Přejít na obsah

Gumové dorazy


Rocky

Doporučené příspěvky

Chlapáci, hledal jsem, možná blbě,ale nenašel. Existujou nějaké gumové dorazy co by se daly dát na pružiny, abych neškrtal o podběhy? Docela často jezdím naložený a mám 225x45x17. Někde jsem něco zaslechl, ale nevím jestli něco existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci, hledal jsem, možná blbě,ale nenašel. Existujou nějaké gumové dorazy co by se daly dát na pružiny, abych neškrtal o podběhy? Docela často jezdím naložený a mám 225x45x17. Někde jsem něco zaslechl, ale nevím jestli něco existuje.

No pokud tam dáš nějaký dorazy, tak budeš mít to auto celkově vejš, ne?

jinak jsem toho názoru, že tuning jo, ale ne za cenu funkčnosti... takže bych ty kola sundal a volil bych něco bez dalších úprav ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci, hledal jsem, možná blbě,ale nenašel. Existujou nějaké gumové dorazy co by se daly dát na pružiny, abych neškrtal o podběhy? Docela často jezdím naložený a mám 225x45x17. Někde jsem něco zaslechl, ale nevím jestli něco existuje.

No pokud tam dáš nějaký dorazy, tak budeš mít to auto celkově vejš, ne?

jinak jsem toho názoru, že tuning jo, ale ne za cenu funkčnosti... takže bych ty kola sundal a volil bych něco bez dalších úprav ;)

Já mám tentýž rozměr a ještě sem neškrt a mám ktomu hodně daleko.ve 4 do italie plně naloženej,no problem! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci, hledal jsem, možná blbě,ale nenašel. Existujou nějaké gumové dorazy co by se daly dát na pružiny, abych neškrtal o podběhy? Docela často jezdím naložený a mám 225x45x17. Někde jsem něco zaslechl, ale nevím jestli něco existuje.

No pokud tam dáš nějaký dorazy, tak budeš mít to auto celkově vejš, ne?

jinak jsem toho názoru, že tuning jo, ale ne za cenu funkčnosti... takže bych ty kola sundal a volil bych něco bez dalších úprav ;)

Já mám tentýž rozměr a ještě sem neškrt a mám ktomu hodně daleko.ve 4 do italie plně naloženej,no problem! :p

jestli to není tím že máš 4kolku? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Někde jsem viděl v tuning shopu na netu (asi DM či jiné online shopy) vložky přímo mezi závity pružin z nějakýho plastogumovýho materiálu připevněný umělou eskapáskou a jakoby to zkrátí pružinu tlumiče o 1 závit. Přemýšlím o nich také, neboť tlumiče lehce ztvrdnou v zatáčkách a lépe auto sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...