Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

To P2M: Osobní stránky..tím myslím, vlákna, kde si každý prezentuje svého broučka, tam se to leckdy taky hemží hovadinama a je zajímavé, že nikdo neřeší, že nejsou k věci..taky by tam někdo rád jen fotky a jen strohé poznámky. Potom bych měl dotaz na vlákno Etky, zkoušel jste tam někdo hledat, nebo ho vůbec pročítat? katastrofa..a řeší to někdo? taky ne. Jinak jak říkám, můj názor na srazy a akce..fakt nevidím nic špatného na tom, když si Ústečáci řeší, kde se sejdou..nebo o čem to tedy je? Pokud je problém, že se odbočí a řeší se něco jiného, přičemž se vždy zas téma stočí zpátky, tak pak stejný problém najdu snad ve všech vláknech a proto můžeme do hospody přesunout nejspíš celé fórum.

Aha, teď už chápu :palec2:

Popořadě:

Osobní stránky - máš pravdu, ale tam je to na "vlastníkovi" každé jedné "stránky" a není problém to na jeho žádost promazat, což se ostatně třeba v sekci Fabia děje. Nás se tam dost zná osobně a dovolim si říct, že sme hodně podobně naladěný a často se tam právě tohle děje - třeba dneska u mě a Bobika. Jakmile ale vlastník projeví nevoli s tímhle vývojem, hned se mu vyhoví.

Etka - máme tu v admin sekci thread, kam se hlásí takové případy s odkazem na konkrétní místo a pak se zjedná náprava, takže tě odkážu tam. Admini a modové tu nejsou jen pro to aby dělali dohled, takže vždycky něco minou a proto je tu to vlákno, kam se píšou adresy upozorňující na spam, ot apod. a pak se to řeší.

Názor na srazy - jasně, máš pravdu, ale někde diskuze nabývala takových rozměrů, kdy bylo nemožný najít si data apod. I když musím uznat, že ústeckých 37 stran je ještě ve spodní hranici tohodle problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu rád, když se k tomu ostatní moderátoři (mischicka to už formou své SZ myslím udělal a můj názor je jasnej) a admini vyjádří, ale vzhledem k situaci s Letkou mám za to, že výsledek bude stejnej. Jeden admin minimálně o tomhle ví a určitě tu svůj názor brzy odpresentuje :) a já nemám problém s tím, že počkáme co ostatní - proto ten týden na řešení :)

To, co navrhuješ je přesně to, co chtěla Letka a právě v tom je ten háček. Tohle není tak koncipovaný místo, na svoje klubový fórum si buď udělejte svoje stránky, nebo poproste o sekci na Tuning Fóru, kde to tak funguje, s různýma vedlejšíma efektama. Není to osobní, prostě sem to nepasuje.

Pak tomu teda rozumim, ze jako "zastupce" tohoto fora, rikas: "Jdete nekam jinam...tady pro Vas neni misto!" No, tak pokud budete s touhle politikou takto pokracovat, tak s velkou navstevnosti moc nepocitejte. Vedeni fora (Vito) by mel teda pro to neco udelat, kdyz uz to chcete resit.

Neřikám "Jděte někam.", ale "Bavte se v rámci pravidel a rozumu." Nikoho nemám právo vyhazovat a ani se o to nepokouším, to mi zase nedávej do úst slova, co neřikám.

Neber si to zle, ale nemyslim si, že tohle má vliv na návštěvnost, opravdu je to jen o tom, aby se lehce dalo najít to, co je podstatný a nemuselo se projíždět desítkama stránek "plků" (důraz na uvozovky pls).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jde o mě jakožto o dalšího z moderátorů, tak mám stejný názor jako P2M. Uprímě mě tohle plkání v sekci, kde bych se měl dozvědět kdy a kde a s kým docela vadí. Rozhodně bych se nechtěl probírat marastem 83 stránek, když bych byl z jihu Čech a chtěl na lokální sraz. To ti to sem musí napsat každý z moderátorů nebo adminů? Poněkud naivní představa.

Hospodu bych Vám nedoporučil (přecijen patří OC jakožto samostatnému klubu). Jestliže máš potřebu se nějak separovat od ostatních členů škodahome, tak vlastní fórum, chat, nebo se smířit s Lampárnou, která je prioritně pro OT potažmo plkání o čemkoliv určena.

Naivni?...Nekdo by si mel udelat poradek ve svych radach!! No, tak to je ale na celym forum...Bez si precist ETKU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě bych tohle téma celý přesunul do lampárny a je to. Promáznout od příspěvku P2M kde se začalo mluvit o přesunutí. A v sekci srazy se založí nový téma, kde se bude psát jenom co, kdy, kde...... Víc už bych se v tomhle nepitval. Hawk domluvil jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli: v prvé řadě by si měli všichni uvědomit, že moderátor potažmo admin tu není placen z vašich daní a "práci" moderátorskou dělá ve svém volním čase ;. "Majitelem" fóra a jeho zakladatelem je PTiCA jehož pravou rukou jest Martinoslav a Amogh. Vitto si vede jakožto zakladatel OC klubu sekci OC. Fórum jako takové funguje bez větších problémů v této podobě 2,5 roku a před ním jsmě meli jiné. (To jen pro osvětu jako to tu vlastně je) Jaksi nechápu, pod jakou záštitou tu chceš dělat revoluci a správně jsi nakousl i když jsi to psal jinak. Nikdo tě tu nedrží a chodíš sem dobrovolně. Pravidla u nějaká být musí. To je neoddyskutovatelné. Jestliže ses nějakou čistkou začalo právě tady, tak to asi proto, že to nejvíc bije do očí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě bych tohle téma celý přesunul do lampárny a je to. Promáznout od příspěvku P2M kde se začalo mluvit o přesunutí. A v sekci srazy se založí nový téma, kde se bude psát jenom co, kdy, kde...... Víc už bych se v tomhle nepitval. Hawk domluvil jsem.

S tímto názorem se stotožňuji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Bez si precist ETKU...

ty si místo dalšího OT přečti můj příspěvek s odpovědí Jirikovi.DC, konkrétně co tam o Etce a příbuzných tématech píšu

Sakra, proc porad mluvite o OT, ten kdo s tim zacal si byl Ty...Uz me nebavi tady diskutovat, na nase rady nedate (zalozeni nove sekce, urcite to neni takovej problem jak pises)....stejnak si udelate jako moderatori svy, co jste si vzali do hlavy. A steve me to, jako nekoho kdo prispiva na chod tohoto fora a nakonec je stejnak po Vasem. Chtelo by to respektovat vetsinovy nazor a zajem...

Geoo, muzes to smazat od prvniho prispevku PM2?! Nikdo Te na chodniku prejizdet nebude...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, proc porad mluvite o OT, ten kdo s tim zacal si byl Ty...Uz me nebavi tady diskutovat, na nase rady nedate (zalozeni nove sekce, urcite to neni takovej problem jak pises)....stejnak si udelate jako moderatori svy, co jste si vzali do hlavy. A steve me to, jako nekoho kdo prispiva na chod tohoto fora a nakonec je stejnak po Vasem. Chtelo by to respektovat vetsinovy nazor a zajem...

Geoo, muzes to smazat od prvniho prispevku PM2?! Nikdo Te na chodniku prejizdet nebude...

:D ok

- no jo, do dneška byl vlastně pojem "OT" něco neznámýho a až P2M to tu zavedl ;)

- nová sekce takovýho charakteru (lokální klubík) tu opravdu nemá kde být, srry

- hned od začátku jsem navrhl týden na probrání pro a proti, tak tu nekřič, že se dělá něco, co jsme si (prý) vzali do hlavy

- většinový názor je momentálně jakej prosímtě? pokud píšeš, že je vás tu 5-6 a fórum má 4 adminy + min 10 moderátorů...

Nechme to týden ještě tady aby nedošlo k pocitům křivdy a pak se to rozlouskne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, proc porad mluvite o OT, ten kdo s tim zacal si byl Ty...Uz me nebavi tady diskutovat, na nase rady nedate (zalozeni nove sekce, urcite to neni takovej problem jak pises)....stejnak si udelate jako moderatori svy, co jste si vzali do hlavy. A steve me to, jako nekoho kdo prispiva na chod tohoto fora a nakonec je stejnak po Vasem. Chtelo by to respektovat vetsinovy nazor a zajem...

Geoo, muzes to smazat od prvniho prispevku PM2?! Nikdo Te na chodniku prejizdet nebude...

:D ok

- no jo, do dneška byl vlastně pojem "OT" něco neznámýho a až P2M to tu zavedl ;)

- nová sekce takovýho charakteru (lokální klubík) tu opravdu nemá kde být, srry

- hned od začátku jsem navrhl týden na probrání pro a proti, tak tu nekřič, že se dělá něco, co jsme si (prý) vzali do hlavy

- většinový názor je momentálně jakej prosímtě? pokud píšeš, že je vás tu 5-6 a fórum má 4 adminy + min 10 moderátorů...

Nechme to týden ještě tady aby nedošlo k pocitům křivdy a pak se to rozlouskne.

Myslim ze Ustecaci, Jihocesi, Letka budou stejneho nazoru....dalsi urcite pribydou!

No ruku na srdce, vis jak to skonci?! V lamparne ci hospode...

Re: Presun tam vsechny ze Srazy & Akce, usetris si praci... ;) 20 a 27 stranek uz je taky dost...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, teď už chápu :palec2:

Popořadě:

Osobní stránky - máš pravdu, ale tam je to na "vlastníkovi" každé jedné "stránky" a není problém to na jeho žádost promazat, což se ostatně třeba v sekci Fabia děje. Nás se tam dost zná osobně a dovolim si říct, že sme hodně podobně naladěný a často se tam právě tohle děje - třeba dneska u mě a Bobika. Jakmile ale vlastník projeví nevoli s tímhle vývojem, hned se mu vyhoví.

Etka - máme tu v admin sekci thread, kam se hlásí takové případy s odkazem na konkrétní místo a pak se zjedná náprava, takže tě odkážu tam. Admini a modové tu nejsou jen pro to aby dělali dohled, takže vždycky něco minou a proto je tu to vlákno, kam se píšou adresy upozorňující na spam, ot apod. a pak se to řeší.

Názor na srazy - jasně, máš pravdu, ale někde diskuze nabývala takových rozměrů, kdy bylo nemožný najít si data apod. I když musím uznat, že ústeckých 37 stran je ještě ve spodní hranici tohodle problému.

Když mně posíláš kvůli Etce, abych něco někde oznamoval, proč bych to dělal? Copak kvůli srazům se to tak stalo? pokud se nepletu, tak to vzniklo díky jedné SZ. Teď se doufám Miškin neurazí, ale občas taky nepíše zrovna k věci, tak nechápu, proč zrovna on s tím má problém. Tak když tady to šlo, proč uhýbáš např. před onou Etkou?

Taky píšeš, že v "osobních vláknech" se vesměs setkávají lidé, co se dobře znají, ale zrovna tak to je přece i u srazů, no a když se objeví někdo nový, rozhodně bych se nebál, že nebude přijat a že se rychle nezorientuje nebo nezapojí a nerozkouká, co kde a jak..takže o tom to asi taky není.

Navíc mi přijde dost zcestná myšlenka naznačovat, že komu se tu nelíbí, může jít o dům dál nebo si udělat svoje fórům..copak o to jde? Hlídejte jako moderátoři především ODBORNÁ VLÁKNA.

Zeptám se, kde bys domlouval termín srazu..ve vlákně u srazů nebo někde v Hospodě nebo lampárně, kde se řeší opravdu většinou hovadiny, které nemají s auty kolikrát vůbec nic společného?

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba v sekci Fabia/Ostatni/Sraz Fabia clubu.... se domluvil i s plkáním docela Fajn sraz, kde bylo cca 20 aut a cca 40 lidía bylo to fajn.

Sekci Vaše Fabia a podvlákno majitele auta sem nepleť. Srovnáváš jablka s hruškama. Tam je to čistě na zakladateli vlákna, co povolí a co ne a když už je příliš OT, tak se to promaže a nikdo neřekne ani popel. Ten co píše OT to ví, že je OT a neprotestuje. Vy se místo domlouvání srazu bavíte o všem možném a nikdo se v tom nevyzná. Namítneš-li mi, že to nemusím číst, tak máš pravdu. Taky to nečtu - nezajímá mě to. Ale vašeho tématu jsem si všimnul když mělo kolem 40 stran, což asi každému napoví, že tu srazy neřešíte a píšete si o všem. K psaní včeho možného tu máme SZ, nebo existují ICQ, skype a další což jistě používáte. Má to taky funkci multichat :palec2: . Z fóra tě nikdo a ani nikoho jiného nevyhazuje. Pravidla být musí a nastavena byla na začátku fungování tohoto a předchozího boardu, tak nevím proč by se neměly po pár letech respektovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba v sekci Fabia/Ostatni/Sraz Fabia clubu.... se domluvil i s plkáním docela Fajn sraz, kde bylo cca 20 aut a cca 40 lidía bylo to fajn.

Sekci Vaše Fabia a podvlákno majitele auta sem nepleť. Srovnáváš jablka s hruškama. Tam je to čistě na zakladateli vlákna, co povolí a co ne a když už je příliš OT, tak se to promaže a nikdo neřekne ani popel. Ten co píše OT to ví, že je OT a neprotestuje. Vy se místo domlouvání srazu bavíte o všem možném a nikdo se v tom nevyzná. Namítneš-li mi, že to nemusím číst, tak máš pravdu. Taky to nečtu - nezajímá mě to. Ale vašeho tématu jsem si všimnul když mělo kolem 40 stran, což asi každému napoví, že tu srazy neřešíte a píšete si o všem. K psaní včeho možného tu máme SZ, nebo existují ICQ, skype a další což jistě používáte. Má to taky funkci multichat :palec2: . Z fóra tě nikdo a ani nikoho jiného nevyhazuje. Pravidla být musí a nastavena byla na začátku fungování tohoto a předchozího boardu, tak nevím proč by se neměly po pár letech respektovat.

Tak sorry, ale kde najdu, co je na zakladateli vlákna a co ne..a kde najdu, že zrovna tohle vlákno záleží na něm a tohle na Moderátorovi? To nejsem já, kdo něco s něčím plete.

A nezlob se na mně za názor..volně tě budu citovat. JÁ TO NEČETL, ALE MÁTE TAM PŘES 40 STRÁNEK, TAK TAM URČITĚ SRAZY NEŘEŠÍTE. To si mně opravdu dostal, když se chceš k něčemu vyjadřovat, tak si to nejdřív přečti, než budeš kázat a když to číst nechceš, tak se alespoň podívej na počet stránek, když už na ně poukazuješ, 40 jsi u nás určitě neviděl..a pokud si budeš opravdu chtít něco přečíst, tak sraz řešíme a domlouváme, mimochodem se tam objevil i Miškin, kterému to najednou tak začalo vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navážu na konverzaci Doliho a Gea - jelikož mi přišla SZ od mischicky, kde mi bylo od něj; podotknu že on je také moderátorem a mohl tedy zakročit sám, místo toho tu vesele plká; vyčteno, že tady máte hafo OT (zdá se mi to, nebo to je spíše takovej teplej bonz? :D) a co s tím já, z jeho pohledu asi známý "bijec Letky" míním dělat, chci vás požádat o založení sekce Jihočeši s nějakým přívlastkem, třeba pokec v sekci Hospa nebo Lampárna a pak o promazání tohoto threadu a jeho užívání jen za cílem přidávání dat konání vašich akcí, příp. fotek z nich. Opravdu tahle sekce není na klábosení.

Dejme tomu, že během tohodle týdne to zmáknem dát do pucu? Pokud chcete, mischicka vám určitě rád pomůže a příspěvky o které stojíte a které by tu neměly zůstat, vám rád přesune do vámi vybraného místo (Hospody, nebo Lampárny), že jo Míšo?

Díky, že to chápete, podívejte se jak Letka v Hospodě vzkvétá a nijak netrpí, takže se opravdu není čeho (mimo mischickových psedoudání) bát :)-_-

edit: ještě doplním, že nejen vaše, ale i debata Ústečáků mi byla předhozena a jim budu navrhovat to samý, co vám, to jen, aby byla podána informace úplně celá :)

MISCHICKO!!! :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: :blbec: A jeste to je malo...

Jedinej kdo tady pise OT je Mischicka, jeho zamer je jasny... :aggressive:

jj :palec2: a je to práskač,jo! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oggy: to už je na vás, kam se posunout (Lampárna vs Hospoda), mám za to, že se v klidu domluvíme do konce týdne, ne? :)

Jinak v základu má mischicka pravdu, tohle není ta správná sekce na takovýhle diskuze mimo téma, jen to on, jako moderátor mohl začít řešit už sám a nepsat mi SZ ve zvláštním znění co s tím já jako moderátor míním udělat, navíc když tu sám v rámci OT diskutuje.

ano,mischa má pravdu,přesunutí vyřešíme,ale bylo by myslím vůči nám lepší to nejprve projednat s námi,ale nezlobím se na něho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oggy: to už je na vás, kam se posunout (Lampárna vs Hospoda), mám za to, že se v klidu domluvíme do konce týdne, ne? :)

Jinak v základu má mischicka pravdu, tohle není ta správná sekce na takovýhle diskuze mimo téma, jen to on, jako moderátor mohl začít řešit už sám a nepsat mi SZ ve zvláštním znění co s tím já jako moderátor míním udělat, navíc když tu sám v rámci OT diskutuje.

Jelikož z jihočechů mám dosaženou v základní vojenské službě nejvyšší hodnost ( mimo jiné jsem nejsilnější, nejchlupatější a nejvíc vymetám putyky) pasuju se tímto na PŘEDSEDU jihočechů a na své triko navrhuji přesun do lampárny. Ostatní se mnou budou určitě souhlasit a neopováží si mě kritizovat. Takže P2M to tam prosim tě přesuň.

:palec2::palec2::palec2:

já souhlasím herr general

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli: v prvé řadě by si měli všichni uvědomit, že moderátor potažmo admin tu není placen z vašich daní a "práci" moderátorskou dělá ve svém volním čase ;. "Majitelem" fóra a jeho zakladatelem je PTiCA jehož pravou rukou jest Martinoslav a Amogh. Vitto si vede jakožto zakladatel OC klubu sekci OC. Fórum jako takové funguje bez větších problémů v této podobě 2,5 roku a před ním jsmě meli jiné. (To jen pro osvětu jako to tu vlastně je) Jaksi nechápu, pod jakou záštitou tu chceš dělat revoluci a správně jsi nakousl i když jsi to psal jinak. Nikdo tě tu nedrží a chodíš sem dobrovolně. Pravidla u nějaká být musí. To je neoddyskutovatelné. Jestliže ses nějakou čistkou začalo právě tady, tak to asi proto, že to nejvíc bije do očí.

A co Te tak bije do oci? Ze Te to nenecha klidnym...Precti si tech 83 stranek, pak delej zavery, ja je mam precteny!! Jinak se zdrz debaty...dalsi OT nepotrebujeme! Kdyz tak SZ, nebo moje ICQ v profilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže já bych to viděl asi takto:

projít od začátku tuto sekci,kde se domlouval sraz,uskutečnil sraz a vznikly fotky,to bych zde v jihočeších nechal,co byly keci podle vás ostatních OT,bych přesunul do lampárny pod názvem:

Jihočeši,jihočešky - kecárna

hlavně bych vždy po každé dohodě na srazu dal do jihočechů v sekci srazy - akce datum upřesnující setkání,opět odkaz na kecárnu

vždy po sraze by se vložili fotky s malým komentářem do srazů a opět odkaz na kecárnu kde by se toto dále komentovalo.rozumíme si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže já bych to viděl asi takto:

projít od začátku tuto sekci,kde se domlouval sraz,uskutečnil sraz a vznikly fotky,to bych zde v jihočeších nechal,co byly keci podle vás ostatních OT,bych přesunul do lampárny pod názvem:

Jihočeši,jihočešky - kecárna

hlavně bych vždy po každé dohodě na srazu dal do jihočechů v sekci srazy - akce datum upřesnující setkání,opět odkaz na kecárnu

vždy po sraze by se vložili fotky s malým komentářem do srazů a opět odkaz na kecárnu kde by se toto dále komentovalo.rozumíme si?

Pokud se toho nekdo z moderatoru ujme... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oggy: to už je na vás, kam se posunout (Lampárna vs Hospoda), mám za to, že se v klidu domluvíme do konce týdne, ne? :)

Jinak v základu má mischicka pravdu, tohle není ta správná sekce na takovýhle diskuze mimo téma, jen to on, jako moderátor mohl začít řešit už sám a nepsat mi SZ ve zvláštním znění co s tím já jako moderátor míním udělat, navíc když tu sám v rámci OT diskutuje.

Jelikož z jihočechů mám dosaženou v základní vojenské službě nejvyšší hodnost ( mimo jiné jsem nejsilnější, nejchlupatější a nejvíc vymetám putyky) pasuju se tímto na PŘEDSEDU jihočechů a na své triko navrhuji přesun do lampárny. Ostatní se mnou budou určitě souhlasit a neopováží si mě kritizovat. Takže P2M to tam prosim tě přesuň.

:palec2::palec2::palec2:

já souhlasím herr general

Dobrá, všichni jste se hezky vykecali a teď teda sakrblé kde se sejdem??? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...