Přejít na obsah

Nestabilita


Hellbringer

Doporučené příspěvky

Zdravim

Mam takovej divnej pocit ze auto plave treba na dalnici ho musim porad rovnat. Kdyz predjizdim kamion tak to se mnou hodne zahoube driv to bylo jen malinko ale ted me to hazi celkem dost. To same se deje pri bocnim vetru je to na nej nachylnejsi vic nez driv. Tlumice nove cca 2tkm geometrie delana nedavno pneumatiky GY Ultra grip 7. Predni naprava prej v poradku.. Nema nekdo zkusenost?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Mam takovej divnej pocit ze auto plave treba na dalnici ho musim porad rovnat. Kdyz predjizdim kamion tak to se mnou hodne zahoube driv to bylo jen malinko ale ted me to hazi celkem dost. To same se deje pri bocnim vetru je to na nej nachylnejsi vic nez driv. Tlumice nove cca 2tkm geometrie delana nedavno pneumatiky GY Ultra grip 7. Predni naprava prej v poradku.. Nema nekdo zkusenost?

Diky

A co očekáváš od zimní pneu při 12 stupních tepla??? Dej tam letňáky a uvidíš ;) Nic tomu nemáš, věř mi, je to subjektivní pocit, znám to :palec2:

Zvláště na dálnici při větší rychlosti je to zcela jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem přesně to samé. Při vyšších rychlostech a intenzivnějším brždění se to houpalo

jak na moři, velmi nepříjemný pocit (reál), že auto nemám pod kontrolou. Teď sem vyměnil

komplet vše na přední a zadní nápravě tzn. silentbloky, dorazy, čepy a hlavně tlumiče.

Dal jsem tvrdší verzi Sachsu. Změna neskutečná a to hlavně z důvodu původních tlumičů

(175 tkm). Auto je i na zimních gumách stabilní, pocitově klidnější a hlavně plavání již

je fuč (zkoušeno na nové dálnici na Dráždany :D ). Za tu generálku to opravdu stálo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...