Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

zdravim,prosim chtel bych se optat proc mi pozhasinava podsviceni budiku.myslel jsem,ze to je ovladacem nalevo od volantu,trosku jsem vykon sviceni ztlumil,ale ted mi prijde,ze to je porad stejny. je nejaka moznost opravy - co nejlevnejsi nebo se na to mam vybodnout? diky t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,prosim chtel bych se optat proc mi pozhasinava podsviceni budiku.myslel jsem,ze to je ovladacem nalevo od volantu,trosku jsem vykon sviceni ztlumil,ale ted mi prijde,ze to je porad stejny. je nejaka moznost opravy - co nejlevnejsi nebo se na to mam vybodnout? diky t.

typická nemoc Fabek ;) bohužel :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes, si jí teda nechám taky vyčistit :D:D

Sem myslel, že se musí rozebrat půlka auta! :kuk:

to je lehčí než ta výměna oleje s filtrem... stačí říct tomu kámošovi ať vám ten sprej dá..nebo prodá nooo...a jeden sprej vystačí tak na tři až čtyři vyčištění...doporučuju Würth...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, tak koukám, že s přídomkem RS už je to osvětleno..

Já jsem tu jen na skok, jsem teď věčně v práci a když už se dostanu domů, tak většinu času trávím se svou novou princeznou kol5kol5kol5

- je celá žlutá a pěkně jezdí :prc:lol

jj, je to tak, mám ji už přes týden doma, ale teď vůbec není čas ji nafotit a tak dál, ještě jsem se nedostal ani k tomu, abych ji pořádně umyl a vyčistil.. :-( dneska mám volno, tak jsem si říkal, že se do toho pustim, ale kdyby ste viděli to počasí tady na liberecku, no hnus největší, sem fakt naštvanej.. Hlavně že včera, když jsem musel tvrdnout v práci, tak svítil alík :aggressive::aggressive: sakra..

Každopádně si dnes v garáži minimálně vyčistim komplet interiér..

Těšil jsem se že budu voskovat a leštit, ale v tomhle počasí, se to fakt nedá..

No nic, tak jak říkám, až bude čas, nafotim a představim v samostatém topicu pod jménem "moje krásná princezna" :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jvees: A je to ta prda jak si řikal?

To víš že je, neříkal jsem to jen tak do větru..

rok 2004, najeto jen 23 tis, nekuřák, jetá pouze v letních měsících, maximální péče, nejkvalitnější olej, brzdová kapalina, palivo pouze shell V-power racing, jediné viditelné poškození jsou dva malé škrábance..

-doufám jen, že je tak v pohodě jak vypadá i pod kapotou.., měla by..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že je, neříkal jsem to jen tak do větru..

rok 2004, najeto jen 23 tis, nekuřák, jetá pouze v letních měsících, maximální péče, nejkvalitnější olej, brzdová kapalina, palivo pouze shell V-power racing, jediné viditelné poškození jsou dva malé škrábance..

-doufám jen, že je tak v pohodě jak vypadá i pod kapotou.., měla by..

Tak jestli tam tankoval V-power racing, tak už na ten motor moc neujedeš woe :p:help::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, sorry..

a mě se to zdálo, že je to benzin, já se v těch palivech od shell, moc nevyznám.. :feve::feve::help:

no prostě tu mrdovou naftu do toho lil mno.. lol;);)

A nedělejte si ze mě prdel lollollol

Tak víš jak musíme tě trošku pozlobit! :-) Ta nafta je dobrá to je fakt. !!! A seš teda spokojenej? Hod nějaký foto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to víš, spokojenej jsem maximálně, teď když ji mám doma jsem si uvědomil, že to auto je fakt hodně odlišný od klasické fabie.. dali si s ní ve škodovce práci, to se musí nechat.. a motor?? SUPR!!

doufám, že bude sloužit bezproblémů, to už jsem někde psal.., budu v to věřit..

viz. MOJE KRÁSNÁ PRINCEZNA :):):)

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to víš, spokojenej jsem maximálně, teď když ji mám doma jsem si uvědomil, že to auto je fakt hodně odlišný od klasické fabie.. dali si s ní ve škodovce práci, to se musí nechat.. a motor?? SUPR!!

doufám, že bude sloužit bezproblémů, to už jsem někde psal.., budu v to věřit..

viz. MOJE KRÁSNÁ PRINCEZNA :):):)

Tywoe, já vás fakt nechápu...co si jako dali ve škodovce záležet? Jak je fakt hodně odlišná od "normální" Fábie?

Když to srovnáváš s Fabkou Classic tak určitě, ale například proti eleganci má míň kvalitní potahy sedadel, míň kvalitní tapecy, použité plasty jsou ve všech Fabkách stejné ( liší se jen barvou ) a navíc třeba oporti Eleganci nemá čtecí lampičky nad zadníma sedadlama. Podtrženo-sečteno - u mě interiér horší než v Eleganci. Ale nebudu ti už raději brát radost a iluze, protože soudě podle tvých příspěvků to není dlouho, co si se stal plnoletý, tak na to máš tak trochu právo...

FRS je prostě jen lepší v tom, že je to 6ti kvalt s trochu silnější ropou než TDI 74kW a o trochu lepšíma kotoučema vepředu, které stejně stojí za prd... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš strašně chytrej a všechno znáš líp, viď? To asi bude tvůj problém.. No ale neboj, nebudu ti to brát.. nech si to..

Ne chytrej opravdu zase tolik nejsem, jen jsem tě chtěl vrátit na zem zpět do reality. V kolika Fabkách jsi jel a seděl, že píšeš, že FRS je "fakt hodně odlišný od klasický Fabie"? Jsi holt plný euforie, což se dá pochopit, ale zároveň nezapomínej, že FRS je sice na vrcholu řady Fabek, ale jinak žádný zázrak. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsem z toho auta nadšenej, tak mi to neber.. nemůžu za to, že tebe už tvoje auto omrzelo..

nebo třeba jak furt šíříš, že se ti žlutá nelíbí.. no a co.. tak nelíbí no..

mě se zas šíleně nelíbí červená, ale taky to nikomu necpu.. je mi to šumák.. mám žlutou a nelituju toho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... teď když ji mám doma jsem si uvědomil, že to auto je fakt hodně odlišný od klasické fabie.. dali si s ní ve škodovce práci, to se musí nechat.. a motor?? SUPR!!

ROFL lollollol

Bože jak někdo může z fabky RS tak uchcávat?

JJ, ona je tak odlišná, že mě napadají jenom tři věci (přední nárazník, zadní nárazník a kola, ale ty jsou diskutabilní, protože jezdí dost RS které mají jiná než origo...), které když se vymění, otázka několika hodin, tak to nikdo nepozná, že to není RS... A interiér je stejný jako obyč fabka s paktem dynamic ne? Takže v introši jiné potahy, taky změna jako bejk lol MELLO to napsal vystížně, je to obyč fabka s trochu lepšíma vnitřnostma ;)

Jinak nechci kazit radost z auta, ale nepřehánět to... J a barvu si zvolil nejlepší, teda až po modrý, ale těch moc není, takže vede žlutá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROFL lollollol

Bože jak někdo může z fabky RS tak uchcávat?

JJ, ona je tak odlišná, že mě napadají jenom tři věci (přední nárazník, zadní nárazník a kola, ale ty jsou diskutabilní, protože jezdí dost RS které mají jiná než origo...), které když se vymění, otázka několika hodin, tak to nikdo nepozná, že to není RS... A interiér je stejný jako obyč fabka s paktem dynamic ne? Takže v introši jiné potahy, taky změna jako bejk lol MELLO to napsal vystížně, je to obyč fabka s trochu lepšíma vnitřnostma ;)

Jinak nechci kazit radost z auta, ale nepřehánět to... J a barvu si zvolil nejlepší, teda až po modrý, ale těch moc není, takže vede žlutá :palec2:

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,prosim chtel bych se optat proc mi pozhasinava podsviceni budiku.myslel jsem,ze to je ovladacem nalevo od volantu,trosku jsem vykon sviceni ztlumil,ale ted mi prijde,ze to je porad stejny. je nejaka moznost opravy - co nejlevnejsi nebo se na to mam vybodnout? diky t.

typická nemoc Fabek ;) bohužel :feve:

A je nejaka moznost opravy? nebo se to neda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, sorry..

a mě se to zdálo, že je to benzin, já se v těch palivech od shell, moc nevyznám.. :feve::feve::help:

no prostě tu mrdovou naftu do toho lil mno.. lol;);)

A nedělejte si ze mě prdel lollollol

jen jestli je to auto jaky si myslis. jestli jsi si nekoupil Rso se stocenyma kilometrama a prepsanou serviskou :D

uz to vidim jak ty jako maly prso to nekde rozstrelis. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...