Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Já osobně bych bral nějakou zábavu bez aut, ale podřídím se většině. Když už jsem se prohlásil tim předsedou, tak zase nebudu žádnej diktátor lol

No ja jsem puvodne myslel ty motokary, ale to by asi stalo dost penez. Jinak o zadny vetsi plose nevim v okoli CB. Marcel psal ze by to mozna slo na Hosine, ale ze se musi zeptat.

Nebo ze by nas pustil Mischicka na jejich plac... :p

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, sice sem říkal že až do čtvrtka budu mlčet, ale nedá mi to. Program jsi vymyslel dobrej, akorát ta Bechyně je fakt z ruky. Sakra, to tady neni někde blíž nějakej plac???? Budu chvilku něco hledat.

kura,nejdřív s autama a pak bez ne?mě se nezdá Bechyně tak daleko,ale tak zkusíme marcela na ten Hosín trochu zatlačit.psal jsem mu SZ,mobil na něho však nemám'

PŘEDSEDO! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, sice sem říkal že až do čtvrtka budu mlčet, ale nedá mi to. Program jsi vymyslel dobrej, akorát ta Bechyně je fakt z ruky. Sakra, to tady neni někde blíž nějakej plac???? Budu chvilku něco hledat.

kura,nejdřív s autama a pak bez ne?mě se nezdá Bechyně tak daleko,ale tak zkusíme marcela na ten Hosín trochu zatlačit.psal jsem mu SZ,mobil na něho však nemám'

PŘEDSEDO! :D

No nevim, kdyby to vyslo, byla by to pecka... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, sice sem říkal že až do čtvrtka budu mlčet, ale nedá mi to. Program jsi vymyslel dobrej, akorát ta Bechyně je fakt z ruky. Sakra, to tady neni někde blíž nějakej plac???? Budu chvilku něco hledat.

kura,nejdřív s autama a pak bez ne?mě se nezdá Bechyně tak daleko,ale tak zkusíme marcela na ten Hosín trochu zatlačit.psal jsem mu SZ,mobil na něho však nemám'

PŘEDSEDO! :D

mobil taky nemám. Ráno mu napíšu přes ICQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, sice sem říkal že až do čtvrtka budu mlčet, ale nedá mi to. Program jsi vymyslel dobrej, akorát ta Bechyně je fakt z ruky. Sakra, to tady neni někde blíž nějakej plac???? Budu chvilku něco hledat.

kura,nejdřív s autama a pak bez ne?mě se nezdá Bechyně tak daleko,ale tak zkusíme marcela na ten Hosín trochu zatlačit.psal jsem mu SZ,mobil na něho však nemám'

PŘEDSEDO! :D

mobil taky nemám. Ráno mu napíšu přes ICQ

:palec2::palec2:

mihovi jsem psal já,olo se vyjádřil,sice stroze ale aspon víme že žije,mischa tu není,ludovi snad vyřídí,doli má jasno,já taky,co zdemar a jesee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presunout nepresunou, beztak uz je davno rozhodnuto ...

Mam namitku k OGGYmu... podle me nejsi nechlupatejsi, myslim ze jsem na tom lepe :kol-92:

Aha :smich: tak to budeme muset porovnat lol Co ten Hosín, myslel jsi to vážně, šlo by to zařídít ???

Mohl bych se zeptat, ale asi by to nebylo na dloho, maximalne si jednou sjet :( Jen me to napadlo, protoze jeden bejvalej spoluzak ze zaklady co dela taky na zachance si semnou chtel dat sprint a rikal ze na Hosine ... ma mondeo ST200 :)

Editováno: , autor: MAr(c)el
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se tu zase jen mele o ničem a jak oggy dal jasně najevo,tak datum dohodnutý aspon na 50% se blíží,takže se koukejte vyjadřovat k onomu datu holomci :)

Já tedy s datem 8.12.2007 souhlasím

toho dne by se mohlo udělat zase nějaké to svezeníčko,ale nemůžete se dohodnout kde,tak já bych vyrazil o5 do Bechyně na letiště,kde by tedy mimo jiné mohla být i nějaká ta jízda zručnosti(zkusím zajít na signistav jestli by půjčily nějaké kužele),udělal by se nějaký ten slalom,couvání mezi kužele podle zrcátek,sprintík atd.co vymyslíte ještě k tomu,já bych si z dovolením vzal o5 funkci dokumentace,mohli bychom pak vlítnout do tý hospody kde už jsme byly,dáme třeba kulábr,boulec,pokec,jídlo pití(mitfára výhodou - já asi mít budu)pak přesun do Budějk kde by se to zvrhlo v chlastací orgie,kde kdo přespí si vyřeší sám,já nemůžu nikoho pozvat,je mi líto,nakonec zřejmě budu mít mitfáru,tak nabízím svou octu jako taxi samosebou gratis!

pro úplnost svého příspěvku dodávám že by sme se toho 8.sešli ve 12:30 u výstaviště jako již 2x,je to tam takové ideální!

ahoj

S tímhle plně souhlasím. Ani by si nemusel pořizovat kužely, protože je tam spousta pneumatik, který by se po ploše roznesly. Pak by se vyrazilo do Kameňáku na pozdní oběd atd. a pak přesun do ČB na "dodělání". Ale řekněte včas, já bych kdzž tak objednal stoly, aby nám je srazili do nějakýho tvaru k sobě, abysme neseděli každej extra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presunout nepresunou, beztak uz je davno rozhodnuto ...

Mam namitku k OGGYmu... podle me nejsi nechlupatejsi, myslim ze jsem na tom lepe :kol-92:

Aha :smich: tak to budeme muset porovnat lol Co ten Hosín, myslel jsi to vážně, šlo by to zařídít ???

Mohl bych se zeptat, ale asi by to nebylo na dloho, maximalne si jednou sjet :( Jen me to napadlo, protoze jeden bejvalej spoluzak ze zaklady co dela taky na zachance si semnou chtel dat sprint a rikal ze na Hosine ... ma mondeo ST200 :)

Tak se na to zkus poptat. Dávám ti to jako stranický úkol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj po delší odmlce :feve: (školení a testy)

Já jsem tedy zásadně pro každou variantu. Do Bechyně se mi nezdá daleko a to opivnění v Budějkách taky není problém - půjčim si klíče od garsonky.

Takže pokud nepadne nakonec termín na 27.11., 6.12., a 14.12. tak každopádně jedu.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle plně souhlasím. Ani by si nemusel pořizovat kužely, protože je tam spousta pneumatik, který by se po ploše roznesly. Pak by se vyrazilo do Kameňáku na pozdní oběd atd. a pak přesun do ČB na "dodělání". Ale řekněte včas, já bych kdzž tak objednal stoly, aby nám je srazili do nějakýho tvaru k sobě, abysme neseděli každej extra. :)

z Bechyně do Kamenáku je to uř drobet z ruky a ještě se vracet do Budějk.

Byly jsme tam u toho letiště v nějaký hospodě,tak jsem myslel zajít na oběd tam,mischicka ví kde to je ...!

ale jsou tu výhrady k výletu do Bechyně tak nevím jak vše dopdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj po delší odmlce :feve: (školení a testy)

Já jsem tedy zásadně pro každou variantu. Do Bechyně se mi nezdá daleko a to opivnění v Budějkách taky není problém - půjčim si klíče od garsonky.

Takže pokud nepadne nakonec termín na 27.11., 6.12., a 14.12. tak každopádně jedu.

-_-

ahoj,to je dost :)

nee,termín je na 8.12.2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle plně souhlasím. Ani by si nemusel pořizovat kužely, protože je tam spousta pneumatik, který by se po ploše roznesly. Pak by se vyrazilo do Kameňáku na pozdní oběd atd. a pak přesun do ČB na "dodělání". Ale řekněte včas, já bych kdzž tak objednal stoly, aby nám je srazili do nějakýho tvaru k sobě, abysme neseděli každej extra. :)

z Bechyně do Kamenáku je to uř drobet z ruky a ještě se vracet do Budějk.

Byly jsme tam u toho letiště v nějaký hospodě,tak jsem myslel zajít na oběd tam,mischicka ví kde to je ...!

ale jsou tu výhrady k výletu do Bechyně tak nevím jak vše dopdne.

Tak tomu nerozumim? To letiste je mysleno letiste u Bechyne, kde pres vede ta silnice,ne? No a Kamenak je skoro v Bechyni a kousek od toho letiste... :) Takhle si to navrhoval!! :p

post-7739-1195655845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle plně souhlasím. Ani by si nemusel pořizovat kužely, protože je tam spousta pneumatik, který by se po ploše roznesly. Pak by se vyrazilo do Kameňáku na pozdní oběd atd. a pak přesun do ČB na "dodělání". Ale řekněte včas, já bych kdzž tak objednal stoly, aby nám je srazili do nějakýho tvaru k sobě, abysme neseděli každej extra. :)

z Bechyně do Kamenáku je to uř drobet z ruky a ještě se vracet do Budějk.

Byly jsme tam u toho letiště v nějaký hospodě,tak jsem myslel zajít na oběd tam,mischicka ví kde to je ...!

ale jsou tu výhrady k výletu do Bechyně tak nevím jak vše dopdne.

Tak tomu nerozumim? To letiste je mysleno letiste u Bechyne, kde pres vede ta silnice,ne? No a Kamenak je skoro v Bechyni a kousek od toho letiste... :) Takhle si to navrhoval!! :p

sorry,já myslel Kamenák na cestě do Krumlova,sem psal že nevím už jak se tamta ona řit jmenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak už jsem říkal, mě je putna kam se to téma šoupne. Hospoda je sice octaviánská, ale když je to většinovej názor, tak budiž. A ta Bechyně, no neni to špatný, ale táhnout se až tam jenom pro to, jak budu čučet v tý zimě na pár závodníků co to tam zase rychle profrčí a pak si v Kameňáku zahrát kulec, nebo bowling aniž bych se mohl nabumbat pivíčka mě osobně zase takový terno nepříde. Kdyby vyšel ten Hosín, tak o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak už jsem říkal, mě je putna kam se to téma šoupne. Hospoda je sice octaviánská, ale když je to většinovej názor, tak budiž. A ta Bechyně, no neni to špatný, ale táhnout se až tam jenom pro to, jak budu čučet v tý zimě na pár závodníků co to tam zase rychle profrčí a pak si v Kameňáku zahrát kulec, nebo bowling aniž bych se mohl nabumbat pivíčka mě osobně zase takový terno nepříde. Kdyby vyšel ten Hosín, tak o tom žádná.

proto jsem myslel udělat si nějakou tu jízdu zručnosti,jen tak pro prdel,závodit se nemusí,to si každý rozhodne podle svého,to tý hospy tam,jsem myslel na nějakej ten bufet,pít by mohl ten kdo bude mít s sebou mitfáru(já asi jo),jinak hlavní picí akce by proběhla v Budějcích,ale nemístní si musí zřídit nějaký ten nocleh,přeci jen to pod širák už není a do auta bez bufíka taky ne,pokud bych měl na 100% mitfáru tak potom nabízím po Budějkách rozvoz zdarma!

ten hosín by byl dobrej,ale říkal miha77 že je tam asi jen travnatá plocha.

neboj,vymyslíme něco abychom se vyřádily i s autí,pokud bude sníh tak bych bral i nějakýho toho smyka nebo i hodiny,na to já jsem :D a po zkušenostech s olem asi nebudu sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto jsem myslel udělat si nějakou tu jízdu zručnosti,jen tak pro prdel,závodit se nemusí,to si každý rozhodne podle svého,to tý hospy tam,jsem myslel na nějakej ten bufet,pít by mohl ten kdo bude mít s sebou mitfáru(já asi jo),jinak hlavní picí akce by proběhla v Budějcích,ale nemístní si musí zřídit nějaký ten nocleh,přeci jen to pod širák už není a do auta bez bufíka taky ne,pokud bych měl na 100% mitfáru tak potom nabízím po Budějkách rozvoz zdarma!

ten hosín by byl dobrej,ale říkal miha77 že je tam asi jen travnatá plocha.

neboj,vymyslíme něco abychom se vyřádily i s autí,pokud bude sníh tak bych bral i nějakýho toho smyka nebo i hodiny,na to já jsem :D a po zkušenostech s olem asi nebudu sám.

Ja tam klasicka pristavaci draha a vedle jeste navic ta travnata. Koukal jsem se na mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí kucí,

už jsem psal sz octaviamanovi a za nás z vysočiny to vidím asi takhle:

- od 6.12. budeme pryč z Jižních Čech, ale 8.12. bysme se vrátili-letiště v Bech a blbnutí, bowling na Cameňáku (mám konečně permici), atd., jen pití později v ČB bysme asi vynechali a frčeli domů.

- jinak bych vzal i janinku aby vás draky poznala:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...