Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Deny.Kr.: Jj tva fotomontáž byla opravdu hodně blízko, jsi dobrej -_-

Jen tak pro zajimavost, pravě čte toto vlákno 38 členů fóra, 6 hostů a 1 anonym, že by ten anonym byl zas někdo ze škodovky a bavil se tím :-)

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okrem toho volantu (ten sa mi nepaci vobec, ale to sa da riesit) a nie moc idelanych zadnych svetiel (mozno budu lepsie ked budu zapnute), to je super pokrok!!!

A to som minuly tyzden objednal noveho kombajna....mna snad porazi!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kvoli tejto posnanej financnej krize som uz nemohol cakat dlhsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Um Gottes willen!!! Dúfam, že sa ráno prebudím a táto obluda sa mi len snívala... Ten predok je snáď vtip!! Veď to vyzerá ako Čína, mix medzi Cherry A3, Lifan 710, Dongfend BF, no jednoznačne najviac to pripomína Brilliance BS4... Ak je toto vážne nová OII, tak končím... Garantujem vám, že po súčasných OII na skladoch sa zapráši tak, ako nikdy, sledujte predaje za október... Majitelia súčasných OII, tešte sa, práve vaše autá stúpli na cene...

Som tak šokovaný, že ani neviem, čo mám napísať :kol-129:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...