Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Vyřešil už někdo úspěšně externí LCD monitor ke Columbovi (myslím s video výstupem přímo z NAvi, ne z nějakého ext. DVD přehrávače.

Prošel jsem už podruhé těchto 111 stránek, tento dotaz se periodicky opakuje, nicméně bez uspokojivé odpovědi. Tuto hlášku jsem si prozatím vyhodnotil jako planý poplach, pokud se mýlím, omlouvám se jtfcobra s žádostí o bližší info

Editováno: , autor: Kajman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešil už někdo úspěšně externí LCD monitor ke Columbovi (myslím s video výstupem přímo z NAvi, ne z nějakého ext. DVD přehrávače.

Prošel jsem už podruhé těchto 111 stránek, tento dotaz se periodicky opakuje, nicméně bez uspokojivé odpovědi. Tuto hlášku jsem si prozatím vyhodnotil jako planý poplach, pokud se mýlím, omlouvám se jtfcobra s žádostí o bližší info

Už jsem jich pár montoval a jde to.Jen potřeba mít navi verzi B.Co jede v navi, to se pak ukazuje na dalším monitoru.Zvuk jde z repraků auta.Prodávám ten převodník a jde na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJTE.

mam oct 2 rs a mam tam audience mp3 a neaku sadu hf len ma to jeden problem ze je to na stojan na nokiu 6230 viem si to neako vymenit za bluetooth sadu alebo to mozem cele vymontovat a vymenit?tiez mi to ukazuje na maxiku cisla hovor a tak pod. planujem si to audience vymenit za dvd navi 510 a dostal som odporucanie na tu cinstinu ale to asi bude ee.mozno ze tam je hf sada v colubovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však ti nikdo ten stojan nenutí.. ten tam můžeš nechat.. opiš číslo řídící jednotky pod sedačkou a podívej se pozorně jestli na ní je znak bluetooth.... jak už jsem psal, myslím si na 90% že bluetooth stačí pouze aktivovat u tvojí jednotky a dokoupit malou bluetooth anténu která se přidělá k jednotce.. cena antény kolem 500kč.. v Columbovi HF sada není, ten je právě propojen s jednotkou pod sedačkou...

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však ti nikdo ten stojan nenutí.. ten tam můžeš nechat.. opiš číslo řídící jednotky pod sedačkou a podívej se pozorně jestli na ní je znak bluetooth.... jak už jsem psal, myslím si na 90% že bluetooth stačí pouze aktivovat u tvojí jednotky a dokoupit malou bluetooth anténu která se přidělá k jednotce.. cena antény kolem 500kč.. v Columbovi HF sada není, ten je právě propojen s jednotkou pod sedačkou...

no tak hned zajtra sa na to pozriem dufam ze to pod tou sedackou najdem.

ak to tak bude ako vravis tak si ma potesil

500 kč a mam bt he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí to být jen bluetooth anténou...může to být i vyplé v adaptačních kanálech pokud máš jednotky 5P0....a i první 1Z0 to měly vyplé. Setkal jsem se i s tím, že ta jednotka i po nastavení správných hodnot v kanálech stále nafungovala jako bluetooth a pak stačil malý fígl...vyndat konektor chvilku počkat a zase zandat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že známe :) . Co o tom chceš vědět?

no chcem kupit columba a co som pozeral ine stranky tak je tam dost velky cenovy rozdiel tak sa mi to nezda ci to nebude neaka habadura.

no a tak ci je to nove ci nebol problem so zarukou ake mate skusenosti s dodavkou tovaru,platenim a hlavne ako vybavuje reklamacie ci su vobec ochcotny

to riesit.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvědom si jednu věc-nová stojí pokud by jsi ji chtěl koupit ve škodovce jako ND asi 70.000.

Pokud ji někde koupíš za 15000-myslíš,že na ni bude záruka?Pokud je mi známo,nemá nikdo krom Škody Auto možnost officiálního prodeje nových columbusů,pouze použitých tak bude na něm,jako ti dá záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chcem kupit columba a co som pozeral ine stranky tak je tam dost velky cenovy rozdiel tak sa mi to nezda ci to nebude neaka habadura.

no a tak ci je to nove ci nebol problem so zarukou ake mate skusenosti s dodavkou tovaru,platenim a hlavne ako vybavuje reklamacie ci su vobec ochcotny

to riesit.

dik

pokud řešíš záruku tak si běž Columbuse koupit do Škodovky a neřeš cenu..... ve škodovce ti záruku vyřeší bez problémů.. pokud na to máš tak není co řešit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...