Přejít na obsah

volnobezne otacky


romanxxx

Doporučené příspěvky

tak ze vycistil som klapu (bola dost zaspinena) skontroloval napnutie plyn. lanka a zrobil som cca 15km okruch pocas toho som niekolko krat skusal motor pustat do volnobeznych otacok a zavada sa neukazala dufam ze sa ani neukaze tak vdaka za prispevky s pozdravom roman :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Ti budu držet palce. Já mám sice 1,6, ale už mě to trápí dva měsíce. Klapka je už nová a stejně to chcípe nebo to drží na 2000 ot/min.

Dnes jsem to hodil, už asi po desáté, do Škodovky, budou mi měnit kabeláž....

Už mě ale ta sranda stála pár tisícovek. Tak držim palce :D

Editováno: , autor: Sklenar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Ti budu držet palce. Já mám sice 1,6, ale už mě to trápí dva měsíce. Klapka je už nová a stejně to chcípe nebo to drží na 2000 ot/min.

Dnes jsem to hodil, už asi po desáté, do Škodovky, budou mi měnit kabeláž....

Už mě ale ta sranda stála pár tisícovek. Tak držim palce :D

mal som podobny problem na 1,6 74kW /lietali otacky, na volnobeh to padalo a zdochynalo/, len nebolo treba menit klapku, vycistil som ju aj ked opticky bola ok. potom to prestalo zdochynat ale volnobeh sa menil od 1000-2000 a takto sa to stale rytmicky opakovalo ako keby som sa hral s plynom. RJ proste sama otvarala a zatvarala klapku. bol som z toho na prasky, tak som to dal chlapikovi do dielne a on mi to za 2 dni dal opravene. nemenil ziadny diel, ale totalne vynuloval RJ, hovoril vtedy o adaptabilnych hodnotach, RJ sa znova spriatelila s klapkou a bolo to v cajku.

!este dodam ze nez som to dal tomu chlapikovi tak som bol aj v skoda servise, tam mi vzali 450,-Sk vraj znulovali klapku a ked mi davali auto tak to robilo to iste ako predtym. potom povedali ze treba menit klapku za vyse 16k s cim som nesuhlasil! :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
viete poradit na octavii 1.8 20v sa mi zacala objavovat tato chyba pri pusteni plynoveho pedalu mi otacky skocia tak na tristo niekedy sa to da do normalu, ale obcas motor zdochne.

Mam takisto 1.8 20v. Ten isty problem. Pri pusteni plynoveho pedalu otacky klesaju na 500-600 az potom sa vracaju do normalu t.j. 900-1000 (zatial mi vsak ani raz nezdochol). Nestava sa mi to vsak kym je motor studeny, ale az ked je zohriaty. Dnes som skusil vycistit klapku tak uvidim ci to pomoze. Myslim, ze okrem klapky to moze byt aj kvoli RJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...