Přejít na obsah

air bag


olaf

Doporučené příspěvky

jo jo vše tam je ,jen ty erbegy ne ,ale ja se stim nějak poperu to by bylo že bych je tam nedal .Mam nafocený postup demontáže čalouněni sedadla,tak se do toho o výkendu pustim. mam strach jen jestli u originálu nejsou jinačí švi na čalounění? kol104

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja radej koupil sedacky z bagy i vyhrevem. vyhrev uz davno jede, chvili jsem pockal az se objevi airbagovka na 4 bagy, svazek a čidla bočního nárazu. Chystám se na to. Připojím se s otázkou. Jak postupovat při výměně co se týká kódování atd? Díky za info.. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo vše tam je ,jen ty erbegy ne ,ale ja se stim nějak poperu to by bylo že bych je tam nedal .Mam nafocený postup demontáže čalouněni sedadla,tak se do toho o výkendu pustim. mam strach jen jestli u originálu nejsou jinačí švi na čalounění? kol104

ty chlapiku, orig bocnice maji zevnitr perforaci - v oblasti vystrelu pytle ... ja jenom aby ti to, kdyby nekdy nahodou crash, neurvalo rameno ...

:unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim jak to tam je ,když jsem je demontoval tak jsem si schoval ty molitany a kousek čalounení abych to měl jako šablonu. Šlo mi hlavně o rozdělání toho čalounení sedačky , a to už mám . takže všem dík: Já to když tak nafotím. propříště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...