Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Takže jsem to sice na rychlo udělal, ale snad potěším s upravenou Octávkou.

Základ je dobrý, ale malé upravy bych si dovolil navrhnout. Kočku pryč, pokud tam teda nedorazí osobně (to by byla klamavá reklama :) ) a zmenšit počet barev a druhů písma. Ale je to jen můj názor.

Co se týká programu tak bowling byl jen návrh a máš pravdu, že to není jen tak. Pokec v hospodě bude bohatě stačit, protože budou noví návštěvníci a tak bude o čem povídat. Jen by to teda chtělo klidnější místo, aby jsme na sebe nemuseli řvát, když nás bude tolik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to sice na rychlo udělal, ale snad potěším s upravenou Octávkou.

Základ je dobrý, ale malé upravy bych si dovolil navrhnout. Kočku pryč, pokud tam teda nedorazí osobně (to by byla klamavá reklama :) ) a zmenšit počet barev a druhů písma. Ale je to jen můj názor.

Co se týká programu tak bowling byl jen návrh a máš pravdu, že to není jen tak. Pokec v hospodě bude bohatě stačit, protože budou noví návštěvníci a tak bude o čem povídat. Jen by to teda chtělo klidnější místo, aby jsme na sebe nemuseli řvát, když nás bude tolik ;)

Naprosto souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to sice na rychlo udělal, ale snad potěším s upravenou Octávkou.

Základ je dobrý, ale malé upravy bych si dovolil navrhnout. Kočku pryč, pokud tam teda nedorazí osobně (to by byla klamavá reklama :) ) a zmenšit počet barev a druhů písma. Ale je to jen můj názor.

Co se týká programu tak bowling byl jen návrh a máš pravdu, že to není jen tak. Pokec v hospodě bude bohatě stačit, protože budou noví návštěvníci a tak bude o čem povídat. Jen by to teda chtělo klidnější místo, aby jsme na sebe nemuseli řvát, když nás bude tolik ;)

Čau, ty jsi takový zkušený grafik, pokud máš nějaký návrh samolepky, tak ho pošli, aby se to dalo vytisknout. Mě už nic moc nenapadá a jsou to jen mé návrhy. Každý reaguje na něco jiného. Je to těžký, ale návrhy rád příjmu!!! Vložte je sem na fórum a něco vyberem a pak to hodíme na papír. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Marto - na tu nalepku bych dal normalni RSo a ne zadnej tuzing a tu modelku bych oddelal uplne ;)

Jinak bohuzel 21.10. mi to opravdu nevyhovuje takze nejspis nedorazim :(

Čau je škoda, že nedorazíš!!! Byl jsi u zdrodu moravského jádra!!! :feve:

Pokud se na nějaké samolepce domluvíme, určitě ti vzorek schováme!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dorazím...a bude se něco montit na autí..... :prc:

lol

Tak nějak bych si to představoval. Zajedem na nějaké větší parkoviště, pokecáme, uděláme nějaké úpravy, posedíme u nějakého nealka a pak to rozpustíme. Myslím, že by v případě úspěšnosti srazu neměl být problém uspořádat další. Prostě bude volný program!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dorazím...a bude se něco montit na autí..... :prc:

lol

Tak nějak bych si to představoval. Zajedem na nějaké větší parkoviště, pokecáme, uděláme nějaké úpravy, posedíme u nějakého nealka a pak to rozpustíme. Myslím, že by v případě úspěšnosti srazu neměl být problém uspořádat další. Prostě bude volný program!!! :palec2:

Jj..tak tak....tak mě na tu upravu bude stačit klíč na kola a hever.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako místo srazu bych zvolil (již pro hodně z nás známý) Globus... Ještě vymyslet rozumný čas, odpoledne už bude rychle ubývat světlo... :(

S místem souhlasím, není nic jednoduššího, než trefit ke Globusu. Po celém městě jsou cedule.

Čas bych navrhoval dopoledne 9.-10. hodin. Přizpůsobím se!!!

Jako další věc je, že nálepky budou tedy stát těch 20,- Kč. Firma je bude mít hotové do týdne. Poznámky akceptuji a proto udělám poslední verzi už bez ukázky, a uvidíte je až na sraze. :palec2: Pokud se přecejen objeví nějaký slušný nápad, budu vyčkávat do čtvrtečního večera. V pátek odesílám objednávku na 30-50 ks podle toho, kolik lidí ještě napíše, že jede. Snad to bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je zde jedno místo pro větší počet aut v oblasti Litovelského Pomoraví, kde sice není žádné občerstvení, ale příroda a prostor pro pokec a naše mazlíky!!! Jde o přírodní koupaliště Poděbrady u Olomouce, kde můžem náš sraz zahájit. Srazíme se u Globusu, pak se můžem přesunout na Poděbrady a dál se uvidí.

post-6110-1191329612_thumb.jpg

post-6110-1191329624_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je zde jedno místo pro větší počet aut v oblasti Litovelského Pomoraví, kde sice není žádné občerstvení, ale příroda a prostor pro pokec a naše mazlíky!!! Jde o přírodní koupaliště Poděbrady u Olomouce, kde můžem náš sraz zahájit. Srazíme se u Globusu, pak se můžem přesunout na Poděbrady a dál se uvidí.

Taky fajn platz....a plavky ssebou... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je zde jedno místo pro větší počet aut v oblasti Litovelského Pomoraví, kde sice není žádné občerstvení, ale příroda a prostor pro pokec a naše mazlíky!!! Jde o přírodní koupaliště Poděbrady u Olomouce, kde můžem náš sraz zahájit. Srazíme se u Globusu, pak se můžem přesunout na Poděbrady a dál se uvidí.

Taky fajn platz....a plavky ssebou... :smich:

Ty půjdeš ale první :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je zde jedno místo pro větší počet aut v oblasti Litovelského Pomoraví, kde sice není žádné občerstvení, ale příroda a prostor pro pokec a naše mazlíky!!! Jde o přírodní koupaliště Poděbrady u Olomouce, kde můžem náš sraz zahájit. Srazíme se u Globusu, pak se můžem přesunout na Poděbrady a dál se uvidí.

Ty woe, já se už lekl, že je to nějaká Olomouc u Poděbrad a né naopak :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Marto - na tu nalepku bych dal normalni RSo a ne zadnej tuzing a tu modelku bych oddelal uplne ;)

Jinak bohuzel 21.10. mi to opravdu nevyhovuje takze nejspis nedorazim :(

Čau je škoda, že nedorazíš!!! Byl jsi u zdrodu moravského jádra!!! :feve:

Pokud se na nějaké samolepce domluvíme, určitě ti vzorek schováme!!! :palec2:

Rad bych vazne ale jdu do prace :feve:

A samolepku bych si urco vzal pokud by se trosku jeste upravila :)

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hodně narychlo též něco vytvořil, ale je fakt, že aby to trochu vypadalo tak je potřeba nápad a čas.

Líbí se mi, že je na ní celá adresa fóra a sériový auto, necpal bych na pozadí až příliš tuningový auta. Ta od Matyse je zase pro změnu líbivější na pohled. Dal bych ty dvě nějak dohromady ;)

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hodně narychlo též něco vytvořil, ale je fakt, že aby to trochu vypadalo tak je potřeba nápad a čas.

Super, tak nějak bych si to představoval i já!!! :palec2::palec2::palec2:

Ještě mám jednu rozdělanou. Potřeboval bych jí pak v co nejlepší kvalitě a oni si to pak při tisku upravý. Měla by mít rozměr cca 5x9 cm +- nějaký milimetřík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...