Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Fabia Race blue je určena pouze pro UK a švýcary. Ty prodávaj nejvíc RS ze všech zemí. Ještě je mezi nima Řecko, ten ale o modrý RSo neměl zájem. Myslím, že jsem to už někde psal, pro UK je určeno 1000ks a pro švýcary asi 350.

Bohužel pro nás, čechy se této verze nedočkají :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem odpovědět na otázku: tohle auto je určeno právě pro švýcary.

Jinak ještě k tomu praktikovi, úplně žasnu, jak se najednou vyvalila informace o utajovaném projektu octavia praktik.....

Rakouský importér si už pres rok předělává Octavii I Combi na praktika a to lokálně, žádný takový auta ve škodovce montovaný nejsou. Stejně tak je to u nový octavky, kterou prodává myslím od prosince.

podívejte se na www.skoda-auto.at a tam vse uvidíte. dokonce je tam na tyto vozy i tradicni konfigurator.

Je na importérovi, jak si vůz upraví, pokud dostane homologaci a povolení. Například Norsko si připravuje svýho roomstera praktika, aby vyhovoval jejich legislativě a co nejvíce danovym zvyhodnením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amadeus: Fotky Octavie Praktik I a II som na fórum dával ešte niekedy v lete, vtedy sa toho nikto nechytil. Až teraz, keď to vytiahol George. Je fakt zaujímavé sledovať, ako z toho spravili niektoré magazíny úplnú bomba informáciu :w00t1:

Nejaká podobná špeciálna verzia Octavie I sa robila aj v Holandsku, ale nepodarilo sa mi k nej teraz už nič nájsť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor: Opravdu?? Ja tady v UL vidam jezdit jednu slovenskou a xenony nema :kuk:

Tak potom sa nejedná o ozajstnú RSu.

Od uvedenia RSy na SK trh boli vždy vo výbave aj xenóny. Prvé kusy mali v cene aj ESP, ale to po pár mesiacoch vypadlo zo štandardnej výbavy, a odvtedy sa táto nezmenila. Niekedy v roku 2005 však došlo k zlacneniu o 100tisíc Sk a cenový rozdiel medzi RS a Elegance 1.9TDI klesol na v podstate smiešnych 24tisíc Sk -_-

Posledné Fabia RS 1. generácie boli u nás predané niekedy koncom januára, na SK trh už nepríde ani kus - kvóty sú beznádejne vyčerpané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vidis, dokonce uz driv, já myslel od prosince. Jo, některý weby jsou fakt trapny a chtej udelat ze vseho senzaci. Najdou par fotek a informaci na strankach jako je tahle a hned to poslou do sveta s blbyma kecama.

behem dne, to je pak na kazdym druhym webu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia Race blue je určena pouze pro UK a švýcary. Ty prodávaj nejvíc RS ze všech zemí. Ještě je mezi nima Řecko, ten ale o modrý RSo neměl zájem. Myslím, že jsem to už někde psal, pro UK je určeno 1000ks a pro švýcary asi 350.

Bohužel pro nás, čechy se této verze nedočkají :(

Race Blue je-byla i pro CZ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...