáte na Yarise motor 1.0 50Kw na dálnici 176km/h navigace 163km (ehm přitelkyně neví že jsem ho takhle trápil) :palec2:

ano aj niekde robili test premeriavania tacha a tam zistili ze fabia pri tacho 140km je realna 132km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma tachama je to fakt nějaký divný :huh: Měl sem půjčenou Feldu 1.9D a jel sem po městě víc jak 80 na tachu a náhle BLIK :kuk: a už mě změřili. Na fotce bylo 72 odečetli toleranci radaru 3km/h a ejhle, jel sem jen 69km/h. Tak to bylo za 2 body + 1000Kč. Už jich mám 9 ...kdo má víc??? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...