Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Já také kulatiny 23

OCTAVIAMAN::::::::::: Už to mám v laku... schne to... uvidíme jak dopadne odstín až to uschne... nechal sem to namíchat přesně podle katalogu..

sem čučel,máš narozky ve stejný den jako můj tatík,jen jemu bude o 33 více!

jj,díky za info,musíme to probrat detailněji než na to vlítnu já,tedy jsem chtěl říci že budu v Kájově na chalupě tak mi to tam přijedeš namontovat ju? :D budu dělat kafe,ty rachotu :smich:

hlavně at ti dobře dopadne odstín abys nedopadl jako já,duo farbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mi dorazily vystřelováky,vylepšená sada za ty staré,proběhla jen výměna takže mě to nestálo nic.dnes jsem to montoval,myslím že o vylepšení nemůže být ani řeč,sice se zdá že uložení planžety klíče je lepší,nicméně ten klíč původní vypadal mnohem lépe,kvalitněji,tohle působí lacině,zaklopený klíč je příliš hluboko,vzniká tím ostrá hrana,kabeláž měla být původně stejná,proto jsem nemusel odesílat,dnes jsem zjistil že kde stačil původně jeden drát jsou nyní 2,programování e přes zapalování - odpadá znovurozebrání,ale u starého modelu šlo naprogramovat 6 ovladačů,ted jen 3!chjo,snad budou fungovat,bo mně jebne a koupím origo!

ČUUUUUUUUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera mi dorazily vystřelováky,vylepšená sada za ty staré,proběhla jen výměna takže mě to nestálo nic.dnes jsem to montoval,myslím že o vylepšení nemůže být ani řeč,sice se zdá že uložení planžety klíče je lepší,nicméně ten klíč původní vypadal mnohem lépe,kvalitněji,tohle působí lacině,zaklopený klíč je příliš hluboko,vzniká tím ostrá hrana,kabeláž měla být původně stejná,proto jsem nemusel odesílat,dnes jsem zjistil že kde stačil původně jeden drát jsou nyní 2,programování e přes zapalování - odpadá znovurozebrání,ale u starého modelu šlo naprogramovat 6 ovladačů,ted jen 3!chjo,snad budou fungovat,bo mně jebne a koupím origo!

ČUUUUUUUUS

Hm, Hm, Hm... tak neorigo bude vždycky působil "lacině" a "ne-kvalitně"... Mě teda ani nenapadlo brát nějaké náhražky, vystřelováky sem sehnal hned Origo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...