Přejít na obsah

Vlastní tlačítko u řadící páky


marekzerzan

Doporučené příspěvky

Zkoušel jste prosím někdo přidat další nové vlastní tlačítko u řadící páky.

Kde jste případně sehnali toto tlačítko, šlo takto vyměnit jen jedno?

 

Rád bych tam připojil ovládání vrat, tzn byl by tam někde i schovaný ovladač a jen od něj napojené kontakty :)

image.thumb.png.696376887c95ff27478528375a6d75f3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netřeba nic takového dělat, buď bych dal dotykové tlačítko pod plast, např. jak je zámek dveří, ideální je však otevírání přes modul od Jablotronu, co tu několik lidí psalo a čím jsem se nechal motivovat, není ani potřeba mít jablotron zabezpečovačku, lze to autonomně, mě to Ferda napojil na volný výstup BCM, k čemu dokódoval, že světelná houkačka = impluls na ten modul Jablotronu, obojí je zcela skryté a netřeba kupovat nové ovladače, když tak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Petr Svetr napsal:

netřeba nic takového dělat, buď bych dal dotykové tlačítko pod plast, např. jak je zámek dveří, ideální je však otevírání přes modul od Jablotronu, co tu několik lidí psalo a čím jsem se nechal motivovat, není ani potřeba mít jablotron zabezpečovačku, lze to autonomně, mě to Ferda napojil na volný výstup BCM, k čemu dokódoval, že světelná houkačka = impluls na ten modul Jablotronu, obojí je zcela skryté a netřeba kupovat nové ovladače, když tak SZ


Já to popravdě plánoval přes Air dálkový ovladač  od Loxone a dál už integrací Loxone - Hormann.
Chápu dobře že to pak jde namapovat na cokoliv, třeba probliknutí dálkových světel? Ale jinak to samotné tlačítko by asi v pohodě stačilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2P: ok díky a tzn stačí koupit jedno takové tlačítko? a vymění se jen jedno? je tam někde dost místna pro schování ovladače? mám trochu větší není od vrat ...

 

nasle jsem treba jen tuto listu, nevim jestli se jedno tlacitko musi vymenit a nebo se da jen neco pod tuto listu?
https://pouzitedily.cz/p/19832-skoda-superb-3-lista-vybavy-s-tlacitky-esp-mode-start-stop-3v1927238n/


image.thumb.png.307c85067138852e177eb82ca895cd6b.png

Editováno: , autor: marekzerzan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ty moduly tlačítek mám náhradní. Rozebrat to jde, rozpohybovat tlačítko jde také (stačí odříznout z tlačítka výstupek, který jeho pohyb blokuje). Ale není pod těmi předními tlačítky mikrospínač, takže ho tam jen nabastlit a vytáhnout kontakty nějak bokem. kdyby byl zájem, tak to můžu večer rozebrat a vyfotit.

 

Nebo koupit toto: https://www.aliexpress.com/item/1005002563740749.html?spm=a2g0o.productlist.main.41.5ea0LrxxLrxxqi&algo_pvid=73b48918-95e6-4f70-ba56-dc820f98b87e&algo_exp_id=73b48918-95e6-4f70-ba56-dc820f98b87e-20&pdp_npi=4%40dis!CZK!867.43!815.38!!!266.81!250.80!%40211b8f9a17258708167228856e1d0e!12000021167234219!sea!CZ!828680627!X&curPageLogUid=YduuxJ02ewBg&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

 

Tam budou mikrospínače i na těch předních tlačítkách, pak to jen popřehazovat. Ale nemám s tím zkušenost, jak to číňan tam vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...