Jump to content

kitt

Uživatel
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by kitt

 1. Pro nás co máme Yeti: Co jste dokoupili na svou "příšerku" z příslušenství?? A jaké máte zkušenosti?? Třeba já dokoupil tu velkou vanu do kufru a i když se to zdálo jako dobrý nápad, praxe je opačná. S tou vanou příjdete o síťový program a boční ohrádku a po sklopení sedaček je tam moc velký rantl a taky vše v kufru bruslí . Výhoda, nevím co bych musel vézt v kufru aby se to dostalo přes Prahové lišty jsou super, pěkně vypadají a ještě se nešpiní, bez nich se pod dveřmi dostává binec na vnitřní část prahů a s nimi ne. Přišel s tím kamarád co ho má taky a bez nich a je to tak. Koncovka výfuku, za pár korun a vypadá to mnohem lépe. Prahové stříbrné lišty, v provozu to sjednotí špína a nejsou vidět. Zase když je to umyté, vypadá to dobře.
 2. kitt

  SWING

  Ve Škodě ti ho zjistí ...
 3. kitt

  Kde jste prodali své auto?

  Přeji ať to dobře dopadne. Všechny dražší auta jsem prodal v aaa. Poslední zkušenost ESA-AAA, ESA do 100t AAA 110t = prodáno. Fakt je, že je to hrozně dlouhý a musíš projevit obchodního ducha jinak tě vezmou na hůl. Prodat bez problémů je k nezaplacení, zažil jsem dopis od právníka po prodeji auta a i když to dopadlo dobře, toho času a peněz za právní pomoc, už nee. Ale je to samozřejmě věc každého soudruha jak prodá auto
 4. kitt

  SWING

  Nezkoušel někdo tohle: http://goo.gl/cqeqT9 Idea je připojit jako druhou anténu po výměně 1/2 din radio a nechat to v palubce případně b sloupku podle místa kam se vleze.
 5. kitt

  Repase vstřiků

  Nemáte někdo zkušenost s repasí vstřikovačů u dieselpoweru?
 6. Když jsem byl v servisu, tak u mého auta vyskočilo, že se má upravit kabeláž za ovladačem climatroniku. Něco je potřeba objednat a pak to upraví. Podle toho co jsem pochopil se to týká všech yetin. Je to pokyn ze škodovky. Jen pro info.
 7. kitt

  2.0 TDI PD (103 kW)

  Majkie: Mrkni se na forum dieselpower.cz. Servismani spíš doporučí právě bkd. Třeba tady: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=114350&postdays=0&postorder=asc&start=0 Je tam toho víc a nejen o 2.0TDI. Navíc každý motor má svoje pro i proti.
 8. kitt

  falesne vybojky na ceskem e-shopu

  Hoši, zbytečná histerie. Čekal bych to, kdyby tě poslali do háje, ale když ti nabídnou řešení problému, tak jak se sluší a patří??? Určitě to teď nebudou prodávat dál, ale začnou to řešit. Využívám cc-autodily (jelda) několik let, ne že by vše bylo 100%, ale vždy vyřešeno (jelda) k mé spokojenosti. A o to jde, nebo nikdo z vás nikdy neudělal chybu? A jasně, už z principu trhu jsou koncoví prodejci, nebo myslíte, že cc vyrábí nd??
 9. kitt

  Bouračka na parkovišti

  Vždy, když jsem něco řešil na pojistku, tak jsem dosta fakturu s celkovou částkou. I z havarijní i z viníkové pojistky. Jinak jsem rád, že aspoň něco málo se povede chytit, mám auto odřený ze všech stran, naposledy jsem přišel o zrcátko.
 10. kitt

  Pazvuky ze zadu vozu

  Koupil jsem: http://www.cc-autodily.cz/drzak-trmenu-kotoucove-1 http://www.cc-autodily.cz/drzak-trmenu-kotoucove-2 a nechal jsem to v servisu vyměnit.
 11. kitt

  Pazvuky ze zadu vozu

  Mě to dělalo na nerovnostech a byly to držáky třmenu brzdy, teda spíš desky, ale právě kvůli držáku třmenu.
 12. kitt

  Záruka karoserie u OII

  O2 rv 2006 z německa, vyplněná serviska, bez problému výměna kapoty (11/2011). Stačilo, že to koroduje, chce to zajet do servisu, ať se na to mrkne garanční technik.
 13. Jestli myslíš, že nefouká topení, ale vše ukazuje že jo, tak stalo se mi to taky, musel jsem koupit nový ventilátor do topení.
 14. kitt

  Akční nabídky, změny cen a výbav CZ

  Přidám čerstvou zkušenost. Poptával jsem Fabii Combi Magic v ceně necelých 300t a nejlepší sleva byla 13t. Hodně prodejců nadsazovalo ceny a dávali tak větší slevu :smich: Ale to už dnes snad každý prokoukne A co mě překvapilo úplně nejvíc, tak třetina nabídek měla správné ceny. Ostatní měly nějaké vady v ceně ve prospěch škody. Jen jeden v můj prospěch
 15. kitt

  Akční nabídky, změny cen a výbav CZ

  Záleží kdy to bylo, teď už bys takovou slevu nedostal. Změnili se podmínky.
 16. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Bojler: Ano záměrně 1,4 a combi jako varianta k fabia combi 1,2htp 51kw. Kdo má 1,4 si ji chválí. Kolik jezdí fabii se 40kw nebo 44kw motorem a jsou spokojeni Jen zdůrazním, že to nikomu nevnucuji každý ať vybírá dle svého A ještě Bojler: díky za to vlákno o akcích a výbavách
 17. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Zkusím něco vložit configuration (2).pdf
 18. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Co myslíš?? Auto stojí 284900,- + 15000 je za paket. Takto chodí i nabídky od prodejců. A takto to je v konfigurátoru. Jinak je mi jasný, že si každý auto volí sám.
 19. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Příklad u mé konfigurace Octavia Combi Tour Trumf 1,4: SK - 11999,- jejich základ 600,- paket plus 208,- výhřev sedaček 12807,- celkem - dnešní kurz euro 24,25 při tomto objemu koupím euro nejhůře za 24,20 to je 309929,40 kč CZ - tak abych se skoro dostal na slovenskou výbavu (třeba jumbo box nejde ani doobjednat a sk je v paketu): 284900,- náš základ 15000,- trumf plus 900,- 3hlavová opěrka 5000,- tonované skla 10900,- boční airbagy 4000,- centrál DO 5000,- mlhovky 9500,- výhřev sedaček 335200,- celkem Nepočítám slevy, na slovensku může být procentuálně stejná jak v cz, to že mi v Žilině nabídl 3% nemusí být strop. A ještě jsem tam nemohl dát třeba radio swing v sk + 134euro nebo craterisy za 88euro a v cz vůbec nejde! Takže, souhlasím s Bojlerem, je vidět, že je hodně v obraze Komodor je podle mě mimo, pořádně se nepodíval co je ve výbavě aut, protože ten rozdíl není jen v zadní sedačkách. Spíš by mě zajímalo proč to tak je??
 20. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Něco na tom bude. Prubnul jsem přes vybermiauto.cz Octavii Tour a první nabídka s ceny 308900,- sleva 9000,- V tom případě je lepší koupit v sk.
 21. kitt

  Octavia Tour Trumf

  Stavil jsem se v Žilině ve škodě a na tour trumf mi nabídl slevu 3% Jen pro info.
 22. kitt

  Akční nabídky, změny cen a výbav CZ

  Drive mě zaujal, tak jsem se na něj ptal a měli by být dva stupně výbavy, drive - prima + DO a mlhovky, a něco jak ambiente+ s cenou 399t
 23. Třeba my jsme ho koupily za cenu tsi motoru Ale jinak to byl nejlevnější diesel motor, asi jako teď bude hooodně 1,2tsi
 24. Maxíka získáš jen výměnou celých budíků, které mají maxidot. Budíky s MFA předělat na maxíka nejdou. Ale to už tu je napsané, 2 stránky tohoto topicu bys přečíst mohl. Počkej až budeš hledat info třeba o columbusu, to je panečku topic
×