Přejít na obsah

chci aby mi při dálkových svítily potkávací


myty

Doporučené příspěvky

toto byla reakce na REMUSE že je to špatně zapojeny.

vždy jsem si myslel že pro xenony je jiná páčka (která nerozpojuje potk. světla) ale v etosu jsem ji nenašel tak jsem myslel že bude stačit propojit linii A9. jinej rozdíl jsem ve schématech nenašel.

tímto bych ho chtěl poprosit Remuse o objasnění

já mám propojeny u páčky přepínače potk./dálk. kontakty 7 a 8 na 12 pinové svorkovnici u páčky, (barvy žluto/červená a žluto/zelená)

je to vlastně klenba přes spínač který se rozpojí.

a kde je rozdíl oproti tomuto zapojení ???

a proč už nechceš dávat relé či diodu ???

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle schémat chybí propoj linie A9 (potkávací světla) (žluto zelená) se spínačem světel pozice T17a/7 (56x)

Asi jsem Tě minule špatně pochopil. Dle této věty jsem propojoval pin 7 ze spínače světel s pinem 8 na páčce pod volantem. Až teď koukám, žes tam měl dopsáno že Ty to máš propojené na páčce (pin 7 a 8) .

No nic, hlavně že to fachčí a nic jsem neočoudil ;) Díky za ochotu a čas Vašovi a ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se kouzlo podařilo. David-pv měl pravdu , stačilo na páčce světel propojit pin 7 a 8. Takže děkuji moc a přikládám fotos ;)

kurnik kdyz uz se s tim delas, proc tam nedas smrstovacku??? vypada to lip a hlavne je to na veky. tadle izolajda pujde do haje. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se kouzlo podařilo. David-pv měl pravdu , stačilo na páčce světel propojit pin 7 a 8. Takže děkuji moc a přikládám fotos  ;)

kurnik kdyz uz se s tim delas, proc tam nedas smrstovacku??? vypada to lip a hlavne je to na veky. tadle izolajda pujde do haje. -_-

Jsem čekal kdo bude první.... Nedal proto, že když jsem vytáhl pin z konektoru tak jsem zjistil, že ani tu největší smršťovačku co doma mám přes něj nepřetáhnu. Má tak 5/2 mm. Takže bych musel kabel střihnout a to jsem nechtěl. Jinak tahle černá páska drží jak židovská víra, je profi, ne z OBI ;) Po minulém pokusu jsem to jen zaizoloval a nešla dolu mrcha. Musel jsem jí seříznout skalpelem. Takže proto. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se kouzlo podařilo. David-pv měl pravdu , stačilo na páčce světel propojit pin 7 a 8. Takže děkuji moc a přikládám fotos  ;)

kurnik kdyz uz se s tim delas, proc tam nedas smrstovacku??? vypada to lip a hlavne je to na veky. tadle izolajda pujde do haje. -_-

Jsem čekal kdo bude první.... Nedal proto, že když jsem vytáhl pin z konektoru tak jsem zjistil, že ani tu největší smršťovačku co doma mám přes něj nepřetáhnu. Má tak 5/2 mm. Takže bych musel kabel střihnout a to jsem nechtěl. Jinak tahle černá páska drží jak židovská víra, je profi, ne z OBI ;) Po minulém pokusu jsem to jen zaizoloval a nešla dolu mrcha. Musel jsem jí seříznout skalpelem. Takže proto. B)

ok, jasne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...