Přejít na obsah

Oblíbená značka autokosmetiky


acter

Doporučené příspěvky

Když používáte Sonax je to i na metalízu nebo se používá něco jiného na metlu??? ;)

Pred casem, kdyz jsem sel kupovat Tempo, se me prodavac zeptal, na co to mam, rekl jsem, ze na metalizu a on s hruzou rikal, ze na metalizu se Tempo nemuze pouzivat... (???)...tak jsem koupil takovou sracku, ridci a vonavejsi :-) za 199,-...

Tím Tempem by jsi odbrousil vrchní čirý lak, prodavač byl machr, buď rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když používáte Sonax je to i na metalízu nebo se používá něco jiného na metlu??? ;)

Já mám metalizu a používám tento. Myslím, že tam to je spíše bráno dle kvality laku /nové, zvětralé apapod/ a podle toho je tam odstupňováno i ten wosk, já beru ten nejjemnější s číslem 1

post-31-1175518239_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem nasel na netu toto :

317 100 SONAX Leštěnka na metalízu - 250 ml 186.83 Kč 0 Kč 186.83 Kč počet

317 200 SONAX Leštěnka na metalízu - 500 ml 274.89 Kč 0 Kč 274.89 Kč počet

No a ted jestli ma cenu kupovat drazsi vyrobky z rady Xtreme Serie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem nasel na netu toto :

317 100 SONAX Leštěnka na metalízu - 250 ml 186.83 Kč 0 Kč 186.83 Kč počet 

317 200 SONAX Leštěnka na metalízu - 500 ml 274.89 Kč 0 Kč 274.89 Kč počet

No a ted jestli ma cenu kupovat drazsi vyrobky z rady Xtreme Serie...

Jestli to má cenu nevím, ale pokud v té řadě tam ten výrobek je, tak to beru z Xtreme série. V Sobotu jsem po zimě udělal z mé Fabulky auto jako nové. Škoda, že jsem si jí nevyfotil, po dvou dnech cesty do práce už je na ní prach.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Tescu a koupil toto. Je to na metalické laky tak jsem zvědav :palec2: A želvu tam neměli :feve:

Běžná leštěnka na metlu, rozhodně tím autu neublížíš, možná to nebude tak super jako Sonax, ale na 100% autí také prokoukne.

Já mám stále dárek od mámy, Platinum 2000, které znáš z reklamy Horsta Fuchse WS International a je to také v poho, když to s tím udělám, tak to vydží jako každá jiná leštěnice(a můžu na kapotě smažit vajíčka a střílet do autí ze vzduchovky jako u Horsta v TV reklamě :smich: ). No jinak jsem dnes dostal tu leštěnku od Sonaxu co ji tady někdo dříve presentoval, tak že mohu leštit jako vzteklý lol

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Tescu a koupil toto. Je to na metalické laky tak jsem zvědav :palec2: A želvu tam neměli :feve:

Běžná leštěnka na metlu, rozhodně tím autu neublížíš, možná to nebude tak super jako Sonax, ale na 100% autí také prokoukne.

Já mám stále dárek od mámy, Platinum 2000, které znáš z reklamy Horsta Fuchse WS International a je to také v poho, když to s tím udělám, tak to vydží jako každá jiná leštěnice(a můžu na kapotě smažit vajíčka a střílet do autí ze vzduchovky jako u Horsta v TV reklamě :smich: ). No jinak jsem dnes dostal tu leštěnku od Sonaxu co ji tady někdo dříve presentoval, tak že mohu leštit jako vzteklý lol

Kde parkuješ, půjdu si zastřílet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Tescu a koupil toto. Je to na metalické laky tak jsem zvědav :palec2: A želvu tam neměli :feve:

Běžná leštěnka na metlu, rozhodně tím autu neublížíš, možná to nebude tak super jako Sonax, ale na 100% autí také prokoukne.

Já mám stále dárek od mámy, Platinum 2000, které znáš z reklamy Horsta Fuchse WS International a je to také v poho, když to s tím udělám, tak to vydží jako každá jiná leštěnice(a můžu na kapotě smažit vajíčka a střílet do autí ze vzduchovky jako u Horsta v TV reklamě :smich: ). No jinak jsem dnes dostal tu leštěnku od Sonaxu co ji tady někdo dříve presentoval, tak že mohu leštit jako vzteklý lol

Kde parkuješ, půjdu si zastřílet :D

Přijď, mám novou baseballovou pálku a ještě není zajetá, ten tvůj ksicht se mi náramně bude hodit. Pokud by se ti to moc nelíbilo, ještě ti mohu strčit koule do svěráku a trošku zmáčknout, slyšel jsem, že to je náramně příjemná záležitost. A i kdyby to bylo málo, mohu tě přivázat za Lízu a trochu se můžeš proběhnout na laně za ní, takhle 60km/h se ti bude na 100% moc líbit, je to něco jako depilace těla, jen místo proužků s voskem používám asfalt na povrchu vozovky. Prý se dá kůže na těle vybílit až na kost, tak přijď, já se rád bavím.Co bych pro lidi, kteří se takto k Líze chovají neudělal, že?

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já používám amway a to je také bomba ;)

Neblbni, ta firma ještě existuje a podvádí lidi?

Jinak jak jsem se díval do poličky, tak tam mám od želvy něco s teflonem, už tři roky téměř nepoužité lol

Umývám na jaře a na podzim a leštit se dokopu málokdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dnes umyl komplet Lízu, vydrhnul zimní gumové koberce, vysál a vyčistil interiér, použil Platinum 2000 na lak a naleštil to, napustil plasty bordelem od Sonaxu a vyčistil okna. Líza je jako nová :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dnes umyl komplet Lízu, vydrhnul zimní gumové koberce, vysál a vyčistil interiér, použil Platinum 2000 na lak a naleštil to, napustil plasty bordelem od Sonaxu a vyčistil okna. Líza je jako nová :palec2:

A na střelby používáš diabolky nebo broky? :smich::kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Tescu a koupil toto. Je to na metalické laky tak jsem zvědav :palec2: A želvu tam neměli :feve:

Tak přesně tohle jsem si koupil taky, ale ještě nepoužil. Zjistil jsem, že jsou tam nějaké kovové částečky a mám strach to na to auto dát. Tak až to budeš mít naleštěný, tak dej vědět, jestli je to O.K.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady rozebíráme kosmetiku na karosérii tak se chci zeptat jestli už jste i čistili motor. Někdo to čistí vapkou. Já si nechal kdysi vyčistit motor u Felicie na myčce. První na motor nastříkal takovou sračku, nechal působit asi 5 min a pak to spláchnul horkou vodou. Motor vypadal skoro jako nový z výroby. Teď si nemůžu vzpomenout jak se to kdysi jmenovalo. Bylo to na čištění motoru. Kámoš to měl v dílně... Mě se vždy líbí jak to mají na tuningsrazech ti maníci vyleštěné i v motoru. A jako by to měli stříklé nějakým lakem, že se jim to leskne ty černé hadice... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady rozebíráme kosmetiku na karosérii tak se chci zeptat jestli už jste i čistili motor. Někdo to čistí vapkou. Já si nechal kdysi vyčistit motor u Felicie na myčce. První na motor nastříkal takovou sračku, nechal působit asi 5 min a pak to spláchnul horkou vodou. Motor vypadal skoro jako nový z výroby. Teď si nemůžu vzpomenout jak se to kdysi jmenovalo. Bylo to na čištění motoru. Kámoš to měl v dílně... Mě se vždy líbí jak to mají na tuningsrazech ti maníci vyleštěné i v motoru. A jako by to měli stříklé nějakým lakem, že se jim to leskne ty černé hadice... :palec2:

To co měl tvůj kamarád v dílně, byla na 99% ARVA.

Já, jelikož SONAX mi sedí na vše, bych dal třeba tohle:

http://www.sonax.cz/web/image_cla/11248725...cistcmotoru.jpg

Tady na té stránce je to třetí od spodu: http://www.sonax.cz/web/view.php?cisloclan...2&rstema=24

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palo a tohle na to nastrikas a utres nebo jak to funguje?

Když se díváš na ty stránky, tak se podívej jak se s tím pracuje ty Bakalářu. Nastříkáš to tím, necháš působit tak 4min. a potom to opláchneš wapkou, může být i studená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...