Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No mě se zrovna dobrý RC modely nezdaji jako levná záležitost, ale zábava je to super. To já dostal pro mě něco mnohem užitečnejšího. Kolegova tchýně byla na dovče v Dominikánský republice, tak jsem jí poprosil aby mi něco dovezla. No a dneska mi to přinesla. Super kvalita za super cenu. Jen co se aklimatizujou, tak jdu na ně :wub::kol-34:

post-599-1210590481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se zrovna dobrý RC modely nezdaji jako levná záležitost, ale zábava je to super. To já dostal pro mě něco mnohem užitečnejšího. Kolegova tchýně byla na dovče v Dominikánský republice, tak jsem jí poprosil aby mi něco dovezla. No a dneska mi to přinesla. Super kvalita za super cenu. Jen co se aklimatizujou, tak jdu na ně :wub::kol-34:

Z leva: já, doli, octaviaman, Luďa, marcel, Lúca, ...a na konci budeš rád když Ti zůstane krabička :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už idu :kol-34:

ale nedoporučuju hulit k pivu. Teda aspoň mě to nevyhovuje, zkurvíš chuť piva i doutníku. Nejlíp čistou minerálku, nebo srkat nějakej ten koňáček ;) Jestli chcete, tak můžu na grilovačku něco vzít. A tím se dostávám ke grilovačce, léto se kvapem blíží. Chtělo by to nějakej ten termín!!!! Mischáku, kdy se vrátíš z tý tvojí dovolený ??? lol

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...