Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

ROFL lollollol

Bože jak někdo může z fabky RS tak uchcávat?

JJ, ona je tak odlišná, že mě napadají jenom tři věci (přední nárazník, zadní nárazník a kola, ale ty jsou diskutabilní, protože jezdí dost RS které mají jiná než origo...), které když se vymění, otázka několika hodin, tak to nikdo nepozná, že to není RS... A interiér je stejný jako obyč fabka s paktem dynamic ne? Takže v introši jiné potahy, taky změna jako bejk lol MELLO to napsal vystížně, je to obyč fabka s trochu lepšíma vnitřnostma ;)

Jinak nechci kazit radost z auta, ale nepřehánět to... J a barvu si zvolil nejlepší, teda až po modrý, ale těch moc není, takže vede žlutá :palec2:

Až na ty kovaný písty a ojnice, jiná spojka, xeny s automatickým náklonem, brzdy, jiné výztuhy karoserie ...

Myslím, že nemáš úplně pravdu. Ikdyž dneska se dá udělat opravdu RS-ka ze všeho ... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je nejaka moznost opravy? nebo se to neda?

všechno se dá opravit :) ale tohle je na výměnu komplet el. svazku - takže hooooooooooooodně nákladný... pročti si sekci elektrika :)

2jvees69: nic si z Mella nedělej, je to jen starej rejpal lol užívej si RSka v poklidu, hlavně v tomhle počasí neblázni! četl sem u tebe v tématu, žes nám chtěl vzlétnout cestou z Paceřáku lol;) fakt teď nemá smysl zkoušet maximálku.. je mi sice jen 22, ale na tohle snad mám dost rozumu - nehodlám ublížit sobě, ani svýmu autu, natož někomu cizímu, kdo by se připletl do cesty... takže bacha :palec2: někdy bysme mohli dát srázek, co ty na to? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na ty kovaný písty a ojnice, jiná spojka, xeny s automatickým náklonem, brzdy, jiné výztuhy karoserie ...

Myslím, že nemáš úplně pravdu. Ikdyž dneska se dá udělat opravdu RS-ka ze všeho ... :aggressive:

hoj pane :) tohle neřešim, na Mella jako odpůrce RS sem si už zvykl, holt si příště koupí nějaký lepší auto :p-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jestli je to auto jaky si myslis. jestli jsi si nekoupil Rso se stocenyma kilometrama a prepsanou serviskou :D

uz to vidim jak ty jako maly prso to nekde rozstrelis. :D

I to je možný, ale máme přece VAG, který nás občas nepotěší ... :rtfm:

Ale tweetaku, nemyslím že je vhodný hodnotit někoho řidičské schopnosti jen podle řečí z fóra kol1

Třeba ji nerozstřelí vůbec a jako řidič má lepší vlohy než my ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj pane :) tohle neřešim, na Mella jako odpůrce RS sem si už zvykl, holt si příště koupí nějaký lepší auto :p-_-

Občas přemýšlím proč si vlastně koupil auto, který nechtěl lol

Taky by mě to asi sralo :kol-48:

to Dakie: ty už neděláš do maxíků? Měl bych pro tebe zájemce ... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak moc jsou ověřený ty výztuhy :D ale stopro je třeba o 15mm dole oproti ostatním typům + tvrdší pružiny...to jste jaksi nikdo nezmínil a je to asi jeden z těch podstatnějších detailů :)

Kde se vzal, tu se vzal ... pan P2M ;)

Děkujeme za připomínku, ale potom co jsem stál vedle Luga, připadal jsem si jako bych měl žlutou Ladu Nivu :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi já si to auto koupil proto, že jsme zatím jen dva a bylo to "best value for money" za relativně slušný peníz dobrý výbava a motor, malá pojistka, rozsáhlá servisní síť a relativně levné náhradní díly. Já to nekupoval na tunění, závodění, machrování, ale na dálniční přesuny - proto ropák.

Já jí nehaním, jen chci, abyste si přiznali, že ona se FRS zas tak extrémně např od Fabky TDI elegance neliší.

A xenony? TY si může škodovka na Fabce strčit do prdele s jejich svítivostí - navíc drahé výbojky - já bych je nai mít nemusel.

16" kola? Zbytečnost, zbytečně dražši gumy proti 15"

Ano je nižší, ale o těch jiných výztuhách si nechte zdát,

Já mám svoje auto rád, líbí se mi, jsem s ním spokojený, je spolehlivé a hospodárné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi já si to auto koupil proto, že jsme zatím jen dva a bylo to "best value for money" za relativně slušný peníz dobrý výbava a motor, malá pojistka, rozsáhlá servisní síť a relativně levné náhradní díly. Já to nekupoval na tunění, závodění, machrování, ale na dálniční přesuny - proto ropák.

Já jí nehaním, jen chci, abyste si přiznali, že ona se FRS zas tak extrémně např od Fabky TDI elegance neliší.

A xenony? TY si může škodovka na Fabce strčit do prdele s jejich svítivostí - navíc drahé výbojky - já bych je nai mít nemusel.

16" kola? Zbytečnost, zbytečně dražši gumy proti 15"

Ano je nižší, ale o těch jiných výztuhách si nechte zdát,

Já mám svoje auto rád, líbí se mi, jsem s ním spokojený, je spolehlivé a hospodárné. ;)

No je fakt, že tohle psát furt dokola ke všem příspěvkům k FRS nemůžeš, ale je to slovo do pranice :palec2:

Tě Mello respektuji ... Už jste tři? A jak to zvládá FRS-ka?

Já osobě taky nechci dávat super muziku, rvát tam chip, 18-ky kola, lakovat podběhy a zavařovat kliky, zmenšovat si už tak malej kufr apod.,

takže v podstatě jsme na tom stejně, jen to dávám najevo trošičku jinak než Ty :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi já si to auto koupil proto, že jsme zatím jen dva a bylo to "best value for money" za relativně slušný peníz dobrý výbava a motor, malá pojistka, rozsáhlá servisní síť a relativně levné náhradní díly. Já to nekupoval na tunění, závodění, machrování, ale na dálniční přesuny - proto ropák.

Já jí nehaním, jen chci, abyste si přiznali, že ona se FRS zas tak extrémně např od Fabky TDI elegance neliší.

A xenony? TY si může škodovka na Fabce strčit do prdele s jejich svítivostí - navíc drahé výbojky - já bych je nai mít nemusel.

16" kola? Zbytečnost, zbytečně dražši gumy proti 15"

Ano je nižší, ale o těch jiných výztuhách si nechte zdát,

Já mám svoje auto rád, líbí se mi, jsem s ním spokojený, je spolehlivé a hospodárné. ;)

asi sem jeden z mála, co tě bere s rezervou :) každopádně důvod ke koupi chápu, ale kritiku na tuning neberu :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme stále dva, ale příští rok se rozrosteme, takže bude potřeba vyměnit šemíky pod kapotou za něco většího, s lepší výbyvou a slabším motorem ;)

Což o tom, ve FRS je šemíků dost, ale místa málo :kol-48:

Takže říkáš novej Superb ve výbavě Comfort s 1.4 TSI, jo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na ty kovaný písty a ojnice, jiná spojka, xeny s automatickým náklonem, brzdy, jiné výztuhy karoserie ...

Myslím, že nemáš úplně pravdu. Ikdyž dneska se dá udělat opravdu RS-ka ze všeho ... :aggressive:

Vždyť jsem psal obyč fabka s trochu jinýma vnitřnostma ;) Brzdy stejné jako 2.0, navíc je o dost těžší, takže bych se ani nedivil kdyby brzdila stejně jako třeba 1.4 100k která váží o cca 200kg méně... Xenony můžou být v každé fabce, ale vzhledem k tomu, že nesvítí o moc líp, tak se moc nechytli a je to spíše jenom pro některé jedince frajeřina... By mě zajímaly ty výztuhy, podle mě tam není nic, alespoň jsem žádný nenašel. A když se dostaneme k motoru, tak když to budem brát takhle, tak 1.4 100k je vlastně úplně jiný motor než 1.4 75k, protože má taky kované (nebo zesílené?) písty, jinou vanu, sání, trysky...

Takže když to shrnu, RS je obyč fabka s paketem Dynamic, který má jiné čalounění, zvenku jsou jiné nárazníky, jiná kola (i když 16" které může mít taky každá fabia), má trošku nadupanějšího diesla se 6-ti stupňovou převodovkou a sedí o něco blíž k zemi. Asi to vypadá že jí haním, ale není to tak, bral bych jí hned přesně z těch samých důvodů jako MELLO :) Ale přijde mi fakt divný tady nad ní uchcávat a psát jak si na ní dali ve škodě záležet a já nvm co... Neřeknu kdyby měla fakt sportovní/závodní sedačky, které žádná fabka nemá, lepšejší volant, podvozek ještě níž, kola třeba 17", karoserie by byla fakt víc vyztužená, brzdy taky lepší, třeba vrtaný dopředu a k tomu motor 1.8/132kW nebo chrochtu 1.9/118kW. Něco jako Cupra u Seatu, to bych klidně sám napsal, že si škodovka dala záležet, ale takhle je to líbivá obyč fabka, která jede a sedí o trochu lépe než 2.0, nic víc nic míň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tywoe, já vás fakt nechápu...co si jako dali ve škodovce záležet? Jak je fakt hodně odlišná od "normální" Fábie?

Když to srovnáváš s Fabkou Classic tak určitě, ale například proti eleganci má míň kvalitní potahy sedadel, míň kvalitní tapecy, použité plasty jsou ve všech Fabkách stejné ( liší se jen barvou ) a navíc třeba oporti Eleganci nemá čtecí lampičky nad zadníma sedadlama. Podtrženo-sečteno - u mě interiér horší než v Eleganci. Ale nebudu ti už raději brát radost a iluze, protože soudě podle tvých příspěvků to není dlouho, co si se stal plnoletý, tak na to máš tak trochu právo...

FRS je prostě jen lepší v tom, že je to 6ti kvalt s trochu silnější ropou než TDI 74kW a o trochu lepšíma kotoučema vepředu, které stejně stojí za prd... :p

Me zase pripomina typka, co nebyl plnolety , ale FRSek mel asi 5 kousku =))))))))))))))(zeby Kodemi)??=)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na ty kovaný písty a ojnice, jiná spojka, xeny s automatickým náklonem, brzdy, jiné výztuhy karoserie ...

Myslím, že nemáš úplně pravdu. Ikdyž dneska se dá udělat opravdu RS-ka ze všeho ... :aggressive:

:palec2::palec2:

Dakie: jj z paceřáku... ;);) vím vím, dávám si pozor.. určitě bysme mohli někdy někde pokecat když bude čas.. já jsem te´d furt v praze, zrovna te´d sem přijel, tak sem hned zavítal sem (ještě než skočim do vany) abych se tu dozvěděl nějaký novinky od MELLA a tak.. :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jestli je to auto jaky si myslis. jestli jsi si nekoupil Rso se stocenyma kilometrama a prepsanou serviskou :D

uz to vidim jak ty jako maly prso to nekde rozstrelis. :D

Tak tohle všechno by mělo být v cajku.. ;););)

Ale ne jednou jsem napsal, že dovnitř člověk fakt nevidí, takže možný je všechno.. Ale nejsem snad zas tak blbvej, abych kupoval zajíce v pytli, není to moje první auto..

-rozstřelit nesmim.., nestraš :feve::feve::feve: už 2x jsem rozstřelil a nerad bych to opakoval..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle všechno by mělo být v cajku.. ;););)

Ale ne jednou jsem napsal, že dovnitř člověk fakt nevidí, takže možný je všechno.. Ale nejsem snad zas tak blbvej, abych kupoval zajíce v pytli, není to moje první auto..

-rozstřelit nesmim.., nestraš :feve::feve::feve: už 2x jsem rozstřelil a nerad bych to opakoval..

jvees necháš si jí načipovat? budeš jí nějak uravovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele nad čipem jsem sice přemýšlel, ale pořád bych z toho měl strach.. ne že bych to neuřídil, ale bál bych se nějaký kolize motoru, turba bo tak něco prostě.. víš jak to myslim..

Prostě bych z toho měl strach.. možná do budoucna, teď určitě ne..

jinak úpravy určitě chci.. zatim jen takový ty detaily jako lišty, kliky, zámky, okna tak.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele nad čipem jsem sice přemýšlel, ale pořád bych z toho měl strach.. ne že bych to neuřídil, ale bál bych se nějaký kolize motoru, turba bo tak něco prostě.. víš jak to myslim..

Prostě bych z toho měl strach.. možná do budoucna, teď určitě ne..

jinak úpravy určitě chci.. zatim jen takový ty detaily jako lišty, kliky, zámky, okna tak.. :palec2:

Jj, moje řeč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...