Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

hm hm hm,jo to by šlo! i když já raději v neděli,nebo v sobotu v Krumlově?

v Budějkách třeba ve starém známém IGY?to dondu pešom :D

v Krumlově třeba Maxima,nebo Vltava?to donde pešom lísky .D

Jó, to mám kousek, aleklidně bych zvládnul sraz i v Budějkách, když by něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy,protože se tady už dlouho nepovedlo zorganizovat žádnej sraz-stejně jako ve ŽďáRSký Letce tak tady je jedna POZVÁNKA na setkání v partě dobrých lidí,ketrý organizuje Roman MACHALA a LIAZáci:

Sakra Luďo trochu z ruky, ne? I když by to bylo asi pěkný. Tam jsou k vidění vždycky fajnový trucky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischo seš celej?? Nějak se to tam začíná kazit, jak vyhlásili samostatnost, tak se opatruj. :)

Jj, jsem, ale byl to zvláštní pocit, když včera se včera střílelo všude kolem, hlavně v noci :feve: ale jak jsem mladej, tak jsem blbej, si člověk myslí, že se mu nemůže nic stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, blbý jsou dost...dnes naši kluci porhledávali barák a našli 72 tis. € a nikdo se k nim nehlásí...

kura,tak se šábněte at můžeš papričce koupit něco hezkého,třeba nový kolečka a ještě zbyde na hospodu :D

hlavně se opatruj a nevystrkuj moc nos z baráku,jo a příště raději sed doma na prde...i,tam ti toho moc nehrozí,hlavně ti nestojí nic za to takhle riskovat!

geoo,dík za návštěvu,jak vidíš humbuk kolem stěhování byl asi zbytečný,zatím na nás se...!

radime,to jsi ujel tedy hoooodně,tohle najedu za čtvrt roku,ale fakt než s htp,raději na kole .smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kura,tak se šábněte at můžeš papričce koupit něco hezkého,třeba nový kolečka a ještě zbyde na hospodu :D

hlavně se opatruj a nevystrkuj moc nos z baráku,jo a příště raději sed doma na prde...i,tam ti toho moc nehrozí,hlavně ti nestojí nic za to takhle riskovat!

Příště zůstanu s váma v hospodě -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radime,to jsi ujel tedy hoooodně,tohle najedu za čtvrt roku,ale fakt než s htp,raději na kole .smich:

coo, nějaký narážky :aggressive::076:aggressive:lol Moje přibližovadlo používám pouze na cesty na chalupu a když je potřeba třeba větší nákup. Jináč jezdim pořád na kole, ať chčije, sněží, nebo mrzne. Hlavně na cesty do a z hospody je to vynikající záležitost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coo, nějaký narážky :aggressive::076:aggressive:lol Moje přibližovadlo používám pouze na cesty na chalupu a když je potřeba třeba větší nákup. Jináč jezdim pořád na kole, ať chčije, sněží, nebo mrzne. Hlavně na cesty do a z hospody je to vynikající záležitost :p

No hlavně když ho na cestě z hospody najdeš a ukočíruješ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coo, nějaký narážky :aggressive::076:aggressive:lol Moje přibližovadlo používám pouze na cesty na chalupu a když je potřeba třeba větší nákup. Jináč jezdim pořád na kole, ať chčije, sněží, nebo mrzne. Hlavně na cesty do a z hospody je to vynikající záležitost :p

ale kdepak,jen by to chtělo víc jezdit!

ale jak to tu popisuješ,toje jízdy,tak ta octa co jsi tenkrát sháněl - to už by byl zbytečný přepich,tak jen zůstan u tohoto vozítka,jednou ti zbude krásný veterán a bude mít málo najeto :D

ale nic ve zlém,budem tě muset víc tahat na srazy někam hoooodně daleko aby si chudinka sjela :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale kdepak,jen by to chtělo víc jezdit!

Na těch 10 km který najedu dohromady do a z práce nemá cenu ani to auto startovat. To mi přijde zbytečnej luxus. Městskou taky nejezdim, to je o nervy. A navíc po městě sem nakole všude rychleji. Chalupu mám od baráku taky kousek, nějakých 15 km, ale když jedeme celá rodina + pes tak to auto prostě potřebuju. Když to tak spočítáš, tak víc toho najezdit ani snad nejde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt by to chtělo mít jinde chalupu, třeba jako já v kerkonoších. To je jízda vždycky cca 220km, nazpět to samý. To by byly nájezdy kilometrů. :p

To jo, ale taková vzdálenost je zase na prd, když jseš na chalupě každej víkend. To by mě pak to dojíždění asi pěkně :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...