Přejít na obsah

SKODAHOME & BRISKODA MEET II


P2M

Doporučené příspěvky

tak jsem se vrátil z Doks a dnešní Mimoně s Anglánama,dnes nás nokdo naštěstí nevyhodil,žádná VB nepřijela,tak jsme zasprintili,pokecali ,udělali pár foteček a už jsem doma....bylo to super až na ten pátek kdy nás ten zlej pán nabonzoval....v Doksech taky super,až na tu kosu v noci,viď Máco a Frenky(tomu to neva....byl pod vlivem lol )post-1266-1189879366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

If you see snake in trouble. Call Mustafa :D

Něco sem zaslechl lol

Fotek moc nemám, staral jsem se o kluky a něco blejskla Miu, ovšem zapomněla, že je stažený rozlišení... ;)

Včera se dva z nich svezli čajíčkovou 4WD FRS (205BHP)...oni zase svezli jeho a musim přiznat, že i čajík se sklonil před podvozkem Darrenavrs (červená FRS 240HP/400Nm) a brzdama Jasona (stříbrná F 260BHP/500+Nm). Budou fotky a videa z těchto jízd ;)

Rád jsem všechny viděl, poznal zase pár nových lidí, škoda, že nás nebylo víc, smrt dědkovi z pátku z letiště lol, děkuju i Davidovi Trmalovi z Doks za rezervaci míst pro kluky, omluva za brzký odjezd, bo jeden z Anglánů byl nejvzdálenějším účastníkem srazu a tudíž asi DAvid musel hledat náhradníka (Irin z Briskoda jel přes 2150km) čímž trumfnul i kluky z Bulharska (já v pátek řikal, že jedou tam a vy mi nevěřili lol) kterří se zřejmě zhostili výhry namísto Irina, také obrovské díky Čajíčkovi za skvělej pokec a svezení kluků, to auto je prostě ZLÝ, nemám slov :palec2: atd atd... :)

Takže ještě jednou díky a taky strouhám mrkvičku těm, co jeli na mega sraz do Plas... lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vrátil z Doks a dnešní Mimoně s Anglánama,dnes nás nokdo naštěstí nevyhodil,žádná VB nepřijela,tak jsme zasprintili,pokecali ,udělali pár foteček a už jsem doma....bylo to super až na ten pátek kdy nás ten zlej pán nabonzoval....v Doksech taky super,až na tu kosu v noci,viď Máco a Frenky(tomu to neva....byl pod vlivem lol )post-1266-1189879366_thumb.jpg

Taky jsem to pěkně odsral :( ,od včerejška se potim v postely :help:

Ale jinak to bylo supr,obdivuju ty kluky že jely takovou dálku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...