Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

octaviaman: :o:kol-17: omlouvám se. Kdy a kde jsem tě potkal?

včera u Budvaru,pouštěl jsem tě před sebe,nejdřív ten kamion,jakožto funkcí ZIP ale když sem se ohlédl v pravo po kapotě auta co stálo vedle,byl jsi tam ty,tak jsem pustil i tebe,ještě za světelnou jsem tě předjížděl vpravo ale ty jsi nebral,chápu,soustředit se ve městě za volantem je na 1 místě,ale když mi někdo zběsile bliká dálkovejma do zrcátka v koloně tak se aspon kouknu kdo to co to!

ale nic ve zlým,jen jsem tušil že jsi mě nepobral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jofre:jj,nic se neděje

Doli:já tebe taky,dost si se lepil na to auto před tebou,ale bylo to o zrcátka co?chtěl jsem ti cinknout že to máš čistý abys trochu provětral turbo ale kiksnul mi mob.,měl jsem jen služebák ale tam tvé číslo nemám!

co ten srazík kolem Velikonoc,platí?

mj.byl jste někdo dnes v Plzni na Lordech???????jaký to bylo????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Takže aby se to tady trochu rozhejbalo, přidávám aktuální foto mého "zanedbaného zjevu" :smich: Za měsíc jedu do Egypta a nechci si tam spálit plešku. Koupim si tam tej jejich hábit a myslim že mezi ně slušně zapadnu lol

post-599-1242975422_thumb.jpg

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...