Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Tak já mám s FRS rekord z dlouhého a táhlého kopce, s větrem v zádech a po hodně dlouhém přemlouvání 235 tacho, ale to už byl hukot. Po rovině tak 200 a jsem rád. Cokoliv nad 200 jen z mírného kopečka. Příjemná cestovní rychlost ovšem stejně končí někde u 160 ne-li míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám s FRS rekord z dlouhého a táhlého kopce, s větrem v zádech a po hodně dlouhém přemlouvání 235 tacho, ale to už byl hukot. Po rovině tak 200 a jsem rád. Cokoliv nad 200 jen z mírného kopečka. Příjemná cestovní rychlost ovšem stejně končí někde u 160 ne-li míň.

nad 200 dá i po rovince, ale ne na 6tku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám s FRS rekord z dlouhého a táhlého kopce, s větrem v zádech a po hodně dlouhém přemlouvání 235 tacho, ale to už byl hukot. Po rovině tak 200 a jsem rád. Cokoliv nad 200 jen z mírného kopečka. Příjemná cestovní rychlost ovšem stejně končí někde u 160 ne-li míň.

nad 200 dá i po rovince, ale ne na 6tku ;)

Hm, to je ono, já to vždy zkoušel na V. Takže chyba nebyla ve stroji, ale ve strojníkovi. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trase Usti nad Labem -> Leipzig, do mirneho skororovinneho kopecka na dalnici A4 celych 183 km/h. Fabia 1.2 HTP 47 kW. :-).

kua tak 1,4 16V 74kW ma max. 185km/h a ten supersport HTP ide do mierneho kopca 183km/h. asi som spravil chybu a mal som ho kupit jazda bezne po dialnici 200km/h do kopca cez 180km/h a spotreba pod 5L/100km. asi idem reklamovat.

este dodaj ze si bol nalozeny a vazne to idem reklamovat aky shit mam pod kapotou a chcem aby mi tam dali ten trhac asfaltu HTP.

p.s.: esteze to nevie ferrari lebo hned by mali zaujem o taku motorizaciu :p

Uplně s tebou souhlasím asi to půjdu taky reklamovat.Jinak služební fabka 1.2 47KW - nejvice jsem to rozfoukal na necelých 180km/h dle tacho ale to už ty tři hrnky byli spocený až u pr**** - a to na rovince nedokážu si představit jak HTP jede do mírného kopce 183km/h.Možná tyhle mýty vznikaj tak že nedávno mě předjel na dálnici chlap (v 180km/h) a na fabce bylo HTP.Tak si říkám sakra co to je????HTP s turbem či čo?Dojedu ho zajel k benzině a já taky a hle poslouchám zvuk motora a nebylo to HTP........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trase Usti nad Labem -> Leipzig, do mirneho skororovinneho kopecka na dalnici A4 celych 183 km/h. Fabia 1.2 HTP 47 kW. :-).

kua tak 1,4 16V 74kW ma max. 185km/h a ten supersport HTP ide do mierneho kopca 183km/h. asi som spravil chybu a mal som ho kupit jazda bezne po dialnici 200km/h do kopca cez 180km/h a spotreba pod 5L/100km. asi idem reklamovat.

este dodaj ze si bol nalozeny a vazne to idem reklamovat aky shit mam pod kapotou a chcem aby mi tam dali ten trhac asfaltu HTP.

p.s.: esteze to nevie ferrari lebo hned by mali zaujem o taku motorizaciu :p

Uplně s tebou souhlasím asi to půjdu taky reklamovat.Jinak služební fabka 1.2 47KW - nejvice jsem to rozfoukal na necelých 180km/h dle tacho ale to už ty tři hrnky byli spocený až u pr**** - a to na rovince nedokážu si představit jak HTP jede do mírného kopce 183km/h.Možná tyhle mýty vznikaj tak že nedávno mě předjel na dálnici chlap (v 180km/h) a na fabce bylo HTP.Tak si říkám sakra co to je????HTP s turbem či čo?Dojedu ho zajel k benzině a já taky a hle poslouchám zvuk motora a nebylo to HTP........

niektori to robia bezne ze si kupi 2,0 alebo TDI a ma tam stitok HTP. ale minule som videl dzaniora zo stitkom 1,4 16V :) neviem mozno tie stitky pridavaju nejake tie kone. stitok mu daval 75HP + 54HP(dzaniora)=129HP tak to sa necudujem te im to tak jazdi, asi dam stitoh 2,0MPI a ani porsche mi nebude stihat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua, a co znamena PČR???

To bude policie české republiky.......

von je jinej,stejně si to nebude pamatovat.....co to je..

ja som iny??? tak to je fakt sranda da tu niekto nejaku skratku a ja mam vediet co to je? ved som sa slusne opytal :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PČR = preventivny cistiaci roztok

to sa dava do motora na zavodoch, rally a tak.

aby dosiahli co najvecsiu maximalnu rychlost.

este si to nepocul ?

obcas to nejaki mechanici ponukaju, ale len malo kedy...zial.

:feve:

Colins mi chces povedat ze ked si to prvy raz precital skratku PČR tak si vedel ze co to je ?? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP ma konkurenta (vývali Liaz) http://www.tedomtruck.cz/fox_d_1245_da.htm max. konstrukcna rychlost 150km/h a HTP 151km/h :p

Mám taky jednu perličku.Známej co má HTP 40KW se snažil předjet škodu 120LS (taky 40KW)a nepodařilo se mu to dokonce mu pak do kopce mírně ujížděla.........snažil se bojovat ale nakonec to vzdal....holt škoda dokáže vyrábět motor 1.2 40Kw v roce 1985 a taky v roce 2007.Ale na druhou stranu se musím zastat HTP že přeci jen ta škoda 120 nejede za 5 litrů........ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP ma konkurenta (vývali Liaz) http://www.tedomtruck.cz/fox_d_1245_da.htm max. konstrukcna rychlost 150km/h a HTP 151km/h :p

Mám taky jednu perličku.Známej co má HTP 40KW se snažil předjet škodu 120LS (taky 40KW)a nepodařilo se mu to dokonce mu pak do kopce mírně ujížděla.........snažil se bojovat ale nakonec to vzdal....holt škoda dokáže vyrábět motor 1.2 40Kw v roce 1985 a taky v roce 2007.Ale na druhou stranu se musím zastat HTP že přeci jen ta škoda 120 nejede za 5 litrů........ :)

jen ci tam bol naozaj ten motor mam kamarata co na skodu oficialne S125L cize motor (37kW) ale on tam ma motor 136L cize ma vykon 46kW. nuz a niekto by si mohol povedat ako ta 120-tka ide :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP ma konkurenta (vývali Liaz) http://www.tedomtruck.cz/fox_d_1245_da.htm max. konstrukcna rychlost 150km/h a HTP 151km/h :p

Mám taky jednu perličku.Známej co má HTP 40KW se snažil předjet škodu 120LS (taky 40KW)a nepodařilo se mu to dokonce mu pak do kopce mírně ujížděla.........snažil se bojovat ale nakonec to vzdal....holt škoda dokáže vyrábět motor 1.2 40Kw v roce 1985 a taky v roce 2007.Ale na druhou stranu se musím zastat HTP že přeci jen ta škoda 120 nejede za 5 litrů........ :)

jen ci tam bol naozaj ten motor mam kamarata co na skodu oficialne S125L cize motor (37kW) ale on tam ma motor 136L cize ma vykon 46kW. nuz a niekto by si mohol povedat ako ta 120-tka ide :)

No tak myslím že kdyby tam byl ten motor jak píšeš tak lehoučká škoda 120LS musí mít z 0 na 100 tak 12sekund to by pak známej neměl vůbec šanci když ted to má myslím za 18.5s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím nevím ta 120cítka má o něco víc vypřevodování do těžka....to HTPčko by to asi do kopce předjelo. Hlavně dneska kdo ještě jezdí ve škodě 120 s origo motorem, často v nich bejvá 1.3 50 Kw z Feldy :D

Jednou mě kámoš půjčil škodu 100 s motorem škoda 130 to bylo dělo...........hlavně jak každej koukal jak se na ně lepí škoda 100 ve 150km/h.....na druhou stranu nevím co by se stalo kdybych prudce sešláp brzdu..........(asi už bych tu nebyl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková dobře naladěná Š130 s motorem z Favorita a trochou dalších úprav hravě překročí maximální ukazatel tachometru na 180km/h. :)

Tomu bych fakt veřil ale bez úprav na podvozku je to myslím sebevražda

No nevím....190 to HTPčko těžko dá.......leda že by to byl pořádnej sešup dolů (tak 60 procent nejmíň :D) a na tu takometrovou 190 bych to tlačil tak patnáct minut lol lol lol:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...