Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

kreténi....co dodat...vidět někoho že jí sundavá mu zlámu ruku v lokti...na tohle sem doplatil u Golčova Jeníkova...někdo taky sundal značku.......to byl hrbol že lítali za mnou prej jiskry z podvozku...blbci....

a z druhý strany ani značka hrbol není, jen omezená rychlost na 32 doprava :doh , jinak to bylo v Černožicích nad Labem a soudě podle brzdných stop a jejich počtu bych sázel i na ty jiskry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do pí*e kua už se na toho zaměstnavatele fakt vyse*u!!! je to takovej zm*d, že sem většího neviděl!!! pi*us jeden zas*anej, to sem si říkal že ten tejden už tam přežiju!!! poslední den ho pošlu do p*dele pěkne z vočí do vočí!!!

sorry, musel sem! rozebírat to nebudu, ještě bych se víc nas*al...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Víte co mě tady nejvíc sere ? Fráze či poznámka odemne na mého kamaráda a v zápětí se do tohonasere nějaká pííííííča, co tomu kundu rozumí a dělá hned hrozně důležitýho, jako by ho to týkalo. Fakt děs, co se tu po fóru poflakuje za individua, občas se honosící i titulem"moderátor". :feve::help::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do psí kundy, mám nedávno zrekonstruovanej byt a ten šulín nad náma nás vyplavuje vodou. Jsem teď běhal po baráku, nad náma nikdo neotvírá a zjistil jsem, že ani jen tak neotevře, protože tam bydlí náměstek velvyslance ve Slovinsku. Nonstop telefon na ambasádu ve Slovinsku je nedostupný... Takže první krok, zastavit přívod vody. Co bude pak nevím, protože policajti jen tak byt otevřít nebudou chtít. Tak jsem alespoň poslal na ambasádu maila, ať si laskavě zajistí pan xxxxxx byt.

EDIT: tak ráno v 8 volal z amasády, že tam vyslal tchána aby zjistil o co jde a že případné škody plně uhradí. Zároveň se omluvil. Jeho tchán tam včera něco opravoval na splachovači a nějak to zmastil. Jinak pán teda opravdu velmi kultivovaný a velmi příjemný, všechna čest.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do psí kundy

Pes nemá kundu, tu bude mít nejspíš fena, jednou, až budeš rozumější, tak ten princip pochopíš... lol

mám nedávno zrekonstruovanej byt a ten šulín nad náma nás vyplavuje vodou. Jinak pán teda opravdu velmi kultivovaný a velmi příjemný, všechna čest.

Tomu říkám správná otočka o 180° :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: no byl jsem nejdřív pěkně nasranej. Jelikož to naštěstí teklo tak, že to nenapáchalo škodu, tak už mně to tak netrápilo. No a na základě reakcí souseda jen prostě uznávám a oceňuji, že je to nejspíš férovej a sympatickej chlapík. Ten edit byl s odstupem jednoho dne. Rozhodně netrpím schizofrenií lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRAHA - Tragické následky mala pre Slováka (29) v pondelok podvečer porucha jeho vozidla na 79. kilometri hlavnej českej diaľnice D1 v smere z Prahy na Brno. Keď sa vydal umiestniť za svoje vozidlo výstražný trojuholník, zrazila ho dodávka, ktorá následne narazila aj do pokazeného auta.

Nehoda si vyžiadala jeden ľudský život, dvaja ľudia boli ľahko zranení. Priateľka slovenského vodiča utrpela psychický šok a hasiči jej museli zaistiť pomoc psychológa.

Doprava na hlavnej českej dopravnej tepne v smere na Brno bola prerušená tri a pol hodiny. Za miestom nehody sa vytvorili dlhé kolóny vozidiel. Diaľnica D1 sa pre nehodu zastavila na štyri hodiny aj v noci nadnes.

Zo zatiaľ nezistených príčin poľský vodič neďaleko Brna prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa jeho auto zrazilo s iným osobným autom. Výsledkom tejto nočnej nehody je jeden mŕtvy a šesť zranených

Kur*a niektory jazdia ako prasce :kol-82::kol-32:

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...