Přejít na obsah

Sklatony Olomouc


kitt

Doporučené příspěvky

me pokovovali fabku combi,vysledek ok,ale priste jsem sel do folii,proc?rano jsem tam dovezl auto,mel jsem pro nej dojet v pet odpol,tak me kamos zavezl pres celou ol,prijdu tam a auto rozdelane a jest bez skel,tak jsem se zeptal,zda si delaji prdel nebo co,oni,ze za hodku mam prijit,ze predni a bocni jsou nahozeny hned a na zadni pouziji rychle lepidlo,za hodku prijdu a zacaly lepit zadni okno,rekl jsem ok a zacal jsem si sam s jednim mechosem nahazovat tapecirunky,rychle se stmivalo,domu jsem dojel o pul 9,staci.........cena 5500kc,u pr tapecirunku u ridice me uz nedrzelo madlo. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me pokovovali fabku combi,vysledek ok,ale priste jsem sel do folii,proc?rano jsem tam dovezl auto,mel jsem pro nej dojet v pet odpol,tak me kamos zavezl pres celou ol,prijdu tam a auto rozdelane a jest bez skel,tak jsem se zeptal,zda si delaji prdel nebo co,oni,ze za hodku mam prijit,ze predni a bocni jsou nahozeny hned a na zadni pouziji rychle lepidlo,za hodku prijdu a zacaly lepit zadni okno,rekl jsem ok a zacal jsem si sam s jednim mechosem nahazovat tapecirunky,rychle se stmivalo,domu jsem dojel o pul 9,staci.........cena 5500kc,u pr tapecirunku u ridice me uz nedrzelo madlo. :doh

A jak si spokojený se samotným tonováním? Jak to máš dlouho? Přes zimu? Viděl jsi Občanského joudu jak mu odrazem z pokovených oken začalo hořet auto? Furt nevím, dost peněz a ještě by mi zhořelo auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nevidel,ale zda se mi to jako blbost.Pokoveni jsem delal tenkrat proto,ze ty folie nebyli tenkrat tak kvalitni,ted je to naopak,jinak sem s tim nemel problem,zase tak zrcadlove to nebylo a to bylo nad ramec atestu,videl jsem feldu pokoveni po 6 letech,,mela takove pricne prasklinky.nechci tady nikoho hanit,technologie se kazdy rok zlepsuji,ale........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...