Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Kyraso: souhlasím s tebou, folie možná to auto aji přežijí..

Ale zajímalo by mě jak jsou na tom, při nárazu nebo tak.. dělaj se samo folie nerozbitný, neprůstřelný atd.. tyhle jsou ale antisluneční a UV protekt.. to jsem viděl i na vlastní oči, že snižují teplotu snad o 20°C, ale zaímalo by mě, jak jsou an tom s rozbitností.. asi je to o něco těžší, nebo se sklo jen tak nevydrolí.. ale nemá náhodou někdo skušenost? (i když nikomu to nepřeju!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyraso: souhlasím s tebou, folie možná to auto aji přežijí..

Ale zajímalo by mě jak jsou na tom, při nárazu nebo tak.. dělaj se samo folie nerozbitný, neprůstřelný atd.. tyhle jsou ale antisluneční a UV protekt.. to jsem viděl i na vlastní oči, že snižují teplotu snad o 20°C, ale zaímalo by mě, jak jsou an tom s rozbitností.. asi je to o něco těžší, nebo se sklo jen tak nevydrolí.. ale nemá náhodou někdo skušenost? (i když nikomu to nepřeju!!!)

určitě to má nějaký efekt, ale já to mám hlavně kvůli vzhledu... :)

A kdybych prostě nechtěl, aby tam nešlo vidět, tak si to nechám pokovat, ale to bych nikdy neudělal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik jsem dával si už nepamatuju, ale dělal mi to kámoš, takže jsem platil jen matroš a to ještě byla cena nižší než v krámě.

jinak tomu, že folie sníží teplotu v autě o 20°C (v létě v pařáku třeba z 60°C bez folii a s nima by tam bylo 40°C) snad nikdo nevěříte...

pokud jde o tu nerozbitnost, podle mě jde o to, že se sklo nevysype, takže když nějakej kokot rozbije okno, nebudeš pak půl roku z auta vyzbírávat střepy...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke já tomu celkem věřím.. Neříkám, že třeba ze 60 na 40°C, ale viděl jsem na vlastní oči teploměr za sklem bez a s foliema..

A i pocitově, poté co sem měl folie se mi do auta sedalo mnohem líp než když jsem tam folie neměl.. a pokud mám posoudit v létě s Fabii no tak to je nediskutovatelné, do Oktávky se dá aspon nastoupit, což se o Fábce bez otevření dvěří na půl minuty nedá říct (má pouze SunSet z výroby).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo, můžu mít jiné pocity jak ty.. já ty folie poznal hned až mě to šokovalo..

Každopádně taky nechávam chvilu otevřený dveře. Po rozjzdu okýnka a pk už si nemohu stěžovat. A např když si na chvilu odskočíš a necháš to na slunku, tak většinou chladné klima vydrží..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
OK, já tomu nevěřím. mám folie a v létě je auto na sluníčku tak rozpálený, že se musí nejdřív vyvětrat než můžu nastoupit a to jsou Bruxsafoly docela dobrý folie

Hele Bruxafol folie moc dobry nejsou dělaji se v Číně ale maji Nemeckou licenci . a věřte mam pravdu už sem pár folií skusil a namontil ani moc dlouhou stalo barevnost nemaji :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevíte někdo jak je to se zárukou, pokud si nechávám dělat folie jinde než v autorizovném servisu. jak jsem četl, i když okna nevyndavají, tak sundávají tapec apod. Mám jenom obavu, aby kvůli tomu někdo nedělal dusno v případě nějakých reklamací, které s tím nemusí přímo souviset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdarec, tak ja sem se dle vzoru Dadacka objednal u Sunshield Brno, cenu dle ceniku a dle telefonu 4200kc cele auto + predni protislunecni pruh 300 penez, tak su zvedavej jak to bude vypadat, jen ten predni pruh asi jeste stopnu, pac mam novou diru na prednim skle tak se mozna rozhodnu ho nechat vymenit a pruh by sel az potom, jeste uvidime. Pak podam refereat.

Jinak jsem si nechal nacenit Trieste a nabidka byla pri tech samých foliich Suntek HP 5254kč bez pruhu, takže Sunshield jasna volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak panove, mam den po montazi folii od SunShield Brno a jak jsem sliboval reference:

Prace vypada na prvni pohled velice kvalitne odvedena, nenasel jsem zadnou chybu vlas bublinku proste nic, ale pravda je ze mam dost doskrabane skla - predchozi majitel s nima asi serfoval po pisku jinak nechapu jak to mohl tak dodrapat - ale jak rikam folie jsou tam a prace bez problemu a vypada opravdu suprove odvedena. Folie suntech HP 15 na cele auto + protislunecni pruh na predni okno. Dle ceniku i ma finalni cena 4500kc. 

Dodacka: rano na osum jsem to pristavil, ve tri odpoledne po praci jsem si to vyzvedl.

Navic: dostal jsem navic poukaz na 400kc slevu na dalsi auto omezenou do 7.2010, uterku na folie, instruktaz co muzu a co nesmim, cim cistit folie.

Zaruka: zaruka na montaz je dozivotni, zaruka na folie je 5let

Takze ja jsem naprosto spokojen a vrele vam tuto firmu doporucuji. Navic jsem vyskemral zbytky dolii a zkusim zatmavit predni mlhovky - kdyz to bude hodne snizovat svitivost tak to pude hnedka dolu ale kdyby to bylo pekne tak uvidim.

Foto pridavam - auto je jak prase, pac je venku hnusne tak prosim koukejte jen na folie :) jinak foceno rano a za opravdu skaredyho pocasi takze je videt jak je videt z auta kdyz venku neni nic moc pocasicko, protislunecni pruh je ze stejne folie takze zevnitr je i pres nej videt ven, a pak foto dozadu.

post-43178-1274172216,9085_thumb.jpg

post-43178-1274172227,0243_thumb.jpg

post-43178-1274172236,8589_thumb.jpg

post-43178-1274173288,1822_thumb.jpg

Editováno: , autor: Cizap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...