Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Kdo se bojí,nesmí do lesa.... ;)

Nemusíš to čipovat na extrémy....místo čipu jen takovej čííípek..prostě něco rozumnýho,pár KW a bude vše v poho...

no na extrémy nemusim, ale obyčejně se to dělá na těch 134kW, ne?? to je asi optimální, ne?? ABC tuning myslim má zajímavou cenu..

navíc jsem si vždycky říkal, že nic jiného než od cimbu, ale pak jsem na Jandu slyšel nějakou špínu od celkem důvěryhodného člověka, tak uvidim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na abc tuning jsem se tady jednou ptal a jsou to prej podvodníci ;) Usuď sám, že ty jejich nárusty jsou šíleně extrémní, u turbomotorů bych to ještě pochopil, ale že 1.4/74, která je už dost vyhnaná dostanou na 91kW se mi moc věřit nechce, když sportmotor jí upravuje na 78kW... To samé u SDi a další podivné nárusty...

Jinak ten nárust na 134kW není rozhodně žádnej čípek, to je čip jak bejk, já bych viděl optimum kolem 120-125kW, např ten sportmotor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIkde jsem to nenašel kde by to mohlo bejt?...hledám topic s tím, že když někde někoho uvidíte, kam to napsat....?..něco jako Fábky z ulic, vídám poslední dobou pár FRS, tak bych sem hodil kde a kdy, a třeba to je někdo odsud.. :palec2: :palec2: třeba včera kolem šestý na strakonický, jeli jsme s kámošem dvě FRS, a u benzínky v Rdotíně se k nám přidaly dvě krásný a usměvavý slečny taky s FRS stříbrnou... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIkde jsem to nenašel kde by to mohlo bejt?...hledám topic s tím, že když někde někoho uvidíte, kam to napsat....?..něco jako Fábky z ulic, vídám poslední dobou pár FRS, tak bych sem hodil kde a kdy, a třeba to je někdo odsud.. :palec2: :palec2: třeba včera kolem šestý na strakonický, jeli jsme s kámošem dvě FRS, a u benzínky v Rdotíně se k nám přidaly dvě krásný a usměvavý slečny taky s FRS stříbrnou... :help:

Heh taky bych chtěl potkat dvě buchyt v RSku :-)))) Nevim sice jestli bych je nechal vyhrát ale určitě bych je jen tak nenechal ujet :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na extrémy nemusim, ale obyčejně se to dělá na těch 134kW, ne?? to je asi optimální, ne?? ABC tuning myslim má zajímavou cenu..

navíc jsem si vždycky říkal, že nic jiného než od cimbu, ale pak jsem na Jandu slyšel nějakou špínu od celkem důvěryhodného člověka, tak uvidim no..

Jinak pokud čipují na 124 kW a seriově tam můžeš mít okolo 100-104 kW, záleží jak který auto.

Ale myslím, že bych do toho nešel = zbytečná investice. Jede to dost a navíc trpí všechny součásti.

Raději ty peníze dám do úprav na autě (kola, muzika, interiér apod).

Potvrzuji slova pana Dakieho ABC tuning - VÁŽNĚ NEBRAT !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ženská patří do kuchyně, za volant jen když jede do obchodu pro suroviny do kuchyně. To je to samé, jak nafta patří traktora, plyn do zapalovača a benzín si lejte do čeho chcete. :D:t

lollollol

tweetak: taky nemohu sloužit a snad ani nebudu muset.. :feve::feve:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to. je to spatny brzdovy spinac svetel. pak mi jeste odhalil vag,ze mam spatne pripojenou kontrolku na olej. co ja vim.

jinak jsem byl zavodit s kamaradem - ace ventura na foru ->> ja vs jeho supb 140kw a do 180 jsem mu daval na dalnici,ale vic jak 230 jsem nedal a pak mi ujizdel :( lump jeden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ber to tak, že to je opravdu extrém. Po rovině ani náhodou. :feve:

Nehledě na to, že v té rychlosti se už o nějakých jízdních vlastnostech nedá mluvit - to už je projektil a brzdit bych to z té rychlosti taky nechtěl..

Poslední relativně bezpečná a pohodová rychlost je pro FRS max. 160

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...