Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Hele, co dělám špatně? Spustím VDS-PRO, spojím se s 46, zadám login 19283, objeví se Result: OK, ale 27 - zápis do eeprom nikde nevidím. Do dělám špatně?

Tipnul bych to na špatnou verzi VDS-PRO. Taky jsem to řešil, že si mi po správném loginu neobjevila možnost 27.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co dělám špatně? Spustím VDS-PRO, spojím se s 46, zadám login 19283, objeví se Result: OK, ale 27 - zápis do eeprom nikde nevidím. Do dělám špatně?

V menu jsou speciální funkce napiš 27 a zbytek se otevře. B)

EDIT: necituj příspěvky s obrázky

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ono vedel niekto otom ze ked sa predlzi zamykaci alebo odomykaci impulz tak okna idu dolu alebo hore tak isto jak ked sa vopcha kluc a drzi sa v hornej ci dolnej polohe

zak ze volaco by sa dalo poriesit s komfortkami 3 generacie aj bez prepalenia eepromky

no teď si nejsem jistý, že zcela chápu příspěvek, ale stahování oken pomocí klíčku v zámku je popsáno v návodu k vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teď si nejsem jistý, že zcela chápu příspěvek, ale stahování oken pomocí klíčku v zámku je popsáno v návodu k vozu.

ved to je jasne...ja len vravim ze ked predlzis priklad zamykaci inpuls na cca 15s tak okno ti vide hore...to znamena ked stlacis do musi byt cca 15s impulz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved to je jasne...ja len vravim ze ked predlzis priklad zamykaci inpuls na cca 15s tak okno ti vide hore...to znamena ked stlacis do musi byt cca 15s impulz

furt nějak nechápu. To jako, že když 15 sekund podržím stisknutý čudlík na DO, tak otevřu okna, aniž bych před tím musel přepsat údaje v jednotkách dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dnes se mi taky podařilo ... stahování oken pomocí D.O. už mně také funguje ... Velký dííík patří JaKrovi a Bobíkovi za cenné informace a radu

Jen mám trochu pochybnost ... Bobík uvádí, že hodnota 8A(hexadecimálně) se má odečtením 8-čky přepsat na 83, mně to ovšem vychází na hodnotu 82. Co si o tom myslíte???

Tak čím přepsat ? 82 ? Ještě tady někdo psal že nepřepisoval první tři adresy a ty si je přepsal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...