Přejít na obsah

Zapojení osvětlení ze Superba


tomina

Doporučené příspěvky

Na vrakaci jsem si koupil interierovy svetylko ze Superba...potreboval bych poradit jak ho zapojit :-( mam objednanou svorkovnici ale nevim jake je zapojeni puvodni svorkovnice a jake je zapojeni svorkovnice u Superba... Je taky potreba natahnout podsvetleni tlacitek - kde je nejjednodussi se napichnout? A budu muset sundavat tapec ze stropu..nebo se to da protahnout i tak...? diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T6/1 - osvětlení natáhni třeba od spínače světel (šedo/modrá)

T6/2 -

T6/3 - propoj vnitřní osvětlení z původního konektoru přepoj hnědo/ modrej drát

T6/4 - kostra - z původního hnědá

T6/5 - propoj kladný pól vnitřního osvětlení z původního červeno/ černá

T6/6 -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem ho na vrakaci za 350Kč + nova svorkovnice 100Kč ;) Vypada jako na ty fotce...v zakladu ma bud zeleny podsviceni nebo bílý...

Podari se mi protahnout to podsvícení bez sundání stropu??

díky moc za zapojení...to jsem presne potreboval..Budu muset kupovat novy piny (kontakty) nebo je staci jen prehodit do novy svorkovnice?? Na co jsou ty dva nezapojeny kontakty??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyř povolíš clonítko tak to půjde dobře

jeden pin na dopojení podsvícení

ty dva nezapojeny nevím zavolej do škodovky typl bych kontrolku deaktivace spolujezdcova airbagu

Koukal jsem na to a ty piny 2 a 6 jsou propojeny s zarovkama, jeden se ctecima lampickama a druhej s hlavni lampickou...ze by nejaka signalizace rozsviceni... <_<

kdyz teda sundam clonitko u zrcatka dostanu se uz pod strop?? a A sloupkem to uz protahnu..nebo taky musi pryc...? Promin ze se tak ptam...ale nerad bych se s tim zejtra nak pral...kdyz je tu nekdo kdo to uz delal B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, mna by len tak informacne zaujimalo naco su v tych svetlach tie otvory. ja mam na O1 iba jeden, SB ich ma 2. ???

Ty otvory jsou tam kvuli mikrofonu k original handsfree..taky teda nevim proc tam jsou u Superba dva..ze by pro dva mikrofony...? Nebo mysleli i na verze s pravostrannym rizenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, mna by len tak informacne zaujimalo naco su v tych svetlach tie otvory. ja mam na O1 iba jeden, SB ich ma 2. ???

Ty otvory jsou tam kvuli mikrofonu k original handsfree..taky teda nevim proc tam jsou u Superba dva..ze by pro dva mikrofony...? Nebo mysleli i na verze s pravostrannym rizenim...

dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám z přední lampičky, chvilka práce

mám je sice origo,ale dělal jsem aby se rožnuly při otevření dveří

Taaakze svetylko namontovany...byla to tak hodka prace..jeste jednou diky Vaso..

Koukal jsem ze to svetylko ze Supa ma jeden pin propojenej s zarovkama - tedy je na nem napeti pokud svetlo sviti..na nej by sly primo pripojit ty cteci lampicky co jsou vzadu.. Jen by me zajimalo jesi to nebude vadit tomu bazmeku co dela postupny stmívani lampicky..jesi neni pocitano s urcitym odberem proudu a tim ze tam pripojim dve zarovky navic vzroste o polovinu... Ale zase jako u vsech spolecnej konzernovejch dilu se asi i tohle stmíváni pouziva stejny u Seatu a Volkswagenu kde jsou na to napojeny zadni lampicky bezne...

takzeee mate nekdo uz dyl napojeny zadni lampicky na predni lampicku...nedela to nejaky problemy...docela by me zajimalo jak je to stmivani udelany :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tunak... svitej ti obe ty cerveny difuzni diody stejne intenzivne?? me sviti jedna min a druha vic :-( kazda je jinak natocena ale stejne sviti jedna min :-(

Fotos je z mého auta a svítí mi obě stejně. :palec2:

dufam ze som neporusil copyright, uviedol som ta ako autora fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tunak... svitej ti obe ty cerveny difuzni diody stejne intenzivne?? me sviti jedna min a druha vic :-( kazda je jinak natocena ale stejne sviti jedna min :-(

Fotos je z mého auta a svítí mi obě stejně. :palec2:

dufam ze som neporusil copyright, uviedol som ta ako autora fotky

V poho,Tomina si asi nevšiml a Ty vědět nemůžeš jak mi to svítí. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: to světlo se vejde i do stropnice 1999? Kde je předfaceliftové stropní světlo!

Nevejde,ale není problém otvor ve stropnici zvětšit.

Myslel jsem si to! To původní mi moc nevyhovuje, pokouknu po tomto buď Sup nebo O1 face nebo Fabia!

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...