Přejít na obsah

bouchání při akceleraci


kadlec

Doporučené příspěvky

Zdravim pánové, už je to přes rok a půl, takže předpokládám, že už ste ten problém vyřešili...u čeho ste skončili ? Mam to samý. 81kw 2003 z ničeho nic mi při akceleraci začíná něco bušit do podlahy. Jinak nic - neutrál a brždění ok... Jo a taky pokud zatáčim doleva tak klid, doprava je tomírnější a pokud jedu rovně, tak to tluče už dost no. Z toho co sem tu pročet, tak mam podezření na vnitřní kloub, ale v author servisu když sem jim to dal a zeptal se na cenu, tak začali mlžit a prý od 2 do 6tis za materiál a tak min litr za práci, takže na to pudu jinak. Koupim díl a nechám si to někde vyměnit. Koukal sem ale na netu na ty díly a je tu na výběr opravdu mnoho výrobců. Ceny od 800 do 5000 máte s tim nějake zkušenosti ? Origo vs neorigo ? Díkes za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahojte..chci se zeptat..vyměnil jsem přední kotouče a desky po ujetí asi 100Km se mi začalo ozyvat docela silné mlácení jakoby kov na kov. a Dělá to jen když vyřadím na neutrál a nebo když nechám rychlost a deceleruji.Když brzdím nebo když prudce přidám plyn nic. Jen když prostě jedu s vřazenou rychlostí nebo deceleraci tak to hrozně mlátí od levého předního kola..poradíte mi děkuji? :) octavia 1 1,9 TDI 66Kw

Editováno: , autor: Kub1k škoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...