Přejít na obsah

Jak dostat peníze z někoho


Kokeš

Doporučené příspěvky

Mám problémek,jedné osobě sem poskytl služby(nákup dílů).Byla sepsána smlouva o tom,že po dodání zboží se ode dne dodání bude počítat 14 denní lhůta,ve které je povinnen kupujíci zaplatit částku na konto.Ve dne dodání byla smlouva podepsaná oběma stranami.Ale je to už měsíc a furt se nic neděje,dotyčný nereaguje ani na maily,mobil,sms,a když sem se snažil dojít k nim,byli na mě poštváni psy.Prostě zastihnou je nemožný.Už se vám to někdy stalo?Co mám dělat?já newím?M8m to udat na policii či jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v naší demokracii je to celkem běžné a hodně smutné, neuděláš s tím nic, pomalu se rozluč s penězi, samozřejmě se můžeš soudit a bude to o tom, že nedostali fakturu, zboží si nepřevzali, a když by jsi náhodou měl podepsané papíry, tak musíš jen od oprávněného zástupce, bude tě to stát prachy za soudy a pak ti to po dvou letech tahanic budou splácet, pokud je vůbec dostaneš k soudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak když soud vyhraješ tak by to měl žalovaný všechno uhradit... ale nevím jestli svýho právníka musíš ty nebo jestli by taky i on to hradil... ale spíš se stotožnuji s názory kluků a vymahače dluhů. Taky je otázka jakou částku tě dluží, ale řešil bych to tak... Mam taky jeden vroubek s jedním zmrdem a dluží mi taky nějakou korunu, jenže než sme ho našli tak mezitím sedí v base tak hold až vyleze... Aspoň mam podepsanou směnku. Každopádně vím jaké to je, ale neuděláš nic. Jdi po něm s vymahači jestli to stojí za ty prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak když soud vyhraješ tak by to měl žalovaný všechno uhradit... ale nevím jestli svýho právníka musíš ty nebo jestli by taky i on to hradil... ale spíš se stotožnuji s názory kluků a vymahače dluhů. Taky je otázka jakou částku tě dluží, ale řešil bych to tak... Mam taky jeden vroubek s jedním zmrdem a dluží mi taky nějakou korunu, jenže než sme ho našli tak mezitím sedí v base tak hold až vyleze... Aspoň mam podepsanou směnku. Každopádně vím jaké to je, ale neuděláš nic. Jdi po něm s vymahači jestli to stojí za ty prachy

záleží jestli máš právnéka nebo advokáta, a pozor vymahači Ukrajina je trochu dvousečná zbraň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem někdy před mnoha lety někomu dal na fakturu se 14 denní splatností. A pak jsem to z něj tahal dost dlouho. Ve finále jsem se nasral a dal jsem mu ultimátum. Buď tehdy a tehdy zaplatí nebo to bude hodně bolet a nejen fyzicky. Nakonec v daný termín zaplatil. Sice jsem to z něj dostal v australských dolarech, ale dostal. Zcela evidentně prachy neměl, ale to mně vůbec nezajímalo, to věděl už v době, kdy bral na dluh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...