Přejít na obsah

Rádijko do 3000,-


Doporučené příspěvky

promin poslal sem dyl a nebyl tu ten tvuj prspevek..

ten kenwood nevypda spatne§ale neni to 4x50 no:(....a proti znacce sony mam nejakej..ja nevim sony urcite ne!

jeste to trosec poupravim..nejlepsi by bylo kdyby to byly znacky-clarion Panasonic.kenwood a pioner....... ;)

hahaha tak v této cenové relaci se vstupen USB a na kartu SD=4GB tak leda |Sencor, to pořídíš..... :D , mám ho s modrým dipl. za 2300,...jsem spokojený za to málo paněz :palec2:

sorry, vloudilo se mi tam jiné foto :blbec:

jn divam se :) ...jak to hraje ten sencor...ja do nej sice nepudu ale jen tak...sem zvedavej ;)

Já mám tady ten a musím říct že jsem s ním spokojený, hraje dobře, nepřeskakuje CD a i to provedení ovl.prvků je celkem kvalitní. Zvuk jsem porovnával v ELECTROWORLDU s tím PIONEEREM co tady byl uveden výše a SENCOR hrál líp na stejných bednách. V autě jsem před ním měl PHILIPSE a ten SENCOR hraje o poznání lépe. Slot na USB a karty je super.

post-29-1169141505.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin poslal sem dyl a nebyl tu ten tvuj prspevek..

ten kenwood nevypda spatne§ale neni to 4x50 no:(....a proti znacce sony mam nejakej..ja nevim sony urcite ne!

jeste to trosec poupravim..nejlepsi by bylo kdyby to byly znacky-clarion Panasonic.kenwood a pioner....... ;)

hahaha tak v této cenové relaci se vstupen USB a na kartu SD=4GB tak leda |Sencor, to pořídíš..... :D , mám ho s modrým dipl. za 2300,...jsem spokojený za to málo paněz :palec2:

sorry, vloudilo se mi tam jiné foto :blbec:

jn divam se :) ...jak to hraje ten sencor...ja do nej sice nepudu ale jen tak...sem zvedavej ;)

Já mám tady ten a musím říct že jsem s ním spokojený, hraje dobře, nepřeskakuje CD a i to provedení ovl.prvků je celkem kvalitní. Zvuk jsem porovnával v ELECTROWORLDU s tím PIONEEREM co tady byl uveden výše a SENCOR hrál líp na stejných bednách. V autě jsem před ním měl PHILIPSE a ten SENCOR hraje o poznání lépe. Slot na USB a karty je super.

koukám že máš SCD 5355, já mám SCD 5455 a s porovnáním s jakým si Kenwodem vyšel mnohem lépe, ovšem nehodnotil jsem to jedněch bednách!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim ze se nam tady,,tym od sencoru''nejak rozpovidal ;) ..to je vsechno vpoho,ale hosi potrebuju fakticky poradit..nejaky kvalitna radijko..prosim ne sencor

nasel jsem dalsi,..celkem se mi zamlouva¨..co vy nba to?

http://www.exa.cz/autoradio-panasonic-cqc3301n-p-1359.html

Nevím co bych ti měl poradit o rádiu za 3tis, snad jen zajdi do nějakého velkého elektro obchodu a vyzkoušej jak jednotlivé rádia hrajou na stejných bednách, odzkoušej si ovládání (jestli ti vyhovuje atd.)Já nad tím strávil celkem dost času a to rádio co mám mi vyhovuje nejvíc, už k vůli čorkám. (na zakázku si takové rádio nikdo nenechá ukrást) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim ze se nam tady,,tym od sencoru''nejak rozpovidal ;) ..to je vsechno vpoho,ale hosi potrebuju fakticky poradit..nejaky kvalitna radijko..prosim ne sencor

nasel jsem dalsi,..celkem se mi zamlouva¨..co vy nba to?

http://www.exa.cz/autoradio-panasonic-cqc3301n-p-1359.html

Manželka má podobnýho Panasonica. Hraje fakt dobře, CD nepřeskakuje ani při větších dírách. Co mi trochu vadí je, že když vložíš disk do mechaniky, tak trvá asi 8-10 vteřin než se to cd načte. Jinak čte v poho i přepálený CD. Perfektní je display, kterej je vidět i když na něj svítí slunce. Výkon dostačující. :D Nicméně mám výbornou zkušenost se SONY a BLAUPUNKTEM. Ale v cenový relaci kolem 3tisíc je spíš to Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že bych osobně nekoukal na to, jestli to rádio má výkon 50, nebo 35 W. Nedostaneš žádnej supervýkon ani z jednoho, aniž bys investoval do lepších repro. Pak by bylo asi lepší investovat do zesilovače. Pokud tam již máš solidní repro, tak bych volil kvalitnější rádio s menší watáží + zesilovač ;) Ale to je jen jeden z mnoha názorů -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že bych osobně nekoukal na to, jestli to rádio má výkon 50, nebo 35 W. Nedostaneš žádnej supervýkon ani z jednoho, aniž bys investoval do lepších repro. Pak by bylo asi lepší investovat do zesilovače. Pokud tam již máš solidní repro, tak bych volil kvalitnější rádio s menší watáží + zesilovač ;) Ale to je jen jeden z mnoha názorů -_-

heh:)jasne..to stim vykonem si kazdopadne uvedomuju.. ;) ..maximalne mi to muze dat tak neco kolem 20w,uz nevim,ale diky :) ..o zesiku urcite premyslim jednou dobou uz jsem si byl jisty ze si ho poridim,ale nejak sem se na to vy...!kazdopadne pockam na sezonu a zacnu se polehonku bavit s karkou...dodelam nejake drobnosti pokud bude cas a hlavne cashe ;) ..a na ten zesik mozna taky dojde...

j ja mel taky kdysi ve feline Blatasa...jakej typ jsi mel ty?(Mp3)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že bych osobně nekoukal na to, jestli to rádio má výkon 50, nebo 35 W. Nedostaneš žádnej supervýkon ani z jednoho, aniž bys investoval do lepších repro. Pak by bylo asi lepší investovat do zesilovače. Pokud tam již máš solidní repro, tak bych volil kvalitnější rádio s menší watáží + zesilovač  ;)  Ale to je jen jeden z mnoha názorů  -_-

heh:)jasne..to stim vykonem si kazdopadne uvedomuju.. ;) ..maximalne mi to muze dat tak neco kolem 20w,uz nevim,ale diky :) ..o zesiku urcite premyslim jednou dobou uz jsem si byl jisty ze si ho poridim,ale nejak sem se na to vy...!kazdopadne pockam na sezonu a zacnu se polehonku bavit s karkou...dodelam nejake drobnosti pokud bude cas a hlavne cashe ;) ..a na ten zesik mozna taky dojde...

j ja mel taky kdysi ve feline Blatasa...jakej typ jsi mel ty?(Mp3)?

Měl jsem Tohle , ale nevím jestli je to přesně to označení. Kiel to byl určitě, ale nebyl na MP3, už jsou to 3 roky, měl jsem ho ještě v BXu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že bych osobně nekoukal na to, jestli to rádio má výkon 50, nebo 35 W. Nedostaneš žádnej supervýkon ani z jednoho, aniž bys investoval do lepších repro. Pak by bylo asi lepší investovat do zesilovače. Pokud tam již máš solidní repro, tak bych volil kvalitnější rádio s menší watáží + zesilovač  ;)  Ale to je jen jeden z mnoha názorů  -_-

heh:)jasne..to stim vykonem si kazdopadne uvedomuju.. ;) ..maximalne mi to muze dat tak neco kolem 20w,uz nevim,ale diky :) ..o zesiku urcite premyslim jednou dobou uz jsem si byl jisty ze si ho poridim,ale nejak sem se na to vy...!kazdopadne pockam na sezonu a zacnu se polehonku bavit s karkou...dodelam nejake drobnosti pokud bude cas a hlavne cashe ;) ..a na ten zesik mozna taky dojde...

j ja mel taky kdysi ve feline Blatasa...jakej typ jsi mel ty?(Mp3)?

Měl jsem Tohle , ale nevím jestli je to přesně to označení. Kiel to byl určitě, ale nebyl na MP3, už jsou to 3 roky, měl jsem ho ještě v BXu :D

vypada pekne..no skoda ze neni na Mp3ky :( ...ale to neva,asi stejne pujdu do toho panasa ;) ....dik moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasny sencory ani podobny srajdy nebrat. Zustan u tech znacek co si zminoval na zacatku a ber nejakeho Pio nebo Kenwooda. Ani s jednim neudelas v tehle cenove relaci chybu. Jinak co se Kenwoodu tyce tak sem o nem taky uvazoval a hraje to fakt pekne. A USB umi jak z usb klice tak z USB HDD coz je pak celkem zajimavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasny sencory ani podobny srajdy nebrat. Zustan u tech znacek co si zminoval na zacatku a ber nejakeho Pio nebo Kenwooda. Ani s jednim neudelas v tehle cenove relaci chybu. Jinak co se Kenwoodu tyce tak sem o nem taky uvazoval a hraje to fakt pekne. A USB umi jak z usb klice tak z USB HDD coz je pak celkem zajimavy.

..jj..chlapi vim ze kdyz mate v aute prave sencor,tak je to vpoho a vam to staci :) ..ale todleto fakt ne!!Ani nabidky co jsem mel na sLony..

to ne pod pojmem autradio si predstavuju jiny znacky..diky moc za nabidky,ale budu souhlasit s tebou Michale a pujdu do nekere s tech znacek co jsem navrhoval...... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasny sencory ani podobny srajdy nebrat. Zustan u tech znacek co si zminoval na zacatku a ber nejakeho Pio nebo Kenwooda. Ani s jednim neudelas v tehle cenove relaci chybu. Jinak co se Kenwoodu tyce tak sem o nem taky uvazoval a hraje to fakt pekne. A USB umi jak z usb klice tak z USB HDD coz je pak celkem zajimavy.

..jj..chlapi vim ze kdyz mate v aute prave sencor,tak je to vpoho a vam to staci :) ..ale todleto fakt ne!!Ani nabidky co jsem mel na sLony..

to ne pod pojmem autradio si predstavuju jiny znacky..diky moc za nabidky,ale budu souhlasit s tebou Michale a pujdu do nekere s tech znacek co jsem navrhoval...... ;)

nojo na Sencory a jiné srajdy, i když taky umí, neletí holky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasny sencory ani podobny srajdy nebrat. Zustan u tech znacek co si zminoval na zacatku a ber nejakeho Pio nebo Kenwooda. Ani s jednim neudelas v tehle cenove relaci chybu. Jinak co se Kenwoodu tyce tak sem o nem taky uvazoval a hraje to fakt pekne. A USB umi jak z usb klice tak z USB HDD coz je pak celkem zajimavy.

..jj..chlapi vim ze kdyz mate v aute prave sencor,tak je to vpoho a vam to staci :) ..ale todleto fakt ne!!Ani nabidky co jsem mel na sLony..

to ne pod pojmem autradio si predstavuju jiny znacky..diky moc za nabidky,ale budu souhlasit s tebou Michale a pujdu do nekere s tech znacek co jsem navrhoval...... ;)

nojo na Sencory a jiné srajdy, i když taky umí, neletí holky :D

lol ... tomu co si napsal sam neveris, poslechni si nejakeho sencora a pak si poslechni Alpinku nebo Clariona pripadne Pio a poznas, ze to sice hraje, ale jak.

Souhlas s Tygrem ;-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to v této cenové hladině nějak neřešil. Ostatně mám Sony CDX-GT201C, což je rádio v této cenové relaci a rozhodně si nemohu stěžovat a to ani na zvuk, ani na ovládání či funkce. Dílenské zpracování je taktéž dobré. Předtím jsem měl Pioneera taky v ceně okolo 3000,- a žádný rozdíl nevidím ni neslyším. Myslím, že je to jedno jestli Sony, Panasonic, Pio nebo Alpine. Jasně, pokud bych chtěl muziku za 100.000,- Kč tak bych uvažoval úplně jinak ale v dané cenové kategorii bych do té Sonky klidně šel. Taky jsem někde slyšel že Panasonic a Sony mají "plechový" zvuk, ale mě se to u Sony nepotvrdilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...