Přejít na obsah

Nefunkční elektronika dveří


BurdaxD

Doporučené příspěvky

Ahoj řeším takový spíš elektronický problém na Škodě Superb 2.0TDI 125kw 4x4 2009 s elektronikou problém je že se sporadicky ukazují chyby ve většině s komunikací. A hlavní problém že nejdou zamknout dveře přední a nefugují zrcátka. Prošel jsem kabely ve dveřích všechny jsem propípal a jsou ok jen je na některých narušená izolace (objednal jsem repas sady na obě strany) ale hlásí mi to na obouch dveřích stejné závady a to jsou:

00446 - omezeni funkce z duvodu podpeti 

00532 - napajeci napeti B+  

Ale divný je že na všech 4 dveřích je závada s komunikací :

01331 - ridici jednotka dveri strana ridice (J386) 
01332 - ridici jednotka dveri strana spolujezdce (J387)
01333 - ridici jednotka dveri vzadu vlevo (J388) 
01334 - ridici jednotka dveri vzadu vpravo (J389) 
004 - zadny signal / komunikace - Sporadická

No a na dalších asi 10 jednotkách jsou chyby s komunikací. 
Zkoušel jsem jinou baterii a projít všechny pojistky a kabeláž od přechodek v husím krku ve dveřích na obou stranách ale všechny se až na porušenou izolaci jsou průchozí. 
Děkuji za kterékoliv postřehy.

IMG_3095.jpeg

IMG_3099.jpeg

1-Log-TMBLF93T7A9016232-247680km.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Nefunkční elektronika dveří

Tak jsem koupil repas sadu dveřního svazku ten jsem vyměnil(koupil jsem takový aby bylo vše v origo barvách aby nedošlo k záměně kabelů nebo tak jelikož to předemnou někdo opravoval a dával všude žluté kabely no a závada je stále stejná ale až k řídící jednotce dveří jde 13V  při plně nabité baterii dveřní jednotku jsem zkoušel z jiného auta jediné co jsem ještě nezkoušel jsou zámky. Ty zkusím vyměnit v neděli. Kdyby někdo měl nějáký nápad budu rád za každý postřeh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...