Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

nevim kdo ti to delal, ale tipnul bych ze tam mas 266x upraveny pro stare GW, tam opravdu resume u VBR nejde, zacne to pisnicku od zacatku, a tusim to jeste nezobrazuje hodiny v idle ... doporucuji vymenu GW ( cca 500 ) a dat tam neco novejsiho, krapet se ti to zrychli, budes moci dat nove mapy atd ... ale to che presne vedet co to mas zac a co tam pujde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chlapci, snažil som sa prečítať všetko ale už sme sa dva krát pohádali s priateľkou takže píšem príspevok :)

Mam Colomba 3T0035680A, H42, 2724

 

Nainstaloval som tam nove mapy a nemam POI body. Otáka je: Nemám ich preto lebo som nahral mapy bez nich alebo preto, že mám starý FW?

 

Ak je to o FW, viete mi poradiť aký môžem bezpečne nainštalovať? 

 

PS1: Je tu niekto z Košíc alebo z východu kto sa vyzná?
PS2: Získam ešte niečo navyše pri novších FW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo neví jestli může nebo nemůže nainstalovat poslední mapy je na to jednoduché řešení....vložit DVD a nechat použít buď dle typu firmware jen dočasně nebo z DVD...Pak zkusit zda jde zadat cíl a spustit navigování. Pokud vše bude v pořádku, lze následně vyjmout DVD a po 5 minutách jej opětovně vložit a nechat uložit trvale.  To je celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš nejspíš špatný FW který nekomunikuje správně s mapami, nebo máš špatný GPS přijímač (ale to asi nebude ta příčina -lze vyzkoušet snadno, jestli po zapnutí navigace sedí na mapě místo kde právě stojíš, přijímačem to nebude)...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám otázku mám oII r.v. 08 v tom columbuse, dokáže columbus ukázat třeba nastavení teploty, vyhřívání sedaček tak jak to mají nové kokty? Ještě mám zadní park sensory a to mi také nic neukáže. Ne že by to bylo nějak životně důležité, ale jen mě to zajímá. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...