Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

No a ja myslel ze nekam do alp :)

To Octavian: woe já jsem jenom obyčejnej dělník z čezu.. neplatíte za elektriku tak můžem jezdit leda na Klínovec.. lol

to Vrbic: ustřihněte nějakej drát vysokýho napětí nad rybníkem a uvidíš jak se bude z vody kouřit.. :smich:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12:55 béééééééééé tak mam první bouračku. Tedy tukanec. Parkoval sem a trefil me nejakej typek se seatem alhambrou Combi. nic velkyho, odrenej blatkik a naraznik a svetlo. Jenze je to leasing, tka sem vola policajty a uvidim co z toho bude. chjo., fuck:aggressive:

14:45 mno cekam uz skoro 2 h na policajty. je to bez zraneni, tka to nema prioritu, nastesti na to vidim z okna, tak sedi mv teple a delam jiny veci. skodu vidim tak na 20-30 tis,

odreny plast svetla ( asi vymena celeho) 8000 Kč???

lakovani blatniku a narazniku., 10-15000Kč ??? snad tam nabude nic jinyho. na narazniku mam ty ochrane listy. trosku to pobrala ,ale nevim ja kto stim budpu lakovat., chjo., je to maly, ale bude stim hormada sraniho a auto tak na tyden v servise., gtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .,.,

blby je, ze parkuju ve vjezdu k hospode, kde je zakaz vjezdu, mimo zasobovani, stojim na urovni znacky, ten druhej do toho zakazu vjel. sice je tma misto na nakaldak, coz popelari uz nekolikrat dokazali, ale nejakm uto nevyslo, sme zvedav co na to reknou policajti, tutove dostanu pojed za to ze parkuju v "krizovatce". lol

16:14, vyreseno, ja dostal domluvu za parkovani v kriuzovatce, on 1000 za bouracku. ted to jdu hlasit na pojistovnu a leasingovku. drzte palce

bouracka.JPG

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je den na dvě věci dneska.. mně zas praskla flexi ocelová hadice mezi baterií a uzávěrem u zdi takže jsme měli v kuchyni malou potopu..

Ještě, že máme plovoucí podlahu..

máte někdo tušení jestli může voda ublížit té podlaze? Díkes..

mno jasne ze muze., pokud mas nejakou obyc, tak se zkouti, udela vlny., koukej to rychle vysusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Žofka: přesně jak říká Blacky, suši a fofrem!!! proto říkám, do kuchyně jedině dlažbu! ;) hh

jako sem to hned vysušil ale kdybych to měl vysušit dokonale, tak musim rozebrat celou linku.. no to děte do .. počkam a kdyžtak to zkusim na pojšťovnu.. když už platim sakra pojistku.. akorát nevím jestli bude potřeba účet :help: nejlepší by byla faktura od firmy co pokládá.. páč mojí práci samozřejmě nikdo nezaplatí.. nebo to bude tak že nechám opravit a pojištovna zaplatí celou částku, práci i materiál?

kdo ví ať odpoví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší problém bude ,jestli máš pod podlahou lino ,to pak chce sundat podlahu ( jestli neni lepená ) ,jestli jo tak je to o.k. a nic nehrozí .Jednou jsem to řešil , vytopil nás soused .Pojistku platím 8 let a nikdy žádná škoda .Likvidátor z pojištovny mi řekl , že jsem ho měl volat hned při škodě , že teď když je to opravené nedokážu , že manželka jen nepřevrhla lavór.Takže jsem si škodu uhradil sám a pojistky u této poj. zrušil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12:55 béééééééééé tak mam první bouračku. Tedy tukanec. Parkoval sem a trefil me nejakej typek se seatem alhambrou Combi. nic velkyho, odrenej blatkik a naraznik a svetlo. Jenze je to leasing, tka sem vola policajty a uvidim co z toho bude. chjo., fuck:aggressive:

Tak to máš kliku, že ten střelec neujel :palec2: . Myslím, že v autorizáku ti dají všechny díly nové, a po dobu opravy máš nárok na náhradní auto - je to placené z pojistky vinníka .Jen je dobré jim to připomenout, rádi na to zapomínají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...