Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

mike_k: chlape tak to se ti fakt omlouvám, já to právě pochopil přesně naopak. :) Občas jsem horká hlava.. :D A máš pravdu, že to rozhodně vypovídá něco o jejich přístupu. 

 

Voice: jo to znám, jak začne člověk hledat, najednou se všechny ty dobrý nabídky vytratí. :D

 

sven01: Jo ty jejich záruky... a pak ti ke smlouve strčí formulář, kde se všeho zříkají, pár perliček:

MOTOR

Snížený výkon: ano

Zvýšená hlučnost: ano

Únik provozních kapalin: ano

 

PŘEVODOVKA

uník oleje: ano

hlučná: ano

 

KAROSERIE

Po havaria: ano

Po opravě: ano

Koroze: ano

Opravy laku: ano

 

CHLADÍCÍ SYSTÉM

Únik provozních kapalin: ano

 

I když je vše podle prohlídky OK, tak všude je ANO, aby nebylo co reklamovat.. :D Podobný je to však i v jiných velkých bazarech..

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zde na severu Čech při čekání na otevíračku obvodního lékaře zašel ze zajímavosti do nedalekého bazaru AAA auto. Jako škodovkář jsem začal samozřejmě koukat po škodovkách. Byly tam desítky aut ruzných barev a různého stavu. Překvapily mě fabie první generace. Ani jedné, opravdu ani jedné z cca 25 kusů co tam bylo neseděl přesně přední nárazník. Vždy se u každého auta vyskytovaly různé atypické spáry. Oni těm autům při výkupu sundavaj nárazník a cosi tam kontrolujou nebo byly všechna auta skutečně po havárii?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Taky mám svojo octavii z AAA. Zaujala mě cena,byla v Brně,bez problémů přivezli do kolína. Octavie nevypadala špatně,cena byla samozřejmě na leasing a za takových podmínek,že by vyšla na půl milionu,tak to těch 40 tisíc slevy bylo zanedbatelné. Auto od nového z ČR se servisní knížkou,začal jsem pátrat,no vypátral jsem vše,v AAA o ničem nevěděli,ťuklé na čumák,levá strana,celolak adalší,a další. Chápu že to auto viděli poprvé,a že nemůžou vědět co s ním bylo,ale když si to zjistí úplný amatér,mohli by oni. Na druhou stranu asi nebudou obvolávat lidi co auto měli,co s tím bylo a další,to by je každej poslal do prdelky. No nic,auto slušné,opravené,udělané,za slušnej peníz,záleželo na mě,jestli chci nebo nechci. Na protiúčet jsem nabízel fabii RS,po vyplnění dotazníku na stránkách s mojí cenou 120 000,ano není problém,cenu akceptujeme,přivezte automobil,okukneme. Skutek utekl,začali na 80,dostal jsem z nich alespoň 100,mimochodem do týdne šla za 139. Octavii jsem ukecal o 10 míň,plus nějaké díly zdarma,plus výměna oleje a servis. Tak to zase smekám,alespoň to auto projdou a udělají potřebný servis.  A neseberou jen prachy a druhý den Vás neznají. Takže já s AAA auto mám takovouhle zkušenost,je mi ajsné že auto jsou vykoupená od soukromníků,a nikdo tam nebude dávat leštěnky a krásná auta,každej dá na protiúčet ty horší vozy. A určitě mají i auta co nejsou od soukromníků,já měl štěstí,proto jsem ji vzal,auto z ČR,veškeré servisní úkony ve škoda auto,vše se dohledalo,i předchozím majitelem jsem mluvil. Záleží na každém,zda vzít,nebo ne. Auto mám rok,a zatím jezdí. Kamarád má již třetí auto z AAA a jinam by nešel. Je to taky o štěstí,na jakej stroj člověk narazí. Milhauss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad: Chápu že to auto viděli poprvé,a že nemůžou vědět co s ním bylo-Nevěř na duchy!!!

V Dubnu jsem jim prodal Oranžádu (FII 1.2HTP r.v.2008 naj 52tkm) Za 110tis. Měl jsem cenovku 120tis. Dal jsem inzerát na Avízo a za 4min mi přišla sms!!!! Tak volám a jen co jsem v tel.uslyšel AAA Auto tak už jsem se chystal... A taky kecy v kleci a PŘIJEĎTE...Vaše auto potřebujeme,máme na něho objednávku atd...Říkám ANI MĚ NEHNE,JESTLI TO AUTO CHCETE TAK SI PŘIJEĎTE a zase jak je to složité a plnou moc atd... nakonec volali že se teda staví kolega. Přijel auto prolezl a všechno poznal,bez měřiče laku...Kapota lakovaná,blatník lakovaný(nebourané jen si to otec podřel hráblem na sníh) zadek 5té dveře vyměněné zadní blatník lakovaný(bourané-do otce někdo nacouval opraveno v ŠA na pojistku cena 65tis.) propálené sedadlo-otci spadl vajgl... poškrábaná střecha-taktéž hráblo na sníh v akci..ponecháno v pův. stavu.Pak někam zase volal a říká HELE NA ROVINU..SLEVÍTE?? Říkám jo na 115tis. borec zas volal a říká 110tis(což byla cena na které jsme s manželkou byli domluvení že půjdem-níž ne.) Tak mu říkám jo,ale doufám že nepřijedeme k vám do AAA a nebudete na mě zkoušet nějaké finty s cenou??!!! Ne ne pane tady jsme se domluvili a cena platí.

Takže za mě spokojenost... Měla nové brzdy,kotouče,nové znaky,krátká anténa,nové stěrače.

Taky chtěli jestli jim k tomu dám zimáky? Říkám pokud mi dáte moji cenu tak ano-nedali,zimáky nedostali,dokonce to auto prodávali v původním stavu. Na úvěr 116tis. Hotově 146tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě sice dali méně než jsem chtěl,a řekl jsem že pod 110 nejdu,ale nakonec jsem šel,neboť mi doma zůstaly právě taky zimáky,originál podvozek,na autě byl štelovák,spodní kryt motoru,a další krámy. Takže se mi taky nějaké prachy sešly,a jelikož bylo auto z Francie,bez doložené historie a dle mého stažené a lakované,ani jsem moc nediskutoval. A při odjezdu jsem si z toho měl vzít vše,kromě rezervy a heveru,takže veškerá výbava mi ještě taky zůstala,vše tam bylo kupované nové,a v octavii byla taky,tak mám do zásoby. U octavie alespoň vím na čem jsem,o fabii jsem nevěděl nic. Taky si myslím,že o těch autech vědí všechno,a že jen dělají blbce,jednal jsem s takovým mladým machýrkem,a dost čuměl když jsem to na něj vybalil,ale že auto je nově vykoupené a že s cenou jít níž nemůže,tak alespoň nabídl naturálie a služby =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten co přijel na to moje auto byl teda naprosto v pohodě a šlo vidět že tomu co dělá rozumí a  s tou slevou to na mě vybalil naprosto otevřeně a nic na mě nehrál. To jsem ocenil. Historii auta jsem měl jasnou(naši ho kupovali jako funglovku a v záruce se jezdilo do autorizáku,pak jsem servisoval sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Donutit je dojet k tobe domu je v podstate jediny zpusob, jak jim v rozumnem case neco prodat. Tam nezdrzuji, nenatahuji, jsou zkratka na cizim hristi a zdrzovanim by nic neziskali. Proto se tomu taky snazi vsemozne vyhnout s vsemoznymi vymluvami.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

kamarad mi vypravel to samy ze se stalo jeho tete (mela felicii) taky odjela a za 3 dni ji volali kdy muzou prijet ze akceptuji jeji cenu prijeli vyplatili a odvezli si auto a vse zaridili

Můj známý s nimi vše vyřídil víceméně po telefonu, na místě to bylo už šupšup vyplatit a domů, o tomto slyším prvně. Ale i tak je jasné, že při koupi se kupující snaží o co nejnižší cenu. Divím se, že je z toho ještě někdo vykolejený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jednoduche z AAA zadne auto nekupovat . Do AAA jen vozit auta na prodej.. koupi i takove co nikdo nechce . a jste bez starosti.  Nevidim zadny duvod kupovat auto z bazaru neni snad lepsi si najit soukromy inzerat na bazosi a objet par vozu a proste si otestovat vyzkouset pichnout na diagnostiku apod ?? proč proboha bazary ??  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"proč proboha bazary ?? "

 

Ty si auto napíchneš sám a prohlédneš sám. OK. A myslíš, že i zbytek republiky to zvládne? Co Čech - to automechanik?

 

Jistě, nesouvisí to s bazarem přímo, ALE. V bazarech si vytipuju cca 5 aut, vemu sebou mechanika a objedu za odpoledne (v červnu jsem tak kupoval dědovi fabku).

 

Když to budou jednotlivci, nemám šanci objet za jedno odpoledne a každý je tak zvědavý se mnou jezdit měsíc.

 

A za druhé: Zkoušel jsi v poslední době sehnat ojeté auto? Kolik soukromých inzerátů myslíš, že najdeš, když většina aut stojí v bazarech (aspoň podle inzerátů to tak vypadá)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...