Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

s tímhle štěstí ve Fabii nepořídí

Tak už jsem tady těch 12 stránek přelouskal asi 10x a jsem z toho volaaký zmetený .Mám F1RS 2003/9 komforku 433E kodování 00067 a okýnka samozřejmě dovírají jen klíčkem a trojtlačítkovým vystřelovákem ani náhodou.Při návštěvě u člověka,která mi dělal čip a má spoustu zajímavých programů a letitou praxi ,jsem ho požádal o dotahování-do.Pustil do toho tušín program dlouhého kodování-od motordiagu a stále nic.U superba 2002 to šlo bez problemů vagem.Tady píšete,že to jde do roku 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je demo, které nekomunikuje s Fabiáckými komfortkami. Pokud vím, tak ostrá verze (které by to měla zvládnout) nikdy nebyla uvolněna do oběhu. Aktivace oken v supu je úplně o něčem jiném. Pokud chceš stahovat okna dálkou, tak VDS-pro

Mám zakoupen koding kalkulátor od motordiagu za1131kč .Zítra budu instalovat do notase a hrát si.Co to je VDS-pro? a tím to jde?A to co mám od motordiagu je k ničemu?Dík za objasnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zakoupen koding kalkulátor od motordiagu za1131kč .Zítra budu instalovat do notase a hrát si.Co to je VDS-pro? a tím to jde?A to co mám od motordiagu je k ničemu?Dík za objasnění.

VDS -PRO JE NA UPRAVU ADRES V KOMFORTCE.KODING.KALKULATOR JE NA FABII K NICEMU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coding calk. je ti u Fabie naprosto k ničmu

Asi jsem opravdu počítačová lama.Už to studuju půl roku a efect nic moc.Mám vag kabel, počítačů několik ,ale použít to umí syn já moc ne.Ono to při věku 52 moc nejde.Ti mladší se učili počítač ve škole.To mi samozřejmně neomlouvá-musím se stále učit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem opravdu počítačová lama.Už to studuju půl roku a efect nic moc.Mám vag kabel, počítačů několik ,ale použít to umí syn já moc ne.Ono to při věku 52 moc nejde.Ti mladší se učili počítač ve škole.To mi samozřejmně neomlouvá-musím se stále učit.

NEJLESI JE NEKOHO NAJIT KDO TI TO UDELA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ale prostě to nechápu, proč se s tím tajnůstkařilo...

VAS, ale třeba to jde i přes něco jinýho, vyzkoušej se připojit a jestli ti to po odemknutí 11 povolí v 27 přepis jednotlivejch adres...

Ahoj, poradte prosim amaterovi - mám zapujcenou tuto diagnostiku (1. obr), dostanu se v adrese 46 az na 27 a tam to posledni okno (2. obr) mi je nejasne.

Prvni adresa by mela byt (predpokladam, ze to po mne chce uvedene DEC) 138. Po zadani tohoto cisla a kliknuti na "cteni" se nic nedeje.

Login zadanim 19283 ohlasil OK. Znamena to, ze to s timto zarizenim nelze?

diky za radu

post-37797-1252078181_thumb.jpgpost-37797-1252078201_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten, že i na adrese 26 nezjistím nic - buď je to bez odezvy anebo ohlásí nedostupnost. A taky nechápu ten druhý řádek - počet bytů - co za hodnotu tam mám zadat? Asi to dělám špatně - jestli to někdo znáte, prosím o blbuvzdorný popis postupu. Děkuji všem předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem tady těch 12 stránek přelouskal asi 10x a jsem z toho volaaký zmetený .Mám F1RS 2003/9 komforku 433E kodování 00067 a okýnka samozřejmě dovírají jen klíčkem a trojtlačítkovým vystřelovákem ani náhodou.Při návštěvě u člověka,která mi dělal čip a má spoustu zajímavých programů a letitou praxi ,jsem ho požádal o dotahování-do.Pustil do toho tušín program dlouhého kodování-od motordiagu a stále nic.U superba 2002 to šlo bez problemů vagem.Tady píšete,že to jde do roku 2005.

Od 8/2004 má Fabka LIN-BUS. (datum opraveno)

Editováno: , autor: ivomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten, že i na adrese 26 nezjistím nic - buď je to bez odezvy anebo ohlásí nedostupnost. A taky nechápu ten druhý řádek - počet bytů - co za hodnotu tam mám zadat? Asi to dělám špatně - jestli to někdo znáte, prosím o blbuvzdorný popis postupu. Děkuji všem předem.

Je divne ze nic neprectes na adresach bud ten pristroj je nanic nebo nechapes o co jde kde se co ma prepsat.Neber to osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je divne ze nic neprectes na adresach bud ten pristroj je nanic nebo nechapes o co jde kde se co ma prepsat.Neber to osobne.

Nejsem sice odbornik, par krat jsem vsak pracoval s VAG i VAS - bezne veci, vymaz chyb, nastaveni zapipani centralu a pod. Ale toto je pro mne uplne nove, hlavne ten radek - pocet bytu. Tak kto poradi? Ani obrazky nic nenapovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten, že i na adrese 26 nezjistím nic - buď je to bez odezvy anebo ohlásí nedostupnost. A taky nechápu ten druhý řádek - počet bytů - co za hodnotu tam mám zadat? Asi to dělám špatně - jestli to někdo znáte, prosím o blbuvzdorný popis postupu. Děkuji všem předem.

já bych řekl, že ta věcička prostě neumí číst/psát do paměti fabiácký komfortky. Nahoru se podle mě píše adresa a dolu hodnota pro tuto adresu

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...