Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

vzdyt jsem to tam psal,ze nezohlednuju rychlost svetla.ale zase ber v potaz reakci cloveka...kdyz ti tam neco vbehne nebo budes mit ve tme pred sebou kam nevidis :D hm?

jasne sorry toho sem si nevsim....ale i tak, svetlo musi mit nejakou rychlost sireni, no tohle je sci-fi...bud rad zes videl na tech 50metru ;)

to za chvilku muzes prijit s tim ze pri jizde zmizela gravitace lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nazdar kucííí...tak se mi konečně povedlo pročíst tuhle celou diskuzi o FRS, jediný co mě trochu zaráží jsou ty brzdy, ale myslim si, že to až zas taková katastrofa bejt nemůže.........ale co tím básník chtěl říct: pokud to vyjde a podaří se mi sehnat ten zbytek peněz, tak se budu poohlížet po nějaké FRS, do prázdnin bych ji chtěl mt v garáži a užít si s ní hezké dny léta.

Jinak vašich názorů jako majitelů RSek si vážím a vezmu je na vědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě škodovky se mi líběj, potom když sem si to pujčil od kamaráda, tak mi nepřišlo že by to jelo zas až tak špatně, ale to je možná tím, že moje fabulka 1,4 44kw je prostě žebrák a nejede skoro vůbec...ropák, ten zvuk se mi libí a i spotřeba je přijatelnější, beru že dneska ta ropa je už o dost dražší než benzín, ale furt je to levnější než když živíš benzin.......navíc sem mladej kluk a jezdím max. ve dvou lidech takže žádný velký auto nepotřebuju

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses zbláznil stejná spotřeba u FRS a ORS? Tak se podívej znovu a pořádně. Ikdyž s FRS jezdím jako prase tak se dostanu tak max na 10 litrů. ORS má ve městě kolem 10-11 litrů a když tomu verveš tak je to zase někde jinde. Když FRS chipneš tak je to zbraň ;) jede to perfektně, velký krouťák, super. Není zas až tolik aut co ti natrhnou prdel neboj, ale až po chipu. Seriovka nejede špatně, ale potom.... parádně -_- hlavně ta 4,5,6.

Ja bych se taky neco napsal a doufam,ze me Fabicí neukamenujete,ze sem pisi.Tak za prve si clovek musi uvedomit,ze kdyz mas auto ktery ma 180koni a auto ktery ma 130koni,tak nemuzes jezdit za stejnou spotrebu a samozrejme,ze benzin bude mit vetsi spotrebu.Kdyz chipnes FabuRS na tech 170k.,a prozenes to,tak uz se pomalu vyrovnas spotrebe ORS1 a pojede to tak stejne,kdyz chipnes ORS1,tak pojede lip a i spotreba stoupne.Takze obe auta jsou dobry koupe o tom zadna,takze tady zalezi cemu vic lahodis.Jinak moje seriova ORS1 jezdi pohodova jizda od 5,5-6,5 nejmin jsem mel 5l.a kdyz mi ruplo a chtel jsem si zablbnout,tak jsem se zatim pres 10l nedostal a jizda paradni,ale hlavne co se mi libi,ze kdyz chces,tak podradis za 3 a plnej a vychutnavas si super predjizdeni.Ja jsu naprosto spokojeny,jezdi paradne a bez nejakych problemu,takze spolehliva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...dyž se FRS šlápne na krk" tak 7-8l/100?? HA,ha, tak to asi nemáte pojem co je šlapat na krk. Já když jel jendou dálnici D1 Praha- exit66 a šlapal na to , tak spotřeba byla 12l a na okresce to bude klidně i o malinko víc.

A s O1RS při hodně defensivní jízdě podle předpisů se dá jet taky za 6, ale to už je extrém. Nicméně rozdíl ve spotřebě asi bude v reálu tak cca. 3l.

Ono zalezi kde jezdis a,ze je 6l extrem,tak to nesouhlasim.Tabor-Ceske Budejovice pohodovka na tempomat a jses na 6l,samozrejme ucpana mesta,kolony,tak pak jses na 10l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po chipu se spotřeba nezvyšuje teda pokud ti to děla někdo kdo tomu rozumí, spíš naopak měla by se o trošku snížit, ale otázka jak s tím kdo jezdí. Měl by sis uvědomit, že je to RSo tudíž občas s tím budeš divočit, ale i tak by ti to nemělo jít nad 10l což je super. Tím neslím dlouhodobou spotřebu, ale jenom nějakou když se pojedeš projet a trošku si za zavodíš ;)

A ze se po chipu nezvysi spotreba to nemyslis vazne :feve: Jasne pokud jedes jako v serii pohodovku 50-90-130.tak ano nezvysi naopak mozna,ze i snizi,ale pokud na to slapnes,tak jses nekde jinde ve spotrebe proti serii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO: Omlouvám se, že nezapadám do tvého ušlechtilého standardu...ale je mi to jedno. Mysli si o mě co chceš, ale zvuk nafťáku se mi fakt líbí, to auto se mi líbí a myslim, že mi to auto naprosto stačí.

Jediný co jsi zvládl je tady všechno co jsem řekl tak pomluvit, ale když sem řekl at mi teda dáš nějakej návrh tak tak si akorát odpověděl, že ten komu se líbí zvuk ropáku tak s ním končíš, myslim, že akoát negace a negace ale konstruktivní návrh nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se taky neco napsal a doufam,ze me Fabicí neukamenujete,ze sem pisi.Tak za prve si clovek musi uvedomit,ze kdyz mas auto ktery ma 180koni a auto ktery ma 130koni,tak nemuzes jezdit za stejnou spotrebu a samozrejme,ze benzin bude mit vetsi spotrebu.Kdyz chipnes FabuRS na tech 170k.,a prozenes to,tak uz se pomalu vyrovnas spotrebe ORS1 a pojede to tak stejne,kdyz chipnes ORS1,tak pojede lip a i spotreba stoupne.Takze obe auta jsou dobry koupe o tom zadna,takze tady zalezi cemu vic lahodis.Jinak moje seriova ORS1 jezdi pohodova jizda od 5,5-6,5 nejmin jsem mel 5l.a kdyz mi ruplo a chtel jsem si zablbnout,tak jsem se zatim pres 10l nedostal a jizda paradni,ale hlavne co se mi libi,ze kdyz chces,tak podradis za 3 a plnej a vychutnavas si super predjizdeni.Ja jsu naprosto spokojeny,jezdi paradne a bez nejakych problemu,takze spolehliva.

Pohodová jízda 5,5-6,5 l :kuk: , to docela zírám. Já jsem O1 RS nikdy neřídil, ale kamarár má 1.8 T čiplou od sportmotoru na těch RSáckých 132 kw a spotřebu má průměrnou 10,5 l/100km.

Bydlí na okraji Prahy (do Prahy centra nejezdí) a nejvíce auto jezdí na okreskách cca 40 km + zpět. A on žádný magor není, samozřejmě občas to prošlápne, ale kouká na spotřebu.

Ale jinak s ní žádné problémy nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius: Ja ti naopak tu volbu chvalim. Sam jsem rad, ze jsem si FRS koupil a myslim, ze jsem udelal dobre. Slusne auto, za rozumny peniz, ktere vyborne jede, dobre na silnici sedi, ma velmi dobrou spotrebu a at si o me Mello rika co chce, tak i me se ten zvuk TDI-PD motoru libi ;) Samozrejme, zvuk 8mi nebo 10, nebo jeste lepe 12ti valce to neni, ale co lol Ja jsem fakt spokojenej a to auto muzu doporucit... Po chipu mas pod kapotou dostatecnou rezervu vykonu... Brzdy nejsou zadna slava, ale hruza to teda taky neni... A az budes menit brzdy, tak das lepsi kotouce a desticky a je po problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohodová jízda 5,5-6,5 l :kuk: , to docela zírám. Já jsem O1 RS nikdy neřídil, ale kamarár má 1.8 T čiplou od sportmotoru na těch RSáckých 132 kw a spotřebu má průměrnou 10,5 l/100km.

Bydlí na okraji Prahy (do Prahy centra nejezdí) a nejvíce auto jezdí na okreskách cca 40 km + zpět. A on žádný magor není, samozřejmě občas to prošlápne, ale kouká na spotřebu.

Ale jinak s ní žádné problémy nemá.

tak to ja ziram,dneska jsem koukal na dlouhodobou spotrebu a mam 6,8l/ale jak jsem psal zalezi kde jezdis/,chtel jsem jenom rict,ze s ORS1 se da jezdit za velmi dobry peniz a kdyz ti cinkne,tak i hodne sportovne,tak to fakt nevim,ze ma 10,5l,ale jak jsem psal nejni problem ject pohodovku kolem 6l,mozna,ze je to tim,ze tankuji pouze Shell V-P Racing,ale nejsu si na 100% jisty,jestli to na to mam vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedostal se nad 10 litrů? tak to jezdíš jako posranej (promin mi ten výraz). Sériová 1,8 20VT a spotřebu průměrnou máme 10. Když se jede na spotřebu, tak těch 6 až sedm se dá udržet. Když si chci zablbnout tak tam je 20 průměrná jako prd.

hm,tak jestli si myslis,ze jezdim jako posera kdyz jedu 50-90-100,tak nemam na silnicich co delat,bravo.Asi mam ten spravny cit pro benzin :p a jeste jedna zkusenost,kdyz jsem mel 1,8T 110kw r.99 a jel jsem do Prahy pro RSku neco pres 100km,tak jsem mel prumer 6,8l a v bazaru mi nechtel ani verit na tuto spotrebu,ale jak jsem psal tankoval jsem pouze Shell V-P Racing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělejte, já taky patřím mezi ty "divný" kterým se zvuk diesla líbí, ale musí to být traktorový zvuk, zvuk dnešních CR dieslů se mi nelíbí, to už u mě není nafťák... Jinak zvuk benzina je samo lepší a dokáže navodit tisíkrát lépe sportovní atmosféru, když mu člověk trochu šlápne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...