Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Hele, ono to postupně příjde :) ...začalo to vývěskou, ...za chvilku si bude te hledat logo ...potom se budete chtít přidat k letce protože to bude taková velmoc že si to smrtelník nedovede představit :p

Zas z ty Ledky nedelejte zadnej zazrak!! Stejnak Vam ji za chvili smazou a budete zacinat znovu od 0!!! lol

Bledá závist...přidej se k nám...

Sakra, co je to tady za nechutnou agitaci lol Ty bláznivý poletuchy se tady začínaji rozlejzat jak mor, bude potřeba zakročit :p:smich:

Zakročit a jít s náma aspoň na pivo, jsi určitě myslel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geoo:prostě simply clever že?(jen trochu dětsky :D) nic ve zlém jsem jen veselá kopa a rozesměje mě každá krávovina!

mischicko:ten obrázek by už ušel,jo a naše logo není a nebude,proč ti vysvětlil už oggy,ale každopádně nějaký ten lahváč bo půllitr by tam seděl(si myslím že by toho bylo víc jako pro nás rodilé krumlováky by tam měl být medvěd,pro oggyho zase nějaká kytička .... nene nechám toho nebo to někoho napadne a bud tu debata o vyobrazení nového loga jihočechů-ne!nebude nic!)

Luda aby se nepřidal,zrádce taky jeden :D

Olo:díky že jsi se ozval,víme tedy že opravdu žiješ(co to máš v podpisu?)a jak ti jde budoucí stavba vašeho domečku?pozdravuj Kátu!

jo a v tom spacáku nebyl olo!ten spacák se tam válel sám a byl úúúúúúúplně ožralej! :smich:

tak ještě Mirda a opravdu třeste se mochy,budete mít po lítání!jo! aaa až řeknem našim jihočeškám že nás tu zlobíte,tyyyyyyy vám dají na prdel! :D

tak se tu mějte,zdraví vás octaviaman-čerstvě povýšený půlmistr :D

P.S.:že by někdo laskavě určil místo srazu?(a pozvem taky provokující mouchy ze Ždáru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geoo:prostě simply clever že?(jen trochu dětsky :D) nic ve zlém jsem jen veselá kopa a rozesměje mě každá krávovina!

mischicko:ten obrázek by už ušel,jo a naše logo není a nebude,proč ti vysvětlil už oggy,ale každopádně nějaký ten lahváč bo půllitr by tam seděl(si myslím že by toho bylo víc jako pro nás rodilé krumlováky by tam měl být medvěd,pro oggyho zase nějaká kytička .... nene nechám toho nebo to někoho napadne a bud tu debata o vyobrazení nového loga jihočechů-ne!nebude nic!)

Luda aby se nepřidal,zrádce taky jeden :D

Olo:díky že jsi se ozval,víme tedy že opravdu žiješ(co to máš v podpisu?)a jak ti jde budoucí stavba vašeho domečku?pozdravuj Kátu!

jo a v tom spacáku nebyl olo!ten spacák se tam válel sám a byl úúúúúúúplně ožralej! :smich:

tak ještě Mirda a opravdu třeste se mochy,budete mít po lítání!jo! aaa až řeknem našim jihočeškám že nás tu zlobíte,tyyyyyyy vám dají na prdel! :D

tak se tu mějte,zdraví vás octaviaman-čerstvě povýšený půlmistr :D

P.S.:že by někdo laskavě určil místo srazu?(a pozvem taky provokující mouchy ze Ždáru?

V podpisu mám varování na jednoho "nejmenovanýho" zmrda, kterej mi dluží kliky a dělá mrtvýho kokota!!!!

Sry za hrubá slova, ale fakt mě nasral, tak ať se nespálí nikdo další :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.:že by někdo laskavě určil místo srazu?(a pozvem taky provokující mouchy ze Ždáru?

Mouchy v zimě nelétají :p :p :p Takže je budete muset přemlouvat :p :p :p

no,tak at si nasaděj mouchy tepláky! :smich:

čéče, tepláky by mouchy i měly, ale sakra blbě se v nich lítá a hlavně někam, kde nás pořádně ani nechcou :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak myslíte 27.10. v sobotu?

Presne tak...co rika diar? ;)

Diář a mischicka říkaj, že janinka a její sestřička slaví narozeniny, takže nehrozím ani já ani bruder :feve:

A jéje. já to mám taky nahnutý, ale budu se snažit tam aspoň na chvíli ukázat. jináč pořád neni upřesněno kde a v kolik???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...