Přejít na obsah

loketka


culda

Doporučené příspěvky

tak to je super šroubovák mam zabírám a ráno se podívám v garáži ,jestli se to hlo :palec: ,ten vážně kde mam zabrat a kam dát ten šroubovák ?

jj všude okolo pomalu zapáčit ,ale opatrně já utrhl asi 3 packy, a v zadní části je to jako zasunuté tak tam moc nepáči, jen zepředu a po stranách!! Držím palce!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna neserte mě  :fakac:  tak to nekdo nafotťe.to je furt vraž tam šroubovák ,ale kam  ? :worthy

sklop si ji vertikální polohy a odklop ji , pak už uvidíš sám jak to tam je zacvaklý. chce to plochej středně velkej šroubovák, kterej strčíš mezi víko a tělo loketky,vypáčit kloub víka do jedný strany a pote to víko vytočit do vnitř. pozn. rádo to praská. Víko pak rozebereš tak že menší plochej šroubovák vrazíš v půlce mezi látku a ten plast a vypáčíš postupně směrem k zámku z obou stran.

Editováno: , autor: Remus by skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna neserte mě  :fakac:  tak to nekdo nafotťe.to je furt vraž tam šroubovák ,ale kam  ? :worthy

sklop si ji vertikální polohy a odklop ji , pak už uvidíš sám jak to tam je zacvaklý. chce to plochej středně velkej šroubovák, kterej strčíš mezi víko a tělo loketky,vypáčit kloub víka do jedný strany a pote to víko vytočit do vnitř. pozn. rádo to praská. Víko pak rozebereš tak že menší plochej šroubovák vrazíš v půlce mezi látku a ten plast a vypáčíš postupně směrem k zámku z obou stran.

myslím, že je lepší sundat jí celou z trojnožky, protože je to fakt umění to sundat, aby to neprasklo, oddělit víko už je v klidu i když zlomíš nějakou plastovou packu tak to víko bude bez problému držet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...