Přejít na obsah

Moje Fabulka bourala


Rodsten

Doporučené příspěvky

Tak auto je už v servisu. Servis zajistil na domluvenou hodinu likvidátora pojišťovny.

Bude výměna lišty v nárazníku, světla a puklice. Nárazník, dveře a zadní blatník se mají opravovat, ale likvidátor přiznal, že ten blatník je na hraně oprava/výměna a pokud servis bude chtít blatník měnit, musí po odstrojení ještě jednou likvidátora volat na focení. Tož tak, prozatím...

vzhledem ktomu, že mám káru taky na leasing, tak mě to velmi zajímá...tak pak dej vědět co a jak...držím palce..

Takže ještě jenou se zeptám:: při sebemenší škodě ( u auta na leasing), př. třeba poškrábání atd. je vždy lepší volat cajty???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, při sebemenší škodě by se mělo volat policajty. Jenomže jejich příjezd bude ohodnocen pokutou a body. No a protože manželka jen ví. že auto splacíme, ale nějak se nezajímá právně o to, že fyzicky to auto není naše, tak je nevolala. Udělal škodu jen na "svém" voze a ona to tak odhadla do 10 tisíc, já pak tipoval 20-30 a leasingovce jsem jako předběžnou škodu hlásil 30 tisíc. I dneska ten likvidátor se ptal, jestli byla na místě policie. Provinile jsem řekl, že ne, že toto manželku nějak nenapadlo. On jen prohlásil, že ani nebylo třeba. Tak prozatím to jde dobře.... Až to pojišťovna zaplatí, budu klidný. Ještě, že mám spoluúčast 5%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak autičko už mám opravené doma. Zadní blatník měnili + nějaký další drobný materiál kolem oken, lišty apod. Celková cena 40.480,- Kč, spoluúčast 5.000,-. Servis mi auto vydal, zbytek si vyřidí s leasingovkou a pojišťovnou sami.

post-1100-1181154783_thumb.jpg

Editováno: , autor: Rodsten
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

šejdířské autorizované servisy. To byla oprava na cca když to hodně přeženu 15 000 Kč. Jak vidí, že to jde přes pojišťovnu, dají tam takovou pálku, že bych je za to nakopal do pr..... Když jsem měl fábku na leasing, nějaký tupec mi lehoulince něčím odřel přední blatník. Lehce vyklepnout a nalakovat. Nic víc. Cena servistu 7500,- .Jinak pokud vím, tak policie nemusí být u nehody do 50 000 Kč, pokud se to už nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnenili zadny blatnik??????????

brácha měl kdysi obdobně nabouranou felicii a v autorizovaném servisu řekli, že aby za opravu mohli ručit, tak se musí blatník vyměnit. Jinak totiž nelze pořádně srovnat a antikorozně ošetřit vnější podběh. Nakonec brácha řekl, že si opravu udělá sám a od pojišťovny dostal na ruku 15 tisíc. Na auto samozřejmě nešáhl a s pomáčklým blatníkem jezdí dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...