Přejít na obsah

Upgrade'introše 97.---


Jero

Doporučené příspěvky

Neznate nekdo nahodou nekoho,komu doma lezi nevyuzite imitace pro octavii 97,na palubovku?Uvazoval jsem o koupi faceliftovane palubky ale penize nejsou....Nebavi me ale uz ta seda barva,tak jsem to chtel nejak spestrit ;) ...nemam zajem o zadne mahagony..atak...Chtel bych primo tudle imitaci....cislo...18407 / 97

kořenové dřevo - titan.. jinak pro predstavu je to tady...

http://www.2net.cz/reference/elektro/octavia.htm

Dekujiiiiii!!! :D

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, me se tyhle polepy na palubku moc nelibeji, kor kdyz u predfaceliftu je tam dost velka plocha a vypada to strsne plastnicky, umele.

jn tj..u tech starejch oket je s tim problem...zpocatku mi to stacilo ale tedko.. <_< uvazuju...do toho titanu nejdu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem tam dekor, a sem rad, ze jsem ho sundal a dal to do barvy, ted jen cekam na flock a pak to bude teprve parada.

dneska jsem videl ten titan dekor..A reknu vetsi Shit sem fakt nevidel...mam radost ze me to preslo..nejaky plasty na palbku,nebo co to vlastne je? :huh:;) ....takze kdo by planoval kupovat ten dekor?--Tak ja rikam NE B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi tak jsem uvazoval...nevite..slo by do stare octy97,dat spodni panel..tunel palubovky k tomu staremu ?Nebo je to vcelku?jakoze bych nechal az po ovaldani na klimu starou a dole ta zasuvka by byla uz s nove...vite jak to myslim?......

Jo anevite za kolik by se dal ten tunel koupit...?

diky :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to tak že můžeš mít vech palubky stejnej a spodek dáš z faceliftu... ale nevim jak to myslíš ty, ale ten novej spodek začíná pod výdechama topení.. myslim že jsem zahlídnul i fotku, někdo to tady tak má ;)

že by to bylo ono? :D

jj to je ono :)taky jsem to nasel na O-klubu,ale tam je meneny sem si vsim cely ten spodek asi ze...no uvidim

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to tak že můžeš mít vech palubky stejnej a spodek dáš z faceliftu... ale nevim jak to myslíš ty, ale ten novej spodek začíná pod výdechama topení.. myslim že jsem zahlídnul i fotku, někdo to tady tak má ;)

že by to bylo ono? :D

Čau Bady,ty máš vyměněnej jen ten tunel,nebo celej spodek?Co tě to stálo a co to všechno obnáší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...