Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

zdarec chlapci!

tak toto mi od včera říká pane:

http://www.carmultimedia.cz/index.php?prod...780BT&id=30

sehnal jsem ho o hodně levněji než na těch stránkách!odpoledne budu instalovat tak postupně budu referovat,jestli jsem udělal dobře nebo píč...!

no koukám že tady někdo neví co s penězma :) Taky jsem si říkal že si něco pěknýho koupim, páč mi vrátili celkem slušnej přeplatek na daních, ale manželka to za mě hned vymyslela do čeho investovat lol . Takže jsem si akorát koupil 10 doutníku za 2 litry a víc ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no koukám že tady někdo neví co s penězma :) Taky jsem si říkal že si něco pěknýho koupim, páč mi vrátili celkem slušnej přeplatek na daních, ale manželka to za mě hned vymyslela do čeho investovat lol . Takže jsem si akorát koupil 10 doutníku za 2 litry a víc ani prd.

udělaly ze mne vedoucího směny a krapítek přidaly,pár přesčasů a bylo našeříno,navíc jsem ho sehnal hooodně levně tak jsem do toho šel,zatím jsem spokojen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt,ale málokdy se tu sejdem abychom tu pokecaly live! :D

jak se máte hoši?už máte přezuto nebo jste čekaly jako já,sice jsem tu někde na foru sliboval že to do konce března stihnu,ale asi nee,vypadá to že tu zima ještě chvilku bude,no aspon že jsem stihnul namontit radio za trochu příznivějšího počasí!

teda funguje to dobře,zkoušel jsem i hands free přes bluetoth a jde to parádně!ještě bych chtěl prubnout tam napojit navigaci.na druhou stranu musím říci že měl ten sonák lepší zvuk,hlavně měl extra bass což bylo velké + !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej Já taky ještě nemám přezuto a ani nemám načem. Hráška mi zabavila mamina a jak se jí sním jezdí do práce. Odjede v 6 a přijede v 8 večer,takže auto sem zatím pořádně neviděl a to sem si myslel,že když mám dovču takže máknu a naleštím ho,navoskuju,vysaju...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej Já taky ještě nemám přezuto a ani nemám načem. Hráška mi zabavila mamina a jak se jí sním jezdí do práce. Odjede v 6 a přijede v 8 večer,takže auto sem zatím pořádně neviděl a to sem si myslel,že když mám dovču takže máknu a naleštím ho,navoskuju,vysaju...........

Můžeš vyluxovat a vyleštit moje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni heh sem viděl jihočeši jihočešky a hned sem se sem musel taky nacpat Jo jinak já už mam přezuto od začátku března. Jinak sem rád že se tu taky najdou Jihočeši. A až se bude pořádat nákej srázek pro nás dejte vědět ju díky

Ktis?! Jak se jmenujes? :p No neco muzem naplanovat, ja uz mam tez prezuto! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak hoši příště žádnej sraz bezemne Klucí jedny Budějcký sem si to tu pročítal a mrzí mě to ale já tou dobou měl stejnmě přední nárazník ještě u lakýry. Jinak honem rychle vymyslete zase nákej srázek at vás poznám a užiju si to sváma. Bechyně je gut ono i v Tejně by se blbnulo na letišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...