Přejít na obsah

Držiak nápojov


mirecoslav

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj pokoušel se někdo nainstalovat origo držák nápojů i na druhou stranu?Vím že tam není příprava ale kdyby se to nejak šikovně odřízlo a do místa se vložil mělo by to být ok ne?Jeden je totiž dost málo když jedou 2 a ještě na cestě dlouhé 1000km....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde to tady bylo i s fotkama a popisem, někdo má držáky po obou stranách rádia, ale musel to trochu dobastlit. Pokusím se to najít.

Montáž na pravo ke spolujezdci je mě jasná to jsem dodělával.Ale ta strana u řidiče má ten plast na pevno což je trochu problém ale třeba to tu někdo vyřešil a držákuje na obou stranách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zajimavy napad s tim drzakem i na stranu ridice, ale myslim ze bude problem jednak s tim plasten co je tam napevno a navic ten drzak ma mirny sklon aby licoval ze zbytkem palubky, na druhe strane by asi byl dost viditelny zub, spise bych skusil sehnat drzak z anglicke fabie, jestli nejaky vubec je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale ještě mi řekni jak se dá za jízdy takovým dálkačem ovládat rádijo v noci. Abych furt vozil sebou nějakého ladiče. Dobrý je ten kužel od SONY co je našroubovaný u ručky. Manželka mi furt říká že jsem nemocný , bo furt na rádiu v jednom kuse louskám stanici za stanicí lol

post-4788-1177657116.jpg

post-4788-1177657133.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale ještě mi řekni jak se dá za jízdy takovým dálkačem ovládat rádijo v noci. Abych furt vozil sebou nějakého ladiče. Dobrý je ten kužel od SONY co je našroubovaný u ručky. Manželka mi furt říká že jsem nemocný , bo furt na rádiu v jednom kuse louskám stanici za stanicí lol

tenhle kužel jsem měl taky....no po 2 týdnech používání nebyl problém najít čudlíky na dálkáči po paměti... ;) to není problém.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak sem dneska dával držák na pití k řidičovi. No hroznej vopruz lol

Jestli to někoho zajímá, můžu pak hodit pár fotek na co je potřeba dát pozor, hned zkraje bych ale podotknul, že v autě to tam snad ani dát nejde. Jestli si chcete ušetřit spoustu šedin, rovnou střed palubky vyndejte a upravte si to někde bokem. Já byl línej to vyndávat a když už sem myslel že mám vyhráno, zjistil sem že to fakt nejde. Dole v palubce mi ještě vadí kus plastu, zvenku se k němu nedostanu, takže to o víkendu stejně budu muset rozebrat a ještě trochu doladit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

a naco vam je vlastne tolko drziakov? v stredovom tunely je jeden (pre cestujucich vzadu) spolujazdec ma dva v odkladacej schranke. ked este namontujete jeden na pravu stranu vedla radia, myslim ze to bohate staci. a kto cestuje 100km, bol by blazon, aby parkat nezastavil a nedal si pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...