Přejít na obsah

Vibrující spojkový pedál


gi..gi

Doporučené příspěvky

Nazdar kluci...... Kdyz proslapnu spojkovy pedal a zaradim rychlost,tak mi pri proslapnuti pedalu dolu i nahoru vybruje do nohy ! Asi ty same vybrace pocituji i kdyz se za jizdy nechtene opru do spojkoveho pedalu...... Ma to taky nekdo ? Poradite mi ,jesli je to normalni,nebo mam neco v neporadku ? Mam 1,2Htp a mam najeto 45000 . Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preji pekny vecer !

No ja mam neco podobneho mam najeto 25000 a kdyz seslapnu pedal tak na konci jeho drahy citim jemne jakoby vrneni. Neni to nic hrozneho jen si toho proste vsimnu. Rekl bych, ze to dela jen, kdyz je auto zahrate a radim smerem nahoru. Na miste,kdyz ho seslapnu tak nic nepozoruji. No priznam se, ze prestoze je auto jeste v zaruce tak nevim zda to resit. Predstava, ze me rozhodi spojku nevim.

Razeni jde naprosto v pohode,zadne skubani pri rozjizdeni jen v tom pedalu take neco trosku citim,ale je mozne, ze nekdo jiny by to ani nezaregistroval. Mam take 1.2.

Treba to odezni, nebo to moc resim .... :)

Nejsou to zadne vibrace, jako ze by se chvel pedal a skubalo me to nohou,akorat to proste clovej registruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já mám tdi 1.9 a pociťuji ty samé vibrace na spojkovém pedálu jako "gi-gi".

mám najeto 33tis. km a nevím zda je něco v nepořádku.s tdi jezdím až teď a koupil jsem ho před měsícem.

může odpovědět někdo znalý problému?

za odpověď děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim jak to mate vy, ale za studena to nedela objevi se to az, kdyz je zahraty motor. Ja bych to nazval jako takove mirne vrneni, ktere je nepatrne citit na konci drahy pri zmacknuti spojky. Dela to jen pri razeni smerem nahoru tzn 1- 5 stupen pri podrazovani to nepocituji i na miste pokud znacknu spojku nic necitim.

Je to blbost neni to nic fatalniho jen to proste pri razeni registruji. Ja mam najeto 25 000 a az pujdu na garancku tak jim to reknu,ale nedelam si iluze.

Osobne s tim nemam problem jen mam strach jako vy zda to neni naznak neceho ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...