Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

teda mě ten přední nárazník přijde děsnej

Takovej ten nárazník určitě nebude, připadá mi to jak nějaké maskování, skutečný tvár bude možná pod tím hnusem:)

To jo,tohle mi připadá jako megatuzing

Asi tak a hlavně mi fakt přijde, že testujou nějakou technickou a ne designovou novinku, prt. jinak na tom autě není nic změněné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně,podle mně spíš technická záležitost než designová..a ten nárazník..spíš to pusobí jen jako provizorní dekl,pod kterým třeba může být uložené nějaké ústrojí,co na tom autě odlaďují,tak aby se do toho dobře lezlo,ale zas aby to moc neřvalo do okolí.. Jinak koukám na tu naloženou pr..l,co ji skoro táhnou po silnici..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně,podle mně spíš technická záležitost než designová..a ten nárazník..spíš to pusobí jen jako provizorní dekl,pod kterým třeba může být uložené nějaké ústrojí,co na tom autě odlaďují,tak aby se do toho dobře lezlo,ale zas aby to moc neřvalo do okolí.. Jinak koukám na tu naloženou pr..l,co ji skoro táhnou po silnici..

Tak tak, taky mě to hned trklo do očí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá spodná časť nárazníka je tá istá, ako bude mať Yeti (schválne si pozrite podobnosť s nárazníkom na výstavnom Yetim). Auto na obrázku je mula, na ktorej testujú komponenty Yetiho - prednú nápravu a brzdy B)

Jen si tak říkám,že jsem slyšel,že se s Yetim do výroby nepočítá, ale kdo se v tom má vyznat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá spodná časť nárazníka je tá istá, ako bude mať Yeti (schválne si pozrite podobnosť s nárazníkom na výstavnom Yetim). Auto na obrázku je mula, na ktorej testujú komponenty Yetiho - prednú nápravu a brzdy B)

Koukám, že také odebíráš Svět Motorů :smich: dneska mi přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá spodná časť nárazníka je tá istá, ako bude mať Yeti (schválne si pozrite podobnosť s nárazníkom na výstavnom Yetim). Auto na obrázku je mula, na ktorej testujú komponenty Yetiho - prednú nápravu a brzdy B)

Jen si tak říkám,že jsem slyšel,že se s Yetim do výroby nepočítá, ale kdo se v tom má vyznat..

yeti bude urcite, kamarad delal praxi ve vyvoji a videl i vyrobni vykresy, takze yeti urcite bude ;) , ale psst je to prisne tajne!!!! kol108

Editováno: , autor: gh0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá spodná časť nárazníka je tá istá, ako bude mať Yeti (schválne si pozrite podobnosť s nárazníkom na výstavnom Yetim). Auto na obrázku je mula, na ktorej testujú komponenty Yetiho - prednú nápravu a brzdy B)

Jen si tak říkám,že jsem slyšel,že se s Yetim do výroby nepočítá, ale kdo se v tom má vyznat..

yeti bude urcite, kamarad delal praxi ve vyvoji a videl i vyrobni vykresy, takze yeti urcite bude ;) , ale psst je to prisne tajne!!!! kol108

No řekl bych,že i kompletně připravené auto (co do dokumentace) jsou schopní stopnout,když se najde důvod a naopak..jinou studii pustí do výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yetti je oficiální, nemá cenu vůbec spekulovat, zda se oběví. Dokonce už je celé auto hotové a mělo být představeno v Ženevě 2009, jenže jak je všeobecně známo, před "pár dny" došlo ve Škodovce k výměně vedení ve vývoji a nový "šéf" si vyžádal několik technických změn, které ovlivní i vlastní design, takže není jisté, zda-li se představení neposune, ale asi ne, ikdyž teď mají v Bolce docela napilno, dokončit Fábii combi, nějaký to RS, novinky u Octávky, Superba...a do toho všeho ještě S2K...takže Yetti rozhodně není nyní priorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak "nový šéf" stopnul všechny projekty, ale yetiho by jsme se dočkat měli :)

Jak to myslíš, stopnul?? Tak Fábie combi a RS je snad tutovka, Superb a Yetti taky no a facelift O2 přijít taktéž musí, čili jediný co je zatím out je Joyster a to prý kvůli kapacitám výroby, která už takhle nestačí uspokojovat poptávku (ikdyž nikdy nebylo řečeno, že se to vůbec bude dělat, ať už v jakékoliv podobě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kedze planuju Octu Tour vyrabat este 3 roky, myslim s ze mensi fejsliftik by tomu neuskodil (predny naraznik, prip. pr. maska, zadne svetla )

, pripadne aj pouzitie nejakych detailov v interieri z novych modelov ,(volant, radicka, budiky atp.)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kedze planuju Octu Tour vyrabat este 3 roky, myslim s ze mensi fejsliftik by tomu neuskodil (predny naraznik, prip. pr. maska, zadne svetla )

, pripadne aj pouzitie nejakych detailov v interieri z novych modelov ,(volant, radicka, budiky atp.)

ty jo, byla by to ale bomba, my co máme OI, nový karosářský díly, to by bylo, hm, jsem pro :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kedze planuju Octu Tour vyrabat este 3 roky, myslim s ze mensi fejsliftik by tomu neuskodil (predny naraznik, prip. pr. maska, zadne svetla )

, pripadne aj pouzitie nejakych detailov v interieri z novych modelov ,(volant, radicka, budiky atp.)

ty jo, byla by to ale bomba, my co máme OI, nový karosářský díly, to by bylo, hm, jsem pro :) :)

Coze Octavia tour jeste tri roky??? :mellow: Se divim ze se jim to porad vyplati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kedze planuju Octu Tour vyrabat este 3 roky, myslim s ze mensi fejsliftik by tomu neuskodil (predny naraznik, prip. pr. maska, zadne svetla )

, pripadne aj pouzitie nejakych detailov v interieri z novych modelov ,(volant, radicka, budiky atp.)

ty jo, byla by to ale bomba, my co máme OI, nový karosářský díly, to by bylo, hm, jsem pro :) :)

Coze Octavia tour jeste tri roky??? :mellow: Se divim ze se jim to porad vyplati...

Právě teď na tom vydělávají-vývoj a počáteční náklady dávno zaplacené, linka postavená, je jí jen potřeba udržovat, takže proč ne? Čím dýl se bude vyrábět, tím víc škodovka vydělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď na tom vydělávají-vývoj a počáteční náklady dávno zaplacené, linka postavená, je jí jen potřeba udržovat, takže proč ne? Čím dýl se bude vyrábět, tím víc škodovka vydělá...

a navíc to není vůbec špatné auto

přesně tak, pokud trochu upraví světla, trochu maska, trochu nárazníky, trochu jinej volant, jiná páčka pod volantem, jiný čalounění a máš to, skoro nový auto, který furt vypadá good. s tou vybavou kontra cena, furt bomba, a navíc mě osobně so OI líbí víc, jak OII, připadá mě taková povedenejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď na tom vydělávají-vývoj a počáteční náklady dávno zaplacené, linka postavená, je jí jen potřeba udržovat, takže proč ne? Čím dýl se bude vyrábět, tím víc škodovka vydělá...

a navíc to není vůbec špatné auto

přesně tak, pokud trochu upraví světla, trochu maska, trochu nárazníky, trochu jinej volant, jiná páčka pod volantem, jiný čalounění a máš to, skoro nový auto, který furt vypadá good. s tou vybavou kontra cena, furt bomba, a navíc mě osobně so OI líbí víc, jak OII, připadá mě taková povedenejší

Me se víbí líc OII, ale OI taky není k zahození...a navíc myslím u nás, kde se podává i hrozný Logan je možné vše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...