Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Copak ty děláš za školu?

Já mám do donce ledna zkouškové a potom dělám absolutorium ...tak tedy tak na tom nejsem zrovna nejlépe :help:

Strojni v Plzni. Peklo... :feve: Snad to dodelam. To se uc...me se to taky zacina hromadit!! Kolik je snehu na Vysocine? Tady vubec nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak ty děláš za školu?

Já mám do donce ledna zkouškové a potom dělám absolutorium ...tak tedy tak na tom nejsem zrovna nejlépe :help:

Strojni v Plzni. Peklo... :feve: Snad to dodelam. To se uc...me se to taky zacina hromadit!! Kolik je snehu na Vysocine? Tady vubec nic...

jo ...tak Plzeňská strojárna to je masakr. Každopádně ale v Plzni jsou strojní odborníci :-)

Sněhu? Ty jo ...hele ty se nekoukáš na TV? :-) Tydy je sněhu jak nasráno ...a hlavně tydy dneska kurevky mrzne a tak to ráno hezky klouzalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak ty děláš za školu?

Já mám do donce ledna zkouškové a potom dělám absolutorium ...tak tedy tak na tom nejsem zrovna nejlépe :help:

Strojni v Plzni. Peklo... :feve: Snad to dodelam. To se uc...me se to taky zacina hromadit!! Kolik je snehu na Vysocine? Tady vubec nic...

jo ...tak Plzeňská strojárna to je masakr. Každopádně ale v Plzni jsou strojní odborníci :-)

Sněhu? Ty jo ...hele ty se nekoukáš na TV? :-) Tydy je sněhu jak nasráno ...a hlavně tydy dneska kurevky mrzne a tak to ráno hezky klouzalo.

Jojo to jsou!! :D Prave ze koukam, se ptam jestli uz jste nevymenili skodovky za snezny skutry!! :p No ja jsem zvedavej co u nas, tam taky asi neco bude... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, a co takhle zkusit ten podnik co je pod fitness Pouzar. tam maj bowling i kulec (možná i šipky, ale to nevim).

No ...ale nejde vymyslet jenom večer ...prostě se o nás musíte postarat celý den :-) Nějakou akci přes den to chce vykoumat. Nepojedu jenom na pivo ..to můžu pěšo u nás do hospody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kura tady je debata!

olo:neboj,vím že bys Kačenku ubránil(ale foto pupíku stále dlužíte :smich: )

mischicko:zubaře se neboj,už jsi velkej kluk

geoo:neboj,budeme se starat jako o vlastní

oggy:kdysi si nabízel i balkon pro 2 :D

jinak já bych po krátké krasojízdě taky pil do němoty,už jsem dlouho nikde netrénoval :D

marcel:good nápad,nehradí to náhodou VZP ?

mimo jiné,miha si koupil dnes rozkládací sedačku,tak by mohl k sobě taky dva uklidit :D

aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhoooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na ase auti uz nema vakl v prednim kole asi 3cm .... HURAAaa!

vymeneny oba predni i zadni siletbloky a cepy rizeni, nebo jak se tomu odborne nadava (delam do PC ne do aut ;) )

dneska uz jen nekde geometrii a bude pripraveno pro jizdu a jak tak koukam v praci z okna tak uz na parkovisti pred dynamem lezi snih, asi dame s kolegou nejake to smykani :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oggy:kdysi si nabízel i balkon pro 2 :D

To je pravda, ale to bylo o trochu tepleji než teď. Do nabídky ubytovaní už sem to radši nenabízel, ale kdyby měl někdo zájem, tak balkon je pořád volnej lol

Že my si vždycky vymyslíme tak blbej termín srazu, v létě bysme se vyspali i pod tím balkonem. :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ne do toho pouzara, koule tam jsou, šipky asi taky, ale hlavně tam chodí hodně CHYTRÝ kluci ze sídliště Vltava a rádi se perou.. :aggressive: ..dělaj takový ty férovky 1:1, ale když ten jejich padne, tak je to najednou 10:1.. :feve: ..byl jsem tam cca 10x a vždy to tak dopadlo,,,nejdřív se tam nalejvaj, pak provokujou a nakonec ty zmlácený plakaj (zatim jsem tam vždycky byl s dobrou posilou a museli se jsme se rychle zdekovat jen 2x,kdy jich bylo víc)...takže určo zajít někam jinam B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ne do toho pouzara, koule tam jsou, šipky asi taky, ale hlavně tam chodí hodně CHYTRÝ kluci ze sídliště Vltava a rádi se perou.. :aggressive: ..dělaj takový ty férovky 1:1, ale když ten jejich padne, tak je to najednou 10:1.. :feve: ..byl jsem tam cca 10x a vždy to tak dopadlo,,,nejdřív se tam nalejvaj, pak provokujou a nakonec ty zmlácený plakaj (zatim jsem tam vždycky byl s dobrou posilou a museli se jsme se rychle zdekovat jen 2x,kdy jich bylo víc)...takže určo zajít někam jinam B)

Čeče, já sem taky z Vltavy lol , ale byl jsem tam jenom jednou. Tak vymyslete nějakej ten plán, 8. už klepe na dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste ten hochtief,jezdím kolem,můžu něco zjistit?!hned vedle je i knajpa ale negrov,na druhou stranu 8 je na ně nízký datum.

haloooo místní,hodte knajpu ne?mě by se líbilo jít do slavie do rockáče,ale tamsi pro velký hluk moc nepokecáme.

já bych eventuelně byl ochoten zajít i na benga jestli by nás pustili offiko pod dlouhej most,na nějakej ten sprint,slalom i klouzačku,pak by sme mohli vyrazit někam pííííííííííííííííííííííííííííííít -_--_- a zpívat :kol-99::band a :rock: že oggy???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste ten hochtief,jezdím kolem,můžu něco zjistit?!hned vedle je i knajpa ale negrov,na druhou stranu 8 je na ně nízký datum.

haloooo místní,hodte knajpu ne?mě by se líbilo jít do slavie do rockáče,ale tamsi pro velký hluk moc nepokecáme.

já bych eventuelně byl ochoten zajít i na benga jestli by nás pustili offiko pod dlouhej most,na nějakej ten sprint,slalom i klouzačku,pak by sme mohli vyrazit někam pííííííííííííííííííííííííííííííít -_--_- a zpívat :kol-99::band a :rock: že oggy???????

Já bych vyrazil k Zelený ratolesti na Husovku. Moc fajnově se tam papá a pivo taky dobrý. Ale před tím teda fakt nevím.

www.zelenaratolest.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych eventuelně byl ochoten zajít i na benga jestli by nás pustili offiko pod dlouhej most,na nějakej ten sprint,slalom i klouzačku,pak by sme mohli vyrazit někam pííííííííííííííííííííííííííííííít -_--_- a zpívat :kol-99::band a :rock: že oggy???????

To už máme v Budějkách nějaký sníh??

Nebylo by to od věci, ale jak já to tam znám, je tam dost provoz (autoškoly, chodci, cyklisti-i když v zimě asi míň), takže to moc na blbnutí nebude, navíc ta Vltava blízko :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych eventuelně byl ochoten zajít i na benga jestli by nás pustili offiko pod dlouhej most,na nějakej ten sprint,slalom i klouzačku,pak by sme mohli vyrazit někam pííííííííííííííííííííííííííííííít -_--_- a zpívat :kol-99::band a :rock: že oggy???????

To už máme v Budějkách nějaký sníh??

Nebylo by to od věci, ale jak já to tam znám, je tam dost provoz (autoškoly, chodci, cyklisti-i když v zimě asi míň), takže to moc na blbnutí nebude, navíc ta Vltava blízko :smich:

Sníh tam určo není, protože v Bechyni dneska slezlo i to málo co tady bylo :)

Ale tak pudem jenom někam bumbat nó. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...