Přejít na obsah

ČR - SR


culda

Doporučené příspěvky

no taky zrovna Slováky nemiluju ,ale přeju jim ,at to letos vyhrajou ,ten rozhovor jsem neviděl a moc by mě zajímalo kdo to řekl. ( jestli to je vůbec pravda )

Chceš povedať že klamem??? lollollol

Meno si nepamätám - bol to taký menší, s krátkou bradou a hrozne šušlal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meno si nepametam ... to je fakt blby rikat ze nekdo neco rikal kdyz ani nevis kdo. Kazdopadne jestli rikal, ze nam o nic neslo tak to byl nesmysl. Fandim Cechum a pak hned Slovakum jako snad vetsina ceskeho naroda. Jinak to ze sme MISTRI o tom snad neni pochyb ne ? Uspechy obou tymu jak naseho tak vaseho jsou dost neporovnatelne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bol nádherný hokejový deň -_- Naši vyhrali, vaši vyhrali, paráda B)

Akurát ma neskutočne naštval ten český šušlavý censored (nepamätám si meno), ktorého naši reportéri odchytili po včerajšom zápase a dali mu zopár otázok. Jeho odpoveď bola, citujem "Dnes jsme nehráli naplno, protože nám o nic nešlo. Slováci zas hráli ten svúj hnusnej hokej a vyšlo jim to. Kdyby jsme hráli naplno, Slováci nemaj šanci."

Toto je jediná vec, čo neznášam na českých hokejistoch - to ich sebavedomé, sebaisté a arogantné správanie v štýle "jsme mistři - kdo je víc" :fakac:

A potom sa čudujte, prečo veľa Slovákov fandí tomu tímu, ktorý hrá proti Čechom kol120

Já pokud jsem přepnul na vaši Dvojku, tak tam pořád byly záběry Vašeho "fantastického" zápasu proti nám. Děláte z toho senzaci a přitom se zas až tak nic nestalo. Naši prohrávají dost často a nikdo z toho nedělá senzaci roku, ale vaše Dvojka oslavuje celý následující den. Myslím, že kdyby jste porazily kohokoliv jiného, senzace to nebude. Toď můj názor a věřím, že se naši vzchopí!!!!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meno si nepametam ... to je fakt blby rikat ze nekdo neco rikal kdyz ani nevis kdo. Kazdopadne jestli rikal, ze nam o nic neslo tak to byl nesmysl. Fandim Cechum a pak hned Slovakum jako snad vetsina ceskeho naroda. Jinak to ze sme MISTRI o tom snad neni pochyb ne ? Uspechy obou tymu jak naseho tak vaseho jsou dost neporovnatelne :D

Čau Michale!!! SOUHLASÍM!!! :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic proti Slovákům, ale z duše mi vadí takoví slovenští nacionalisti, kteří vyrývají proti Čechům už jen z principu a tvrdí, že pak Slováci raději fandí týmu, který hraje proti nám :ble. A jejich komentáře na naše výkony v osmifinálové skupině snad ani nebudu komentovat!!! Nikdo jim nevnucoval, aby se oddělili. Kdo jim kdy křivdil nebo hanil jejich výsledky? Je to úspěch, že se dokázali vyšplhat až do MS skupiny A. Tak ať zbytečně nikdo neprudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meno si nepametám , a byl to vůbec Čech ?

Niekto z nás dvoch je nechápavý - a ja to nie som.... Bol to český hráč a mluvil - ešte mi nebodaj začni nahovárať, že slovenskí hráči dávajú rozhovory zásadne po česky :smich::smich::smich:

jestli jsi vůbec koukal na hokej ,hlavně že víš kdo to řekl ,takovou blbost že onic nešlo ,myslím si že to bylo trochu jinak a bylo řečeno že Slovákům šlo o vše a nám zase až o tolik nešlo ,o vše nám šlo s Kanadou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Culda: :palec2: :palec2:

meno si nepametám , a byl to vůbec Čech ?

Niekto z nás dvoch je nechápavý - a ja to nie som.... Bol to český hráč a mluvil - ešte mi nebodaj začni nahovárať, že slovenskí hráči dávajú rozhovory zásadne po česky :smich::smich::smich:

jestli jsi vůbec koukal na hokej ,hlavně že víš kdo to řekl ,takovou blbost že onic nešlo ,myslím si že to bylo trochu jinak a bylo řečeno že Slovákům šlo o vše a nám zase až o tolik nešlo ,o vše nám šlo s Kanadou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsi vůbec koukal na hokej ,hlavně že víš kdo to řekl ,takovou blbost že onic nešlo ,myslím si že to bylo trochu jinak a bylo řečeno že Slovákům šlo o vše a nám zase až o tolik nešlo ,o vše nám šlo s Kanadou

Neviem ako ty poznáš mená hráčov slovenského tímu podľa ich tváre - ja veru mená vašich hráčov podľa tváre nepoznám... A bohužiaľ, naša TV neuviedla v titulku jeho meno. Veľmi dobre si ale pamätám, čo povedal.

Inak bol to tento mamrd (akurát bol asi týždeň neoholený):

hamr_radek.jpg

Podľa www.hokej.cz sa volá Radek Hamr.

Snažím sa zohnať tú nahrávku, ak sa mi to podarí, dám sem link a môžte sa na vlastné oči a uši presvedčiť, kto tu vedie nacionalistické kecy...

Ale musím uznať, že vaša argumentácia je úplne skvelá - popreli by ste aj nos medzi očami, že áno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo Radek Hamr , tak rozhovor snim jsem taky slyšel ." dnes nám to nešlo ,Slovensku šlo o všechno a tak do toho šli víc než mi ".A jestli dal někomu rozhovor a řekl to co jsi psal a nebylo to jinak tak je pěknej magor a zřejmě neumí počít ,protože by zjistil ,že nám se Slovenskem stačil bod .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...